ואחרי שתיקה ממושכת...התפקדות חודשית

איף

New member
ואחרי שתיקה ממושכת...התפקדות חודשית

שכנראה נבעה מהטיולים של כולנו בחגים. שם: גיל: עיר מגורים: שיר החודש שלכם (של מאיר): שיר החודש שלכם (לא של מאיר): מה עשיתם בחגים ? החגים הסתיימו - חזרה לשגרה זה טוב או רע ? המלצה על דיסק: המלצה על סרט: המלצה על ספר: מקומות בילוי מועדפים: ציפיות מהחודש הקרוב: וסתם משהו שבא לכם להגיד: המשך שבוע טוב

הר עיבל

New member
../images/Emo195.gif

שם: ליעד גיל: 29 עיר מגורים: מושב בשפלה שיר החודש שלכם (של מאיר): "לך אלי" שיר החודש שלכם (לא של מאיר): הזיות-ברי סחרוף מה עשיתם בחגים ? עבדנו וטיילנו. החגים הסתיימו - חזרה לשגרה זה טוב או רע ? חגים זה טוב ושיגרה זה גם בסדר.. המלצה על דיסק:in to the wild -אדי ודר הפסקול המלצה על סרט: in to the wild המלצה על ספר: וואלה מזמן לא קראתי אבל...בחזרה מטואיצ'י של יוסף גינסבורג. מקומות בילוי מועדפים: בטבע ,ופאבים ציפיות מהחודש הקרוב:ללכת להופעה כלשהי.. וסתם משהו שבא לכם להגיד: שומר על זכות השתיקה

איף

New member
עכשיו אני

שם: יסמין
עיר מגורים: קרית אונו
שיר החודש שלכם (של מאיר): גשם.....כי צריך לשטוף הכל.
שיר החודש שלכם (לא של מאיר): Westlife - Flying without wings
מה עשיתם בחגים ? הייתי בחו"ל
החגים הסתיימו - חזרה לשגרה זה טוב או רע ? כרגע זה דווקא טוב לחזור לשגרה. אבל יש לי תחושה שאני אתגעגע לחגים מהר מאד.
המלצה על דיסק: דודו טסה- אחרי לילה של רעש
המלצה על סרט: תכנית גיבוי - עם ג'ניפר לופז. קומדיה רומנטית קלילה.
המלצה על ספר: אין לי כרגע.
מקומות בילוי מועדפים: מסעדות, קולנוע,באולינג, הופעות!!!!
ציפיות מהחודש הקרוב:נקווה שלא יהיה קשה מידי. אני מתחילה תואר שני, אז נקווה שילך חלק.
וסתם משהו שבא לכם להגיד: חברים, תתחילו להתעורר או שיסגרו לנו את הפורום !!!!!

הדסי 26

New member
אל דאגה אמיגה !!

בס"ד תואר שני הרבה יותר קל מתואר ראשון !!
(יענו פיס אוף קייק) במה התואר? שיהיה לך בהצלחה ויותר חשוב - שת ה נ י !!!

ms pizza

New member
../images/Emo3.gif

שם: יסכה גיל:לא מדברים על זה..אבל במוצאי שבת יש לי מסיבת הפתעה ליומולדת 30..אמאל'ה !! עיר מגורים:רחובות שיר החודש שלכם (של מאיר):דומינו , בזכרי על משכבי שיר החודש שלכם (לא של מאיר): כל דבר של בוב דילן.. מה עשיתם בחגים ?טיוולים, משפחה, חברים.כייף ! החגים הסתיימו - חזרה לשגרה זה טוב או רע ? רעעעעעעעעעעעעעעעעעע!!!!!!!!!!!!!!!!!! המלצה על דיסק: אין כרגע בראש..אולי קובי אוז ומזמורי נבוכים המלצה על סרט: סולט..כי זה לא עם חשיבה יותר מדי ולא רומנטי ולעיס המלצה על ספר: המממממ.... מקומות בילוי מועדפים: חיק הטבע- הנחלים היפים של הארץ , אה כן וגם קניון עזריאלי.אחחח השטחיות ! ציפיות מהחודש הקרוב: מתנות יפות ליומולדת , וסתם משהו שבא לכם להגיד: התחלות בעבודה זה מבאס !! חיים טובים ת

למעלה