והיום בפינתנו - "מה דעתכם על".....

• פותח הנושא YLEE
  • פורסם בתאריך

YLEE

New member
והיום בפינתנו - "מה דעתכם על".....

נארח אורח איטלקי ח ת י ך הורס. מה דעתכם עליו? אמין? יש לו ביצועים ? או רק יופי? אה כן! קוראים לו אפריליה מוטו... שווה בדיקה????

YLEE

New member
אתה שולחן העבודה שלי.....

תודה על היחס! אולי בכל זאת? שווה בדיקה? (לפני קניה?) או דגם לאספנים?

desktop

New member
לא מכיר אותו

גם לא אוהב את העיצוב ה"מיוחד".. אם אתה אוהב, זה סיפור אחר... לך על זה

shooGS1

New member
אני איתך ../images/Emo140.gif

חולה חולה חולה על אפריליה, אין כמו האיטלקים אם יתנו לי אני לוקחת!!!

bendoe

New member
שמעת פעם על חתונה קתולית??../images/Emo35.gif

זה הדוגמא היפה ביותר

harabecw

New member
זאת עוד מחמאה

נפל ווינקר? נשברה רגלית? צפה לחודש במוסך עד שיגיע חלק. חוץ מזה, הוא כמו גרסת כביש מתורבתת של הפגאסו.

M O R M

New member
לא תודה... לא רוכב על איטלקים...

תכב יבוא מומו שמוציא את כל ממונו על הגרוטאה האיטלקית יסביר לנו האדיבות כמה זה טוב. אתה תוציא את האגורות האחרונות מקופת החיסכון של אחותך הקטנה בשביל לתקן תגרוטאה האיטלקית הסרבנית נסיעה והחרא עוד לא יסע... ולגבי העיצוב... אממ....לא אהבתי...

Hell ad

New member
ועוד אחרי היום...

אתה הלכת לפני שהקאג'יבה התחיל לעשות בעיות. אני עדיין מחכה לראות מה עם מומו והאופנוע.

YLEE

New member
אנשים טובים... (ואני לא ציני)!

זה קורה לי בתקופות קצובות של אחת לשבוע..... אני בתקציבי הדל מתאהב בנבלות שבאמת יוצאת מהן חתונה קתולית... ובאים אנשים טובים כמו דסקטופ וXFWIND ואחרים ודואגים שמעות החנוכה הספורים שבכיסי ישארו שמה. תודה תודה תודה. גם אם המחיר הוא האבסורד בהתבטאויות בפורום אופנועים - ואני איין לי בכלל אופנוע.....

oren_hershco

New member
השערה לגבי האפריליה

הרי האפריליה הזה יוצר בדיוק באותה תקופה שאפריליה החלו לייצר את ה F650 עבור ב.מ.וו. (כן, הוא לא מיוצר בגרמניה). הנמוע ממילא לא שלהם, בטח רוטקס זהה או כמעט זהה ל F650, ומן הסתם גם רוב החלקים האחרים. סביר שההבדלים הם בעיקר בפריטים העיצוביים, כגון אגזוז ופלסטיקים. אם כי באופנוע הזה גם הרדיאטור הוא חלק מהעיצוב. בקיצור, לא נראה לי שראוי לשפוט אותו כמו איזה קג'יבה משנות ה 80'. אורן

waveslike

New member
המנוע הוא באמת ב.מ.וו.

אבל השאר ממש לא, יש לי חבר שהיה לו את המוטו, ועשינו קילומטרז' לא קטן ביחד, לקח חשוב שלמדתי כשיוצאים לטיול איתו הוא שתמיד יהיו לך סט מברגים טוב, איזולירבנד וחוטי קצר (אם יש פלוק גם טוב), כל טיול היו תקלות חשמליות לא מהעולם, שלא פעם גם יצרו סכנה בטיחותית (למשל, אופנוע שנכבה באמצע כביש מהיר בשיא העומס, לא נעים), איטלקי נישאר איטלקי.

