ואני חונקת את זה....אולי עוד לא

ואני חונקת את זה....אולי עוד לא

הגיע הזמן לומר ואני מרגישה את זה בפנים כמו הר געש מנסה לפרוץ ואני מכניסה לו כאפה - בואנה תרגיעי זה עוד לא הזמן וזה קופץ, וצובט, בועט וחובט לא רוצה להחניק את זה יותר יש לי רגש כלפיו יודעת ששמחה לראות אותו והיכן הוא??? האם גם הוא שמח/מצפה/חפץ לכן מחניקה אבל... זה לא כייף בכלל כי זה מתחיל לשרןף לי קצת בפנים אבל אולי אני מה אכפת לי ממנו - ככה אני מרגישה ירצה יצטרף לרגשות שלי ואם לא ירצה אז אעטוף עצמי בשקט בשקט ואתפוגג למקום בו אוכל להניח את רגשותיי ולצעוק - "אני מרגישה......וזה מרגיש לי נפלא" הלב שלי דופק והיכן ליבו שלו......... אז מה מכאן ולאן זה שם????.

דפנה 11

New member
וחברה טובה פעם אמרה לי על זה לפחות

את יודעת שיש לך לב (היא נשואה)

ולשאלתך, נראה דווקא

שמח. הדביק נשיקה וכמה זמן... שבוע וקצת כן זה מעט אך מתחילה לחוש כלפיו ועוצרת חוששת לא רוצה להסחף אך זה קורה לי מרגישה

ע פ ר ל ה

New member
ללב חוקים משלו בייב../images/Emo141.gif

אני מקווה ומאחלת לך הדדיות ואהבה עד אין קץ. חשבתי שניתן לבלום רגשות,לשלוט בהם דרך השכל,והסתבר שטעיתי כל כך. הייתי במקום הזה עד לפניי ימים ספורים,וכשהרגשתי חנק מלהסתובב עם זה לבד,שיחררתי.

מה עושים עם לב שנשבר לרסיסים??

אני מצטערת אבל אני הולכת להישפך פה. בפעם הראשונה מאז גירושיי שנתתי לגבר ממש להיכנס לי ללב , אחרי חודש נפלא ועוד שלושה שבועות ON/OFF, הכל נגמר. פתאום הוא נעלם בערב החג ולא התקשר יותר . שלחתי לו כמה הודעות והוא לא הגיב. התקשרתי אליו הבוקר ואמרתי לו שרציתי רק לבדוק שהוא בסדר. הוא ענה שהוא חי ונושם ואין לו זמן לנשום. וזה הוא ולא אני ... והבולשיט הבנאלי. אני מרגישה כלכך עצובה ולא יודעת איך להתגבר. מצטערת על הפסימיות, אני בדר"כ בחורה אופטימית אבל קשה לי להיות אופטימית היום. נמאס לי להיות לבד

יעלילה1

New member
../images/Emo7.gif מכירה את זה... אוי זה קשה

בהצלחה, מחזיקה לך אצבעות. גם אני צריכה

אחזיק לך את היד כמה שתרצי

אך אל תקחי את זה ככ קשה כולה גבר רגשות וחששות והעיקר "לא לפחד כלל" כי לפחות ככה אני יודעת שהלב נושם עד עכשו עשיתי מה שרציתי ואמרתי מה שבא לי לא עשיתי חשבון וזה הכי מגניב ופתאם אני מתחילה לשקול מילים ומחשבנת וזה בכלל לא כייף אולי כן להסחף עם הרגשות..... ירצה ילך בעקבותי יפחד מהעוצמה.... אז שיפחד הוא כי לא ככ בא לי לחשוש כל פעם ממה אגיד ואיך אומר

ע פ ר ל ה

New member
צודקת רחל

גבר אוהב לא ייבהל ולא ייברח בגלל גילויי רגשות כלפיו. אדרבא,זה הליטוף הכי אינטימי לאגו וללב.

יעלילה1

New member
מבינה אותך מאד, מרגישה באותו מקום.

חושבת, שמה שעושה את ההבדל, שלא תסתכלי רק על עצמך ורגשותייך ומחשבותייך (ואז תגידי ככל העולה על רוחך) אלא גם תראי אותו, רגשותיו ומחשבותיו, (לפחות עד כמה שתוכלי להרגיש, ומה שלא, אפשר לשאול או לברר)ותודה (על אחזקת היד). אני כזו ילדה קטנה לפעמים...

ע פ ר ל ה

New member
../images/Emo24.gif יעלילה

את הרי זוכרת את ההודעה הכאובה שלי מלפניי יומיים. הגבת לי שם. אני זוכרת במדוייק מה כתבת,ואת הדוגמא שנתת שם. אולי באמת כדאי להתאפק קצת(שבוע וחצי זה ממש התחלה) קצת סתום לי המוח עכשיו(אוליי עייפות+אלרגיה)
בהצלחה בנות
מכל הלב

יעלילה1

New member
../images/Emo24.gif גם לך.

לקחת לי קצת זמן להבין, מה שבוע וחצי? למה חשבת ששבוע וחצי? את החדש מכירה כבר יותר מחודש. ואין לי עדיין על מה "להתוודות", אבל הייתי שמחה לראות המשך. ואת האיש השני מכירה כבר שנה וחצי או שנתיים...

ע פ ר ל ה

New member
אין נוסחת קסמים../images/Emo79.gif../images/Emo28.gif

ואין שפה בה ניתן לדבר שתקסים אותו. אנשים מתאהבים כשיש בהם מוכנות נפשית לכך!

ע פ ר ל ה

New member
אבל היא כבר אמרה לבד

הבולשיט הבנאלי בלה בלה בלה... "זה אני ולא את" בלה בלה בלה... מה יש פה לחפור עוד? כואב,יכאב,ולבסוף תהיה השלמה. אם יתגעגע לנוכחות שלך,הוא ימצא את הדרך...

הרמתי את הפון וחייגתי, מעברו השני

של הקו אחות קירבה של דם וטוחנת לה חזק בשכל הוא אמר והיא אמרה .... אבל לא מוצאת מרגוע הנשמה עדיין סוערת ומנתקת ושוב מחייגת ועכשו האח בקצה השני של השפורפרת ומתחילה מהתחלה הוא אמר והיא אמרה והלב פועם ואיזה כייף שיש משפחה גדולה לטחון עד בלי די עד שיתאבק לאבק ובפוף אחד יעוףףףף והנפש תשתחרר והנה השתחררה ואני חופשיה עד הפעם הבאה......

למעלה