ובכן! מחר היום הגדול שלי...

Zauvijek

New member
ובכן! מחר היום הגדול שלי...

ואני משקשקת מפחד )-: עידוד, מישהו?
הכי נורא זה שחברים שלי ממש לא תומכים... כלומר, כבר היה על זה שירשור וכמו שאנשים פה כבר אמרו, אני עושה את זה בשבילי ולא בשבילם וברור שהם לא יסכימו (אין לי חברים עם קעקועים גם, אז זה גם נראה להם כזה עולם מוזר ושונה), אבל קצת מציק שאתה מתרגש עד השמיים ממשהו וכל מי שאתה מכיר ומספר לו עונה לך בתגובות מפגרות של "יופי, לכי תהרסי לעצמך ת'חיים" "מה את סתומה? את תתחרטי על זה בטוח" "למה שלא תעשי קעקוע ל-3 שנים?" "למה שלא תעשי במקום שלא רואים וזהו?" (אז למה לעשות? זאת בדיוק הסיבה שאני לא שמה באף עגילי "נקודה"... זה משעמם) ועוד מיני תגובות שכל אחת מהן יותר מעצבנת מהשנייה. מבינים 'תי?
אסור לי אבל להשתפן! כבר 5 שנים שאני חושבת על זה! אוףףףףףףףףףףף אני אלך להכין לי קפה, זה מרגיע אותי.

Zauvijek

New member
קראי נא את הודעת החפירה הקודמת שלי,

שהועפה די מהר לעמודים הבאים.... (-; יום נפלא

Zauvijek

New member
מנצל"שת את עצמי!!

אני אתן לעצמי כאפה אח"כ. יסלחו לי כל הצעירים פה, באמת שיש פה אחלה של חומר אנושי. סתם מסקרנות גרידא אני חייבת לשאול (כל הדיבורים האלה על בגרויות החזירו אותי אחורה חחחח) - מי פה אחרי צבא? (או אחרי -גיל- צבא, משתמטים זה גם סבבה P: )

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif מרימה יד

השתחררתי לפני חודשיים בערך, אבל כבר זה נראה כמו נצח... הזמן טס כשעושים חיים

Zauvijek

New member
כן, זה קטע מטורף

השתחררתי כבר לפני שנה וכמעט 3 חודשים, וצבא נראה לי כמו משהו מהגלגול הקודם או משהו.... שלא לדבר על ביתספר! ג'יזס... P: אני מרגישה זקנה בפורום הזה חחחחחחח

misplaced

New member
../images/Emo221.gifמרימה אצבע.

משתמטת. הייתי אמורה להשתחרר לפני 4 שנים אם אני לא טועה בספירה ובגיל שבו בנות משתחררות בד"כ
גם מבצפר השתמטתי כך שכל עניין הבגרויות בכלל זר לי. בעניין של הקעקוע, אם הייתי יכולה לזכור את כל היציאות המטומטמות של למה את עושה את זה לעצמך.... בעיקר אלו שלפני, כמו שההורים שלי התפלצו מרעיון החצי שרוול [אני חולקת איתם הכל, אלוהים יודע למה] וקשקפצתי לאמא בדרך הביתה אחרי הסאשן הראשון היא אמרה שזה מהמם. שניהם "היו מעדיפים בלי" אבל אחרי שהם ראו איך זה יצא הם אוהבים מאוד. יש לי כאלה שהם אוהבים פחות חח.. בכל מקרה, אני אוהבת את כולם מאוד וזה מה שחשוב
ובעניין הקעקוע לשלוש שנים, אני חייבת לעוף לעבודה אז אני אגע בקטנה- קעקוע לשלוש שנים נעשה קרוב יותר לשטח העור וברוב הגדול של המקרים הוא מתפרק לכתם במקום לצאת מהעור לחלוטין מה שמשאיר עיוותים של קעקוע/כתמים לא ברורים/קעקועים מרוחים שמזכירים קעקועי כלא וגם, לפעמים זה לוקח הרבה יותר משלוש שנים להגיע אפילו לכתם ולפעמים תוך שנה יש לך כבר דייסה במקום קעקוע. אז תסבירי לחברייך שקעקוע כושים לתציד או שלא עושים בכלל
ואני כבר כ"כ מחכה לראות תוצאות!! ואם את עוד קוראת את זה לפני- בהצלחה!! [וסורי אם בירברתי לא ברור, הלכתי לישון ב5 והתעוררתי עפוצה מוות כדי לרוץ לקרקס ולסחוב דברים...אנא התחשבי
]

Brockster

New member
כן המורה

גם אני השתחררתי לפני אוטוטו שנה, וגם לי, כמו לבלאדי- זה נראה כמו לפני עידני עידנים.

olmyt2

New member
ככה:

אני לא אפנה אל הנקודה של תתחרטי או לא אני לא מכיר אותך ולא יודע מה את עושה. אני רק אגיד לך שזה לא יהרוס לך את החיים מקסימום יהיה לך מזכרת מתקופה קצת יותר טיפשית שלך אני גם מנחש שאת לא עושה משו גדול . אבל בעקרון רציתי להגיד לך ושתגידי לחברים שלך שאין כזה דבר קעקוע לשלוש שנים צריך למחוק את המושג הזה

IceCold 3000

New member
המון המון בהצלחה מחר...

דעתי: חברים שלך מפגרים. אל תהרסי לעצמך את כל הציפיה הזאת, והרצון להתקעקע במשך 5 שנים בגלל תגובות מפגרות מצד חברים כאלה. אני מבין אותך, ואני הייתי במקומך עושה ואומר להם לא - רוצים לקבל אותי עם קעקוע בעיות שלכם, תשלימו אם זה. אז בקיצור המון בהצלחה, אל תדאגי ומקווה שיצא לך קעקוע מגניב. ד"א מה את מתכננת לקעקע?

Brockster

New member
כולנו עברנו את זה

ז"א- השלב שבו החברים באים לך עם יציאות שעושות כל דבר חוץ מאשר לנטוע בך בטחון לפני הקעקוע, אבל את יודעת מה? אני גאה לומר שאחרי שכבר הגעתי לשלישי ולרביעי, הצלחתי להדביק 2 מהם במחלה הזו, וכעת יש לי 2 חברים שמקועקעים לא רק, אבל גם בגללי
בקיצור, אל תדאגי מכלום- הכל יהיה יותר מבסדר, והחיוך על הפנים שלך אחרי שתצאי מהסטודיו יהיה שווה את הכל

למעלה