Moo Moo

New member
../images/Emo41.gifאללה לבקשתך, איטלקי זה חרא../images/Emo41.gif

MORM אתה לא תאמין, תאמת אתה כן תאמין כי כל זה צפוי.... לקראת סוף האימון, GILADZX6R
לקח לי סיבוב על הקאג'יבה באותה שנייה נגמר הדלק והאופנוע התחיל להשמיע בק-פיירים מטורפים, ניסיון להתניע ולא נדלק, חשבתי "
עוד מנוע הלך פייפן
" אבל במחשבה מהירה העברתי את הברז דלק למצב רזרבי והתניע כמו גדול
. "סבבה" חשבתי לעצמי, "סופסוף נגמרו לי הצרות ורק עכשיו ה"צרות" שלי זה להעביר לרזרבי, וואלה איזה יופי", נו איך אומרים, חגגתי מהר מידיי, עשיתי סיבוב לראות שזה אכן דלק, החנתי את האופנוע ופתאום מתחיל ימבה של דלק לינזול מהקרבוטור, והאופנוע לא מניע.
"
" חושב לעצמי שוב, הפעם זה יותר רציני, למזלי בנדיטון ה
היה שם, פירק את הקרבורטור שתה קצת דלק (כניראה שלא אהב את הקולה), הרכיב,והאופנוע חזר לנסוע כמו שצריך, "סבבה" אני חושב, בטח קצת גי'פה תקעה את המצוף, קורא לפעמים. סבבה שמח וטוב לב אני ובנדיטון (ה
) ליווה אותי קרוב לצומת בית-דגן, דקה וחצי אחרי שהם הסתובבו, שוב האיטלקי החליט לנקום על הוויליז והסטופיז שהרבצתי לו היום, אז הוא קרע לעצמו את הכבל קלאץ', איך אומרים, ירא לעצמו ברגל. מרחק של 15-20 דקות מהבית, חושב אם להזמין גרר או לא... לבסוף חשבתי לעצמי: "וואלה מזל שהתאמנתי להעביר הילוכים בלי קלאץ', אולי נסתדר", מעביר לניוטרל, הנבלה מדליק בנגיעה מהסטרטר, דוחף אותו ל5 קמ"ש נגיעה למעלה והוא בשני, ככה מעביר הילוכים עד לצומת הבא, ואז מוריד הילוכים בלי קלאץ' תוך צעקות מגיר: "מה אני עשיתי לך? זה הכבל עשה נישבע לך!" לא היה איכפת לי, רק להגיע הביתה. בצומת איזה אחד על דיוק שאל אותי: "תגיד כמה כוח?" אמרתי: "50" אמר "וואלה ניראה יותר גדול" הרמזור מתחלף דוחף קצת עם הרגלים מעביר ישר לשני ומתחיל לנסוע, הילוך שישי בערך 110 קמ"ש עם הסקאלה (אולי היא אופטימית לא בטוח) זה עם הניו-דיוק מתקשה לעמוד בקצב והרמזור שלפני מתחיל בירוק מהבהב, אני סוחט עוד ועוד ועוד נשכב על המיכל ותוקע נודים כדי להשיג עוד כמה קמ"שים ומצליח לעבור את הצומת בכתום, זה עם הדיוק "שעשה איתי רייס" עבר שנייה אחרי וחטף 2 פלשים
1000 שקל ו10 נקודות לרייס עם קאג'יבה זה לא נעים. למזלי רוב הרמזורים היו ירוקים והגעתי הביתה תוך סינוני קללות בתוך הקסדה. אז לסיכום, לחיות עם איטלקי זה מלחמה, רק אנשי חייל מיומנים יצליחו במשימה להגיע ממקום למקום ללא תקלות, ואם בכל זאת חטפתם פגיעה מהאוייב כדאי שיהיה לך סט קראנקים ובוכנות למיקרה הצורך

Moo Moo

New member
תשמע, תיראה...

פתחתי עין רק על המנוע, לא דיברתי איתו על קרבורטור וכבלים.

M O R M

New member
לא נורא מומו שבוע הבא פיסטון...

חכה עוד לא גמרת... עד שתמכור עוד תחליף איזה סטרטר..כבל ברקס.. צמיגים.. מיסבים... קרבורטור.. אגזוז... בטח שכלתי משהו... א..כן תמיד יש חלק שלא ידעת על קיומו באיטלקי המעצבן שפיתום שובק ורק אז אתה יודע שהוא קיים... ואז תאמר לעצמך וואללה יש לי אופנוע כמעט חדש כבר החלפתי הכל... יומיים אחר כך הקרנק ילך וכל התהליך מהתחלה... תאמין לי הונדה CBR954RR יותר זול לאחזקה משלך והונדה עוד נוסע קצת...

Moo Moo

New member
תשמע תקלות תקלות....

אבל כל שנייה של נסיעה אני נהנה...

למעלה