ואולי הכאב יצא לחירות בחג הזה

יעל^

New member
ואולי הכאב יצא לחירות בחג הזה

הוא חזר, ופגשנו בו היום אצל סבתי, מוקפת במשפחתי האוהבת. ובכל זאת הרגשתי ששניינו שם לבד, הרגשתי כאב וסלידה. הבטתי בעיניו ולא ראיתי דבר. עיניו חייכו וצחקו. רציתי לראות התנצלות, רציתי לראות חרטה, אבל הן היו רייקניות ללא אמירה. עיניי היו עצובות, חסרות בטחון ומושפלות. כולם שומעים חוויות וצוחקים ורק אני שותקת, מתאמצת לחייך. ``הכל בסדר?`` שאלה אותי אימי, ואמרתי שכן, קצת עייפה......מה יכולתי לומר? רק בעלי הבחין שמשהו באמת לא כשורה, שפת גופי הסגירה אותי בפניו, אבל הוא שתק ולא שאל.......פשוט היה לצידי וניסה לחזק אותי. חזרנו הבייתה בשקט דממה. לאורך כל הנסיעה בעלי החזיק את ידי ולא הפר את שתקתי. הגענו הבייתה והתפרצתי בבכי, הוא חיבק אותי ושאל לכאבי. סיפרתי לו את הסוד הנורא, הסוד שנשמר במשך ארבע עשרה שנה. הסוד, שאף אחד לא ידע, חוץ ממני ו``ההוא`` שחזר. פתאום אני רוצה לזעוק ולצעוק ``אני לא אשמה`` ולהצביע עליו. רוצה לשחרר זאת בקול רם. להוציא את כל מה שנסתר כל כך הרבה זמן. בלי לפחד מה יגידו, בלי לפחד שישפטו אותי. רוצה להרגיש חופשייה ונקייה. רוצה להוציא את הכאב לחירות........

nely

New member
יעל

רק אנחנו יכולות להוציא את עצמנו לחרות!!! אף אחד לא אומר שיהיה קל, היציאה קשה מאוד. צריך ``לסחוב`` הרבה עד שמגיעים למקום שאנו רוצים להיות בו, גם לא כולם מצטרפים אלייך למסע. מצטרף רק מי שאוהב באמת. יעל. זה שווה!!! תוציאי את הכאב וצאי לחרות. בידידות נלי

מרי-לו

New member
יעלי

מניסיון יקירה - רק אם תוציאי את הכאב לחירות, רק אם תדברי על זה עם מישהו ותספרי הכל, רק אז תרגישי שוב נקייה וחופשייה. ומגיע לך להרגיש את החופש!!! אני יודעת בדיוק מה את עוברת מרי-לו

את לא אשמה!

את לא אשמה בחוסר האונים את לא אשמה בכאב העמוק את לא אשמה בתחושת הבושה את חופשייה נקיה וטהורה כנערה העולה מהרחצה אל תתני ל``הוא`` להמשיך לטנף אותך ברגשי האשמה הוא זה שאשם! הוא זה שמלוכלך! והוא יודע את זה... ובלילה בלילה כשהוא הולך לישון הוא ישן עם עצמו ועם הטינופת של נשמתו והוא מריח את הריח של עצמו ואין מי שישמור עליו ויחזיק לו את היד ויתן כתף לבכות רק הוא והגועל של עצמו את יודעת שאת לא אשמה!!!

פפצוק

New member
יעל......מתוקה

אין מילים...... האיש הפשוט הצליח לבטא בדיוק מה שאןתם אנש(ס)ים עוברים לילה לילה שכשהוא מביט במראה הוא רואה את פניו, מייחל לשקט נפשי אבל הזכרון של מה שעשה לך לא יוכל לעזוב אותו כל חייו וזה בעצם העונש הנורא שמגיע לו. ואת.. יקירה אני מבינה לליבך יותר ממה שאת חושבת ספרי ילדה, הוציאי החוצה אל תשאירי שום משקע בטח לא על חשבון הבעל והמשפחה שלך זה מה שעזר לי . אני רק רוצה לאמר לך שעונשם מגיע והא אכזרי יותר ממה שאפשר בכלל לתאר. שלי נשוי ויש לו ילד ואשתו.... היא כבר לא יכולה להביא עוד ילדים. היא לא תוכל להביא ילדה שלה יעולל מה שעולל לי ואולי גם לעוד .... הנקמה ....היא כלל לא מתוקה עבורי באמת שלא. אבל.מישהו כנראה דואג שהעולם המזויין הזה יהיה מאוזן עד כמה שניתן מחזיקה לך אצבעות אני.

nely

New member
מקפיצה

מקפיצה את ההודעה לפני שהולכת לישון כי זה נראה לי יותר חשוב מלמי פטישון אמר חג שמח. מקווה שתקלי עיצות שיעזרו לך יעל נלי

יעלי...

הותרת אותי ללא מילים... מושיט אלייך יד אוהבת ומלטפת. את יודעת שאני איתך. סקסופון

עינת.. :-)

New member
יעלי מתוקה שלי

מחבקת אותך חיבוק גדול..... ונותנת לך יד.... ושותקת איתך... ומקשיבה לך אם תרצי...

יעל מתוקה...

