ובמבט לאחור

enigomontoya

New member
ובמבט לאחור

הייתם מוותרים על בגידה שהייתה בגלל: יסורי מצפון/ תפסו אותכם/ משקעים פסיכולוגיים/ חרא של זיון או סתם מכל סיבה שהיא ?

gimel9

New member
יסודי מצפון - אף פעם

תפסו אותכם - סוף העולם משקעים פסיכולוגיים - אין חרא של זיון - לוותר מהר סתם מכל סיבה שהיא - בעיקר הכי טוב - עוד ועוד

שכחת, שברון לב ע"י המאהב.

בכל אופן,תחזור אלי עם השאלה הזו, אחרי שאתאושש סופית מהשברון לב הנוכחי.

enigomontoya

New member
יש פרסומת חדשה

פרסומת של גולדסטר שבה זמרת שרה על שיברון לב, הנשים בקהל בוכות והגברים שותים בירה. כמובן שזאת רק פרסומת ואי אפשר לעשות הכללות אבל היא לא בהכרח מנותקת מהמציאות. ייתכן שבזמן שאת תגדילי את מכירות סופר פארם ותגמרי להם את הטישו, הוא יגדיל את מכירות גולדסטר בפאב כשיחפש מישהי אחרת

אנטוני2

New member
היי מתוקה

בוקר טוב אני מקווה שאת בתהליך של התאוששות, ומתגברת על כאבי הקשר האחרון, ואם לא אז: קני לך תפוחים ותמרים המתיקי את יומך הוא לא שווה את הכאב שמתרוצץ אצלך בלב. שיהיה לך יום נפלא

s o d1

New member
ובמבט לאחור...

הייתי מוותרת בגלל המחיר הכבד שמשלמת כי נתפסתי. זה לא היה שווה את זה.

s o d1

New member
כן.

פונקתי, חוזרתי, קיבלתי סקס חלומי ודרייב להשקיע בבית ובזוגיות. אולי נשמע מוזר אבל כך הרגשתי והתנהגתי.

gimel9

New member
לא חשבתי שהתשובה תהיה אחרת

החרטה היא פונקציה של התגלה או לא...

s o d1

New member
לא תמיד

אצלי היו רגשות אשם קשות וחרטה אמיתית עד שהתגלה לי שבעלי בגד בי גם כן. אז התחושות השתנו.

חזרה בזמן...

יסורי מצפון- השתוממתי שהשמיים לא נפלו תפסו אותכם- חמסה חמסה שום בצל פילפל מלח כורכום ושאר ירקות משקעים פסיכולוגי- חלק מהחוויה חרא של זין?!?- אין דבר כזה, צריך לדעת גם לקחת בקיצור מה אני להגיד... שאני חיה בשלום עם כל העבר שלי ולא מצטערת על דברים שעשיתי..

הצעדים שלי

מדודים..לא חפוזים... עד כה הבחירות שלי היו מצויינות בתקווה שזה ימשיך כך.. ודיה צרה בשעתה...

למעלה