ואז הם אמרו לי...

ואז הם אמרו לי...

מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה? כשאהיה גדולה אני רוצה להיות אישה.
הם נתנו לי לראות את הסרטים על נסיכות דיסני ואז הם אמרו לי, כך אישה יפה צריכה להיראות.
אז החלטתי להתחפש בפורים לנסיכה, בחרתי עם אימא שמלה יפה היא קישטה לי אותה עם פייטים וחרוזים והתאמתי לה את הכתר הכי יפה בחנות והייתי גאה בעצמי, אני ממש נראית כמו נסיכה יפה!
הם נתנו לי בובת ברבי ואז הם אמרו לי, כשתהיי גדולה את צריכה להיות כמוה ואז תצא ממך אישה נפלאה.
הם אסרו עלי לאכול ממתקים, שלחו לדיאטנית והכריחו ללכת לחוגי ספורט שלא סבלתי, אני התנגדתי וכעסתי ואז הם אמרו לי, כשתהיי גדולה אסור לך להיות שמנה כי כך אף אחד לא יתחתן איתך.
ואז גיליתי שהגוף שלי משתנה ושמחתי שהנה אני הופכת לאישה, הם הסבירו לי כשתהיי גדולה תצטרכי לחיות עם גבר ותאבדי את הבתולים. ואז הם אמרו לי להזדיין זו מילה גסה, בת שעושה את זה נקראת זונה.
קניתי חזייה ראשונה והרגשתי מרוצה שאני כבר גדולה ואז הם אמרו לי, בגיל כל כך צעיר יש לך חזה ממש כמו של אישה את צריכה להתבייש ולהסתיר את זה.
הם הסבירו לי שלא אבהל כשאגלה דם שיוצא מהגוף שלי זה רק סימן שנעשיתי גדולה ונהייתי אישה כעבור זמן קצר הדימום הופיע ואז הם אמרו לי, למחזור יש ריח מסריח, צריך להקפיד על הגיינה ולפי ההלכה אישה שקיבלה מחזור היא טמאה.
ואחרי שהגיע המחזור הפנים שלי התכסו בפצעים קיוויתי שלא ישימו לב ואז הם אמרו לי, את ממש מכוערת ומגעילה תלכי דחוף לטיפול פנים.
ואז האמנתי שאני רעה והגוף שלי מגעיל, בכל יום ביקשתי מאלוקים שיעשה שאני אמות.
אבל במקום לתת לי למות הא-ל נתן לי לראות אותך,
פתאום הרגשתי דבר מוזר, השיעורים בבית הספר כבר לא עניינו אותי רק חשבתי מתי אוכל לראות ולשמוע אותך. חיפשתי אחרי כל מה שיזכיר לי אותך ולפני השינה חשבתי רק עליך .
לא הבנתי למה זה קורה לי, כי הם מעולם לא הסבירו לי מה הרגש שאני מרגישה.
ניסיתי לספר להם ואז הם אמרו לי, זה שטויות וזה יעבור לך תתרכזי בלימודים ובסוף את תשכחי ממנו.
אז נלחמתי עם עצמי כדי לשכוח אותך ושנאתי את עצמי על זה שאני לא מצליחה ואז גם שנאתי אותם על זה שהם אומרים לי מה נכון ולא מעניין אותם מה אני מרגישה.
ואז הם אמרו לי שזו אובססיה מוזרה אבל כבר לא היה אכפת לי, בכל הימים לא רציתי להקשיב להם ורק לקול שלך התגעגעתי ובלילות לבד בחושך שרטטתי בדמיוני את דיוקן פניך כדי לא להשתגע מבדידות ומפחד.
ואז בחלום אתה הופעת,
למרות שלא ידעתי הרבה על איך זה אמור להיעשות הרגשתי את הגוף שלך קרוב אלי, ליטפתי ונישקתי אותך באהבה והרגשתי את האהבה והתשוקה שבאו ממך כשאתה נגעת בי. ואז התעוררתי מזועזעת ומופתעת, אף פעם בחיים לא חלמתי דבר כזה...
בפעם הראשונה בחיי לפתע הבנתי אני התאהבתי בגבר, לראשונה קלטתי מה המשמעות של להיות אישה וזה לא בושה ולא מגעיל.
הם כבר דאגו להזכיר לי שלהזדיין זו מילה גסה ובת שעושה את זה נקראת זונה, אבל כעת סירבתי לשמוע.
ואז הם אמרו לי, אם את לא מסוגלת להקשיב אז יש לך פיגור שכלי.

jeyleno

New member
אהבה היא דבר נזיל

כדי שתהיה ממשית יש למצק אותה בתהליך של זמן , לתת לה גוף חזק
אהבה מהירה לא תתגבש, תאהבי אבל עם רגל על הבלם והגז, היזהרי מלחיצה על דוושת הגז בלבד, התאונה תתרחש מהר ואין מרסק יותר ממכונית אהבה מתנגשת.

BreakOfDawn

New member
וואו. כל כך אהבתי, כאבתי והזדהתי עם מה שכתבת.

את מוכשרת... את כותבת נפלא!
הצלחת לזקק את המוסר הכפול שנדרש מאיתנו, בנות ונשים.
גם אני חוויתי דברים דומים לאלה.
בשנות התבגרותי אף אחד לא דיבר איתי על רגש, על בנים, על אהבה...
הייתי צריכה לגלות הכל לבד ובדרכים לא כל כך טובות.
עשיתי הרבה טעויות כי לא ידעתי מה נכון ומה לא.
תודה שדובבת את מה שעבר עליי, צרת רבים-חצי נחמה.

שמחה שאהבת

ראיתי את התגובה רק עכשיו כי אני לא ממש פעילה באתר
אם את רוצה את מוזמנת לפנות בפרטי ולשתף בחוויות שלך,

הבלוג החדש שפתחתי בסלונה
http://saloona.co.il/vickysu/

למעלה