והיא שעמדה והיא שעמדה לאבותנו ולנו?!?

come on1

New member
והיא שעמדה והיא שעמדה לאבותנו ולנו?!?

אז מה דעתכם, לאבותנו "עמד" על אותם דברים שלנו עומד, או שעם השנים והנסיון סף הריגושים שלנו רק עולה ועולה, והרבה יותר קשה לרגש אותנו, ו"להעמיד ולהקשות" לנו אותו? רוצה לומר, שלאבותנו (עליהם השלום)היה יכול לעמוד רק מלראות את בנות ירושלים לבושות בלבן יוצאות לכרמים, ולנו יעמוד רק אם שתי בחורות, טפו טפו טפו, ישכבו לצידנו, עירומים כביום היוולדם/או לחילופין ילבשו בגדי עור מינמלים ויחזיקו שוט בידם, ויתחילו לעבוד?!(וחבר'ה, הייתי עדינה כי זו השעה שהילדים עוד ערים
) * בנות השאלה מופנת,כמובן גם לכן... רק תסבו(עוד מושפעת מהסדר אתמול שכולנו ישבנו בהסבה
) את ה"להעמיד" ל"להרטיב" ואת הבחורות לבחורים(אפשר להשאיר בעצם את הבחורות...מן אורגיה שכזו).

לא יודע מה את מדברת

לי היה מזדקף רק מלראות את בת ירושלים בחצאית ג'ינס בהליכה מהירה אל האוטו שלי תוך שהיא מביטה סביבה אם מישהו רואה...

come on1

New member
ותיקון קל

הכוונה כמובן לבחורות ערומות כביום היוולדן. ככה זה.. כותבת על בחורות ומפנטזת על בחורים

1precious1

New member
אני רוצה להבין

את - ככה כמו שאת, את לא "מעמידה"? כאילו רק "שתי בחורות, טפו טפו טפו, ישכבו לצידנו, עירומים כביום היוולדם/או לחילופין ילבשו בגדי עור מינמלים ויחזיקו שוט בידם" יעמידו לזה שאיתך?
ובאאארווורר שהוא אשם, אבל זה בטח נורא מתסכל לך
לפני כמה ימים עזרתי לקרוב משפחה בעסק הפרטי שלו, שעומד איי שם ברחוב ראשי באחת מערי המטרופולין. זה נתן לי מידי פעם הזדמנות להישען על צידו של קיר בחזיתו של הרחוב, עם קפה הפוך של ארומה ביד, להתבונן באמהות הללו שעוברות ושבות (ושוות) עם תינוקות בעגלה, ילדים אחוזים בידן, חברות ובעלים (מאהבים?) כנראה שאני לא צריך רק שתי בחורות שכובות עירומות (וכו וכו) בכדי לגרום לי לחייך ולחשוב מחשבות זימה

come on1

New member
כשתראה אותי

תבין. אין מה לעשות אני לא עושה את זה למין הגברי. אני שמנה, סליחה, שמנה רזה לידי... ומה זה מכוערת... חבל"ז. חייבת להביא עוד בחורה ולפחות עוד גבר בשביל להעמיד לו את ה"מה שמו"(כבר שכחתי איך קוראים לו מרוב יובש. באסה!!!)

בטח שעמד

רק צריך להבין מה עשו כאשר משה היה על ההר... חוץ מזה ציטוט מההגדה ירדו בשבעים נפש מצריימה ושם פרו ורבו ושרצו ,אם לא היה עומד מה היה קורה

come on1

New member
להבין???

לא עדיף לראות? נראה לי היה שם מעניין מאוד. וזה שעמד שם לחבר'ה כדי ששירצו זה נס לכעצמו. תאר לעצמך -כל היום לעבוד בפרך ובערב עוד לזיין. אז היו גברים גברים.

haze73

New member
אותי דווקא עניינה אהבת דוד ליהונתן

ובכלל, אלף נשותיו של שלמה המלך היוו לי כהשראה לימים ימימה... המציצנות של דוד המלך (לתינת האהבים של בת שבע הרוחצת על גג ביתה) יצרו אצלי סטייה לדבר כבר בגיל מאד צעיר. אבל ללא ספק, כבני ישראל עצמם, אני מתגרה מאד מג'ינס צמוד המבליט אך אינו חושף, ומשאיר לי פרץ גדול של סקרנות. חג שמח

come on1

New member
ומכיוון

שאין על בנות ישראל ואין על בני ישראל -מה הפלא שנאמר עליהם "ובני ישראל פרו וישרצו וירבו ויעצמו במאוד מאוד". <קאמי מגלה בקיאות בקורות ישראל במצריים-שאפו קאמי>

haze73

New member
אני מאד מאד מתרשם

גדולתך בתורה נישאת למרחקים, צנועה ,חסודה וצדקנית את - בת ישראל.

come on1

New member
הלו

רגע רגע... תכף מתחילה לצאת במחולות, לבושה בשמלה לבנה, בלי כלום מתחת, ישר לכרמים...

ומכיוון

שאין על בני ישראל ואין על בנות ישראל, הגיע הזמן שיעלו אלו על אלו ובא לציון גואל ולחברי הפורום תשועה. ויפה שעה אחת קודם

גם בפסח יש תקיעות? ../images/Emo12.gif

למה? למה לא מספרים לי כלום?
חיימונית, איזה מזל שיש לי אותך

למעלה