ואני רק גבר...

tairon

New member
ואני רק גבר...

אז לפעמים אני מנקה וגם מוריד את הזבל... לפעמים לא מתגלח וגם אז אוהב את מה שאני רואה.. לפעמים יורד על עצמי.. וגם זה בסדר.. ואני לא מתיימר להיות מושלם כי אני לא ממש יש לי את החסרונות שלי אני עקשן גדול לפעמים זה טוב במצבים אחרים זה רע... אני לא הולך למכון כושר...לא סוגד לגופי.. לא הולך לים כדי להראות שרירי ושזוף לא מצהיר על עצמי כדוגמן צמרת.. אני זה אני ככה כמו שאני רע או טוב......לא ביישן והיו שכבר קראו לי גם כך הומור? יש לא חסר תודה לאל.. ואני רק גבר....קראתי את דבריה של חיו וחשבתי לעצמי וואוו קשה להיות אישה...אבל מצד שני גם קשה להיות גבר והדשא אצל השכנ/ה לא בהכרח ירוק יותר אז למרות הכל אני מסתפק במה שאני ומקבל אותכן כשוות אליי

blue love

New member
בוא רק נאמר..

שקשה להיות בן-אדם...
גבר או אשה... העיקר שכולם יראו אותך כמו שאתה רואה את עצמך... ותמיד להרגיש הכי יפה בעולם.. כשתאהב או תאהבי את עצמך...כולם יאהבו אותך! blue

אז למה?...

יודעת שאני מיוחדת, אוהבת את עצמי, יודעת בדיוק עד כמה אני שווה... ותאמינו לי באמת שווה. וכל האהבה מכולם לא מזיזה לי כפי שהייתה מזיזה אהבה של אחד ויחיד... שבו אני כל כך רוצה. אז למה? למה כולם לא כוללים בתוכם אותו? ואם אכן אוהב, אז למה ביום האהבה... לי הוא חסר? ואולי עליי לבקש סליחתכם... על כך שאוהבת את עצמי באותה מידה כמו אותו... ואולי קצת יותר...

blue love

New member
נשמת אשה...

אין לי הסבר...כשמדובר ברגש יש דברים נישגבים מבינתנו..

irist

New member
איזה עיתוי.... חחחחח

בדיוק היום עלה הנושא... ויכוח חברתי, ציבורי ואישי... של שיוויון בין המינים... אשר לטענתי - תמיד משייכים... את נושא הקיפוח לשיוויון זכויות... ומה עם שוויון חובות??? על כך אנו הנשים לא תמיד חושבות... וביהדות (יודעת יודעת, גוררת אותכם לנישה אחרת... אבל בלתי נפרדת)... למרות מה שלכאורה נראה מההיבט התיקשורתי... יש נגיעה אמיתית בשיוויון ובהבדלים בין המינים... יש התיחסות לכל הנושא... יש הנחיות והנהגות, בהתאם... נושא מאוד מעניין, חבר שאנו לא מתעמקים בו... ורק מושפעים מהפימנוז (מלשון פאמניזם = המצאה שלי) של התקשורת... ובאמת באמת, לדעתי... הכי טוב לדבר בצורה אינדיוידואלית... ברמה של בני זוג, אחד מול השניה... אם הם משלימים אחד את השני... אם מתאים להם רמת ההתיחסות שביניהם... אז דיינו... אז היא תוריד את הזבל, או קיי... והוא יתלה את הכביסה, מקובל... וכו´ וכו´ כהנה וכהנה דוגמאות... צריך להיות פתוחים... לא לזעוק כל הזמן "קיפוח"... וביננו... ככה בסוד... מאז שקמה תנועת השיוויון... אמנם קיבלנו אנו הנשים זכויות... אבל גם יחד איתם - כאב ראש לא קטן... בכל מקרה... אי אפשר בלעדינו, או בלעדיהם... לגו, פאזל... להרכבת התמונה המושלמת... שיהיו חיים טובים... iris

חיוכית

New member
אהה איזה דיון אילו דעות ולחשוב

ךחשוב שזרקתי את הניצוץ ככה בשובבות רק לראות מה יקרה חח אתם גנובים מואהההה

חיוכית

New member
טאי ===

חח טוב לפחות גררתי אתכם לתגובות בכל מקרה טאי תפתח קורס מזורז לגברים זה יהיה מכניס לדעתי נשלח את הגברים אליך... ולא להעלב חברה לא מכלילה יש ויש כמוש .... אתם באמת מאמינים שאני ככה??? ממממ טוב אני לא אני קצת מפה קצת משם אבל אני אשה גאה!!!! מואהה אוהבת אתכם

למעלה