לא יכולתי שלא לכאוב את כאבך, לא יכולתי שלא לרצות לחבקך... לא יכולתי שלא לרצות לצעוק יחד איתך... לא יכולתי הרבה דברים לעשות... הותרת אותי ללא מילים ורק עם רצון לזעוק... מחבקת אותך חזק... וכל כך מבינה... היי חזקה,מתוקה.רק את תוכלי לו ל``הוא``...רק את תוכלי לו לכאב...רק את,את לבדך!!! אז היי חזקה ושאבי את הכוח מהבעל,החברים...ובכלל כל אלו שאוהבים. מחזקת אותך, אלת האהבה.

י פ ע ת

New member
חברה.....אנחנו איתך!!

סיפור מצמרר שמסביר המון לגבייך... יעל--מושיטה לך יד וחיבוק אוהב..הזמן עוד ירפא. את בדרך הנכונה אם הגעת למצב בו את יכולה לפרוק מטען כבד זה לאחר שנים של שתיקה רועמת. אל תחששי לבכות והמון...לפרוק ולספר...להבריא את הנפש הפגועה. ולא...אל תחושי רגשי אשמה...אותו זה ירדוף כל החיים, הוא יצטרך לחיות עם זה ללא מחילה על העוול שגרם...כי את ניצלת, ושרדת והקמת משפחה נפלאה וזכית לעדת חברים שסובבים אותך באהבה..את כבר חופשיה...הוא כלוא לנצח עם תחושת אשם על דבר בלתי נסלח שעשה. נשמה.......אני פה בשבילך בכל שעה בכל עת....תמיד!!!

יעלי^

יעלי מתוקה,קראתי את הודעתך והרגשתי אתך את כאבך אני מזדהה עם כל מילה,גם לי יש טראומה כלשהיא מן העבר שחלקים ממנה עדיין מלווים אותי..ואני מוכרחה לומר לך שהשחרור הזה של לספר....הוא השחרור הטוב מכולם ואל לך לחשוב ילדה,שאת אשמה. אף אחד לא שופט אותך,איש לא מאשים אותך,אל תאשימי את עצמך תספרי,תוציאי,תשפכי,ובסופו של דבר תרגישי את ההקלה...תאמיני לי שתרגישי הרבה הרבה יותר טוב ויש כאן מי שיקשיב לך תהיי חזקה ילדה,אנחנו אתך שלך זמרת בארים

ארז*.

New member
איתך תמיד.....

הלב נשבר וכואב את שעברת.. פצע שכנראה לא יגליד לעולם... עצוב לדעת שסיפור שכיח זה...לצערנו ..פקד את סיפור חייה של חברה טובה.... ברצוני לתת כתף אוהבת...ולטעת בך תקוה.כי יש תקוה. אט אט את מחלימה מכאבך.ועובדה לכך היא... פתיחתך את סגור ליבך תמיד פה לצידך.....חברה!

The ofer

New member
יעלי...

אני לא פה כדי להקפיץ...זה כבר מוקפץ...רק להגיד שהלואי ויכולתי לעזור. יעל...הדרך היחידה להמשיך היא...לשחרר...לדבר...לא לשמור בפנים עד שמתפוצצים...תהיי חזקה!!!! יעלי לפעמים זה טוב לבכות...

רקדן

New member
לחברה שלנו יעל^.....

יעלי שלנו! חברה קבלי כתף תומכת ואוזן קשבת. הכאב הוא רב וטוב שהוצאת את סגור ליבך . כולי תקווה שזה יתרום במשהו להקל עם כאבך. מחברך רקדן.....

patishon

New member
ליעלי...........

יעלי קראתי,נקרעתי,ואני מרגיש אפס, למה? כי האוזנים שומעות מה שקורה כאן , כן כאן במדינת ישראל, לא בגלות , לא בנכר,לא ע``י נוצרי צורר היהודים, אמר הנביא ישעיהו: ``ומהרסייך ומחרבייך ממך יצאו``. ``כסדום הינו לעמורה דמינו``. קבלי ממני חיבוק חזק יעלי, אנו איתך תמיד לאורך כל הדרך, היי חזקה למענך ולמען משפחתך. שלך בכל עת שתרצי ממני פטישון.

לורה...

New member
יעלי..

כתבתי לך הודעה בנפרדת ..שם למטה... בטעות. אבל כאן אוסיף... אני שולחת לך חיבוק חם,,,עוטפת אותך ואת כאבך,כאב שלא זר לי...מבינה ומזדהה איתך. אנא,אל תחסמי את הכאב,שחררי אותו,ספרי עליו...ככה תרגישי ``חדשה``,כאילו נולדת מחדש.. את לא תדעי תגובות של האשמה וכעס,אל תחשבי על כך אפילו,מי שתספרי לו יעטוף אותך בחום ויחבקך... היי חזקה... שולחת לך חיבוק מכל עומק הלב שלך לורה

DAN DAN 32

New member
יעל מקסימה שכמותך....

אני בטוח שעכשיו הרבה יותר קל, תהיי חזקה וביחד עם בעלך תצעדו קדימה דן דן 32

שירז29

New member
ליעל^ היקרה..........

מזדהה עם כאבך, אוהבת אותך, ומחבקת אותך חיבוק חזק,חזק, ותמיד,תמיד,אני כאן בשבילך,בכל עת שתרצי, אני כאן לשוחח,והכי החשוב,להקשיב,להרגיע,ולחזק אותך..... אוהבת אותך נשמה ש י ר ז

למעלה