ואווווווווווווווווווווווו

ואווווווווווווווווווווווו

חזרתי עכשיו מההופעה, תקבלו סיקור קצרצר-ארוך חחחח אוקיי הלכתי לשם עם חברה שלי, ישבנו שורה 2 ומישהי שאנחנו מכירות ישבה שורה 1. בהתחלה הופיעו כל מיני להקות ייצוג של העיר (אור יהודה), אח"כ עלו אורנה ומשה דץ והייתי בטוחה יהיה משעמם כזה וזה, אבל בסוף היה ממש כיףףףף בעיקר אחרי שקמתי והלכתי לשורה 1 (ליד הברזלים) והחלטתי לשיר איתם את כל השירים של טיף וטף (יש לי אחיינית בת 3 וחיצ, זה לא שאני רואה לבד טיף וטף
)חח אוקיי, הם הלכו המשיכו עוד קצת עם להקות וזה. ואז הזמינו את ספיר לשיר, היא שרה מדההההההההההיייייייייייייםםםםםםםםםםםםם!!!!!! היא שרה בהתחלה את 'יש לי חולשה לרקדנים' ורקדה פיצוץץץץץץ, הקלטתי לכם את כל השיר בסרטון (שעולה כרגע למחשב..) ואז היא ירדה מהבמה והם לא אמרו שהיא צריכה לחזור שוב או משהו כזה והמשיכו עם עוד ריקוד של הלהקות הייצוגיות (או שזה היה הלהקה של רמת גן?! טוב, לא חשוב חח) יצאתי מהשורה ה1 והלכתי לחברה שלי (כי היא החליטה לנטוש אותי לטובת ידיד שלה) כשהגעתי לאמצע הדרך, הם הזמינו שוב את ספיר והפעם לשיר של 'בת הים הקטנה' עכשיו את זה לא יכולתי לצלם סרטון כי רצתי חזרה לשורה ה1 (האנשים התעצבנו עליי קצת כי איך שהיא סיימה הלכתי שוב), אבל צילמתי לכם כמה תמונות (שיעלו יותר מאוחר). מאוד רציתי לעשות לה שלום או משהו כזה אבל העדפתי להקליט לכם אותה, וזהו. היה ממש כיףףףףףףףףףףףףףף, ספיר אם תראי את זה, את פשוט פצצה!!!!!!!!!!!!

יופי שאין לך אחותת../images/Emo4.gif

אתה עושה רושם של ילד בן 8 ואני מסטוליתת ועכשיו תכניס תתגובות שלך לתחתת!!

חחחחחח

חשבתי כבר אני:S טוב תקשיבו, אני אלך לישון ומחר אני כבר העלה את התמונות, הרוב מטושטשות כי ספיר כל שנייה זזה:(, ואני גם העלה את הסרטון ותגידו לי איך שומעים כי הרמקולים נדפקו אצלי. אם בא לכם שימו לי קישורים לאתרים להעלת סרטונים ותמונות (המחשב חדש) תודה ולילה טוב:):)

לילה טוב../images/Emo24.gif

ועל תשימי לב לילד הזה עם ההפרעות.. משעמם לו בעצמאות ואין לו חברים להציק להם אז הוא מצא למי להציק

למעלה