ואם כבר מדברים,..רוצה לגעת ברגש....

ואם כבר מדברים,..רוצה לגעת ברגש....

רגש זו מילה עם ריבוי משמעויות. תלוי מאיזה כיוון מסתכלים עליה... ר - רשת... ג - גדילה... ש - אנרגיות גבוהות יותר.. כך שרגש במהותו, כך נראה לי, אמור להיות משהו `גבוה`, איזושהי תשתית (רשת) בעזרתה נוכל לגדול ולהתחבר אל אנרגיות `גבוהות`... כשנסתכל עליה הפוך, מהצד השני... זה יהיה שגר... מן תשדורת נמוכה.. שהרי משגרים דברים פיזיים.. כשנתבלבל זה יהיה גשר למקום אחר... מהגדילה שמציעות אנרגיות `גבוהות` אל הרשת, אל המלכודת... אז, מה אני רוצה לומר בכל ההתפלספות הזו, שנולדה לי עכשיו בראש? ש... יש רגש ויש רגש. יש `רגש` שלא מוביל לשום מקום טוב, רק למקומות רעים. התרחשויות רגשיות של התלהטות יצרים, כש``הדם עולה לראש`` את זה צריך לנהל ולנטרל! ויש רגשות טהורים שמובילים אותנו למקומות ``גבוהים``.. ואליהם אנחנו כמהים... ומשתגעים בהיעדרם, ולגבי הרגשות הללו, ששאנחנו כמהים אליהם כל כך... ובהתבוננות רגילה, הם ביטוי לחולשה, אנחנו חושפים את העצמיות שלנו, חשופים עד עצם... חשופים לפגיעה. אבל מי שיכול להרשות לעצמו להפתח ככה, להרגיש באמת... מי שיכול להניח לעצמו להחשף ככה... הוא כנראה החזק האמיתי, כי הוא יכול לשאת את זה.

פרוש אחר לר-ג-ש 8-p

לגעת במהויות הי! ולי בא לפרש את המילה בנתיב אחר ואולי פשוט וחיובי ביותר. ר -ראיה רוחנית גבוהה מאד ג-עם גאולה אמיתית לכוון ש- שקט שלום ושלוה אמיתיים.(איזון גופני} עכשיו כל המשפטים שלך יכולים להיות שונים. לא גשרים ולא משגריםולא רשתות לוכדות. הפרוש שלי הרבה יותר חיובי. ניתן לעשות זאת עם כל מילה בשפה העיברית. תורה זו נקראת נומרולוגיה יהודית. ומכוון שנשמתך נמשכת לעולם האותיות אני יכולה לקשר אותך למומחית שתלמד אותך את הסודות. אנא צרי קשר לדואר האלקטרוני שלי. עם הרבה אור ואהבה. ותמיד שתהיה לך חשיבה חיובית מיכל.

למעלה