והזוכים בכרטיסים לסרט "על הכוונת" (Shooter)

tygger

New member
והזוכים בכרטיסים לסרט "על הכוונת" (Shooter)

היה פה פעם מזמן איזה קטע כזה של מבצע לגבי כרטיסים לסרט, אבל הכרטיסים לא הגיעו תודות לדואר ישראל שבושש לבוא את פתח ביתו של הטיגר. הכרטיסים הגיעו לפני ימים ספורים ונערכה הגרלה בין כלל המשתתפים (כל משתתף, גם אם שם מספר סלוגנים נכנס פעם אחת כמובן). שמות האנשים נכתבו על פתקים ואז טיגר ברר את את כל האנשים שהוא לא אוהב, לא סובלים אותו, ולא מכיר, וראינו שלא נשארו אנשים. אז הוחזרו כל השמות, ושוב טיגר ברר החוצה את שמות האנשים שלא אוהבים אותו רק, ושוב לא נשאר אף אחד ברשימה. אז טיגר הושב למול טלוויזיה עם אורות מהבהבים ואיזה סרט מצוייר דבילי והפתקים כולם הוכנסו למגף גדול ומצחין, ומשם נשלפו השמות והורחו. אם השולף לא התעלף או רץ מייד להקיא, או שילוב של השניים, אז הפתק נפתח. טרומפלדור גם היה שם ונתן יד לכל המקרה על מנת שנוכל לסיים את העניין מהר יותר. מישהו קרא עד לפה באמת?! יאללה שלפנו פתקים מקסדה כמו שצריך. הזוכים הם: Travian עופר הכרישון sentinel בחורה מורכבת JacksonX Ninja dbug מבס נוער EN500 THE BEST ® Road Runner קנגרו משוגע magesty Radniel piterpen4 daditami הכרטיסים הינם כרטיסי יחיד, פתוחים לימים א-ה עד 30.6.07 (או שהסרט ירד מהאקרנים) שוב, תודה לחברת גלובוס על שיתוף הפעולה וחברת גלאי תקשורת. הכרטיסים נמצאים באיזור מודיעין נכון להרגע, יגיעו למפגשילת. משם יש אפשרות פיזור עם האנשים שמגיעים לת"א וכו'. אפשר, רצוי, ומומלץ לפנות במסרים.

Ninja

New member
../images/Emo9.gif איזה כבוד, איזה כבוד... ../images/Emo45.gif

אני אשמח אם הכרטיס יוכל להתפזר איכשהו לכיוון תל אביב והסביבה... האם יש מישהו/י, שמתכננים להגיע לשילת, וחוזרים לאיזור תל אביב מתי שהוא

sentinel

New member
איזה כיף!

ומצטרף לשאלתו של הנינג'ה. אם יש מצב לארגן הגעה של הכרטיס לאיזור המרכז/השרון - דיינו אם לא, תהיה לנו סיבה טובה להגיע למפגש (ולבחון את המעיל החדש בתנאי אמת).

wdsrk

New member
אפשר לארגן הגעה לאיזור השרון

אבל עדיין כדאי להגיע לשילת (לבדוק על מה כל המהומה)(טיגר - השבוע גם אתה!)

tygger

New member
אם יהיה לי איך להגיע אז אולי,

למרות שכרגע זה מסתמן שתהיה אולי בעיה בהגעה. מקסימום קנגל יאסוף את הכרטיסים ויביא אותם למפגש.

JacksonX

New member
עוד פעם זכיתי? איזה מזל יש לי בפורום הזה../images/Emo28.gif

אני יכול לתרום את הכרטיס לנזקקים?? אפשר לעשות עוד הגרלה
לא נראה לי שאעשה שימוש בכרטיס אם הוא לא יגיע אלי עד פתח הבית...

גם אני ,אתה

יכול לשלוח לי את זה לת.ד. בירושלים. הולך? אמנם זכיתי אבל אני צריך גם כרטיס לחברה שלי(-:

tygger

New member
בשימחה. הכרטיס יועבר במידה ואתה לא רוצה אותו.

daditami

New member
אני תורם את שלי ל COLT

כאות הוקרה מקטנוען לאופנוען. אתה רואה COLT , יוצאים דברים טובים מהנוכחות של קטנוענים בפורום אופנועים.

למעלה