"ואני תקוע בחליפת חיינו"

zo-har .

New member
"ואני תקוע בחליפת חיינו"

אשתי הפתיע אותי אתמול ב מתנה לרגל יום הנישואים הלכנו לאכול ב מנהטן ב מקום ש נקרא "ארבע עונות "..מסעדה נורא מיוחדת ..עם הרבה הדר .. ו נוצץ כזה ..בקיצור ..לא הקטע שלי ..אבל ..היה נחמד.. ו ככה פתאום היא קמה..ו שמה כמה קווטרים..[ז א מטבעות שמה לי שיר שאני אוהב לשמוע .. בט מידלר -מה לעשות מיושן ..אבל אוהב אותה..] לוקחת לי את היד ..ו מחייכת אלי [..אני ככ אוהב את החיוך שלה..] ו אומרת לי .. זהר..אז מה..איך בצאט..יש נשים מענינות.. ?? שיחקתי אותה כזה cool לא מתרגש ..[למרות ש כמעט נפלתי מהכסא ו הפלתי כמעט צלחת..]..ו אני אומר לה ..ממ כן יש כמה.. אז היא אומרת לי .. אני מתארת לעצמי...מה יהיה איתך ..מתי תגדל כבר...אתה מזכיר לי את השיר הזה של ..שלמה ארצי ..את אותו אחד ש תקוע בחליפת חייו.. ו אז אמרתי לה.. איך האוכל טעים?? מחייך..מה זה חיוך..ו אז היא נתנה לי נשיקה ..בלחי..מתחת לעיין ..ואני יודע שכשהיא מנשקת אותי שם ..אז ..היא נורא איתי ...ומבינה.. האוכל היה על הפנים.. זהר

צוחקת...

New member
אוף איתך...

חחחחחחחחחחחח מי מסוגל לזכור איך היה אוכל......ברגעים המרגשים של חייו קרצ אמיתי אתה בחיי...... יאללה שיהיה רק טוב
צוחקת...

undo

New member
ביום הנישואים שלי.......

אישתי לקחה אותי ל"עזרא ובניו על האש" , באזור....מלא הדר וסיחים.. ישבתי בכיסא המלך (כתר פלסטיק) והיא הלכה להביא את האוכל. פתאום אני קולט את השכנה שלי מג´סי כהן ...היא צועקת לי מאיזה קילומטר מהדוכן של החומוס "עיניים, כפרה ,נשמה...יש´ך 2 שקל ???...וואלק לא נשאר לי כסף לחריף, תעשה טובה נשמה...." פשפשתי בכיס , ונזכרתי שבכניסה נתתי אותם לנרקומן זקן שהתחנן לשקל כי הוא יתום. באמצע האוכל , קלטו אוזני מוזיקה ערבה... כמה מקומיים עם ב.מ.וו הנעימו את אוירת האורחים בטראנס חדשני. סיימנו לאכול , סידרתי את הסכו"ם (מפלסטיק) מוצלב , כי שם מאוד רגישים לנימוסי שולחן , בדיוק שהופיע רב המלצרים עם דלי ומגב ,והרטיב לי את כל הנעל... התחלתי לרעוד...חאלאס , יש גבול...ה-וריד במצח מתנפח...אישתי ניגשת אליי , נושקת למיצחי ,ואני יודע שכשהיא מנשקת שם , הולך להיות באלאגאן...מכות.... שוחררתי מבית חולים אחרי 3 שבועות , הסתבר שזה לא רק רב מלצרים אלא רב אומן בקאראטה.. ולמרות שהייתי אלוף עיראק בדוקים , ויתרתי לו... ואז אישתי אמרה לי ..."טוב..חמודי...לך תתחבר לצ´אט , שם לפחות לא יקרה לך כלום.." התקרבתי למחשב , לחצתי על כפתור ה-POWER , בדיוק אישתי שטפה והייתי יחף...
אה...האוכל...היה מצוין..ממליץ בחום....חדר אוכל בית חולים וולפסון...חוויה.

צוחקת...

New member
../images/Emo13.gif

חהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההחהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההחהההההההההההההההההההההההההההההההחהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההחההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה מטורף אחד..................... צ
ו
ח
ק
ת...

zo-har .

New member
אנדו ..הרגת אותי

ומי ש מצחיק אותי ..אני מסמן אותו כחבר... אז ..זוהי תחילתה של חברות ..אמיצה.. נב תגיד העזרא ו בניו הזה עוד קיים??? אני ..אני הייתי הולך לאכול אצל אסא...ב צומת בית דגן.. יאללה כל כך מתגעגע.. [לא אלייך ..לאוכל..] בעצם גם לא לאוכל ..אבל זה כבר סיפור אחר .. שנה טובה בן אדם זהר

גילית.

New member
לאנדו,חחחחחחח ניפלא פשוט ניפלא

אני מאחלת לך, שנה טובה, ושתמשיך לכתוב, צחקתי המון, חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח תודה תודה תודה, מקווה שאתה מרגיש יותר טוב כבר, חחחחחחחחחחחח בברכת גמר חתימה טובה גילית

י פ ע ת

New member
אנדו וזהר אתם גדולים!!! חחחחח

הגחתי לפורום אחרי נפקדות מה.....והיה שווה....קרעתם אותי <מצחוק..תירגעו> אשוב לבקר <עדיין צוחקתתתתתתת>

ריצל

New member
זו- הר,,,חחחחחחח,,,רק בשביל דברים

כאלה , כמו שכתבת כאן,,,כדאי להכנס לכאן,,,,, אחלה של שנה שתהיה,,,,,

phantom

New member
ואני תקוע ברעננה צפון...

למישהו יש בשבילי דרכים חלופיות ???

גילית.

New member
לפאנטום-תתחדש על הלפטופ

לא יפה, גם אני רוצה, מאחלת לך, שנה טובה, נטולת פקקקקקקקקים, גילית

גילית.

New member
זהר, הצחקת אותי מאוד

אוהבת את הכתיבה שלך, את מה שיש בסוגריים, את מה שמביעות הנקודות (dot dot dot...) ובכלל את מה שאתה מביע,ואומר בין השורות, בברכת שנה טובה, וגמר חתימה טובה, גילית

phantom

New member
ואני תקוע ברעננה צפון...

למישהו יש בשבילי דרכים חלופיות ???

undo

New member
תגיד פנטו ........

מי תוקע אותך כל הזמן ברעננה צפון ? דרך אגב , יש פורום חדש שאולי יעניין אותך...

ואני כל הזמן....

תקועה בצומת בית ליד.. זה בגלל שאני בלונדינית? או אולי גמני צריכה לחפש פורום חדש?

למעלה