וגם משהו לדברי הוצאו מהקשרם...

קרוקדיל

New member
וגם משהו לדברי הוצאו מהקשרם...

הבטחתי תשובה בנוגע לשחיטה לאחר הימום... השבת דיברתי עם רב שידו רב לו גם במדעים והוא אמר לי שעד היום לא פותחה עדיין שום שיטה שאינה גורמת לשטף דם במוח ולכשימצאו כזאת שיטה ברור שהדבר יהיה מותר ואפי´ יהיו חיבים לשחוט ככה

אריאל1

New member
ועוד דבר

מכיוון שלא נענית לבקשת מנהלי הפורום אנחנו נאלצים לסבול את התמונה מהכרטיס האישי שלך בכניסה לפורום... באמת תודה רבה!

כבר לא...

תודה שהסבת תשומת ליבי אריאל
שבוע טוב לכולם

אריאל1

New member
בשמחה

איש... דרך אגב לא שירשרת את דעותיך בעניין מוזיקה. אני מאוכזב...

אבל אתה נתת לי פטור מזה../images/Emo6.gif

אתה יודע מה... אני אכתוב על מוזיקה בלי עניין הכליזמרים:))

אריאל, בזמנו, שלח לי מישהו מפורום

"חוזרים בתשובה" מסר תלונה על הכרטיס של "דברי הוצאו מהקשרם". לכן, מחקתי מהפורום ההוא את כל ההודעות שלו (לא לפני ששמרתי אותם כדי להחזיר אותם לפורום אם הוא יפתח כרטיס חדש) וביקשתי ממנו שיפתח כרטיס נוסף כל תמונות פורנוגרפיות שישמש אותו רק לפורומים של דתיים וכך יבוא לציון גואל. כתבתי לו עוד שכדי להימנע מאי-נעימויות כתוצאה ממחיקת הודעותיו, כל עוד הוא משתמש בכרטיס הנוכחי שלו שישמע מלכתוב בפורום "חוזרים בתשובה". בתמורה הוא הפסיק לכתוב בפורום "חוזרים בתשובה" אבל התלונן על כך בפורום המשוב של בתפוז. לפני כמה זמן הוא ניסה לכתוב בפורום "דתיים" וגילה שהוא חסום. במקום לפנות למנהלים לקבלת הבהרות הוא ישר פנה לתלונן בפורום משוב. "דברי הוצאו מהקשרם" נחסם טרם זמננו מהפורום ולכן איש הרוח לא ידע במה מדובר ומכיוון שהוא לא ידע על הבעיה שהיתה בפורום "חוזרים בתשובה" הוא שיחרר לו את החסימה. אחרי שסיפרתי לו על הבעיה שהיתה ב"חוזרים בתשובה"
שלח לו מסר על הבעייתיות בכרטיס האישי שלו (אני לא יודעת מה היה כתוב שם). וכך קרה ש"דברי הוצאו מהקשרם" התחיל לכתוב כאן בפורום עם האזהרה שהוא שם. כשראיתי את האזהרה שמחתי ושלחתי לו מסר: "ברוך הבא לפורום" ואמרתי לו שאני שמחה שהוא הוסיף את האזהרה ושאני חושבת שזה פתרון סביר ואני מקווה שלא יהיו תלונות מגולשים בפורום. כשכתבתי לו שזה פתרון סביר מכיוון שהבחור מתעקש לא להתחשב בנו ולכתוב כאן ללא שום שינוי בכרטיס האישי שלו (למרות שאין שוב בעיה עם פתיחת כרטיס נוסף ולא בעייתי). אבל...מהר מאוד אחרי שהוא כתב כאן התחלתי לקבל תלונות מגולשים בפורום למסרים ועד היום קיבלתי כבר 3 תלונות. הם העלו דברים שלא חשבתי עליהם ולכן חשבתי בזמנו שהאזהרה היא פתרון סביר. מישהי כתבה לי שהיא בטעות לחצה על השם שלו במקום על ההודעה והכרטיס אישי נפתח לה והיא ראתה את תמונת התועבה הזאת. מישהו כתב לי שהוא לא נכנס לאף פורום אחר אלא יש לו לינק ישירות לפורום ובזה שאני מרשה לאדון הזה לכתוב כאן אני מביאה לו את התועבה ישירות הביתה. אני מקווה ש"דברי הוצאו מהקשרם" יחליט להתחשב בגולשים כאן וכשהוא ירצה לכתוב פעם נוסף הוא ישתמש בכרטיס אחר או ישנה את התמונה והמלל שנכתב תחתיה. בגלל התמונה אנשים לא שמו לב למלל ההוא...

למעלה