הLG של אינטרנט זהב

הLG של אינטרנט זהב

מישהו מכיר שמע יודע? איך הוא? 500G HD , מסך 15.6' טכנלוגיות לד HD 4G זכרון משקל 2.6 ויסטה פרימיום זהו בגדול הם רוצים עליו בתשלום אחד 4999 +69 משלוח ... יבואן של ח.י אלקטרוניקה שנתיים אחריות האם זה מחיר טוב? כדאי לרכוש אותו או שעליי לדאוג לאחריות? איך האחריות מתבצעת?

המחשב הוא בעיקר לאינטרנט ואופיס

וללימודים אני מתחיל הנדסת חשמל ואלקטרוניקה לא יודע כרגע מה יהיה עליו כרטיס מסך NVIDIA 1G זכרון

RoyBO

New member
נראה מפרט חזק, אבל אתה לא צריך כזה מפרט

מה גם שהמחשב מאוד כבד. אני ממליץ לך לקנות נייח ואם יש לך כבר אז מצוין. אין שום צורך במחשב נייד בתואר הזה, אלא אם זה המחשב שלך כי אתה במעונות.

יש לי נייח בן 4+ שנים אני רוצה להשתדרג

ולא בא לי על מחשב נייח , אמרתי שהמחשב הבא שאקנה הוא נייד שאלתי היא בגדול איך המחשב עצמו , עם מעבד T6500 איך המחיר שלו? שווה לקנות אותו במחיר כזה ומבחינת האחריות איך היא מתבצעת באתר של ח.י אלקטרוניקה רשום שנותני שירות בעיר הם בין היתר OMC שהתקשרתי לבדוק איתם הם אמרו שהם לא יודעים על מה אני מדבר בכלל .. והאחריות היא למחשבים שנקנו אצלהם זה הגיוני?

RoyBO

New member
מציע לך לחפש מחשב יותר קל וקטן

זה לא יהיה לך נוח להסחב איתו בכלל עדיף משהו כמו 13 אינצ' עם מעבד סביר + T6 זה סבבה. לא צריך כרטיס מסך מפוצץ.

RoyBO

New member
חבל אלו מחשבים של 2.5-3 קילו וזה סתם יהיה לך

כבד על הגב ויתפוס מקום רב. מניסיון. 5 אלף למפרט שציינת זה נראה מחיר טוב. אבל תבדוק אולי יש עוד תשלומים בעקיף.

ronengeles

New member
תלוי כמה אתה מתכוון להסתובב איתו

אם אתה מתכוון לקחת אותו כל יום, עדיף שתיקח מחשב שהוא עד 2 קילו (ואז זה יהיה מסך 14 אינץ' מקסימום) אם אתה מתכוון להשאיר אותו בבית, אז אין בעיה שתיקח מסך 15 אינץ' (יהיה באיזור ה 2.5 קילו ומעלה), אבל אם זה המקרה, אולי כבר עדיף לקנות מחשב נייח יחסית זול ואולי להוסיף לו נייד קטן שתוכל להסתובב איתו במקרה הצורך

יאיר B

New member
דבר עם ח.י עצמם לגבי אחריות לנייד הזה.

שאל אותם מי בפועל יתן שירות אם תהיה בעיה (לפעמים יש הבדלים בין ספקים שונים לגבי למי הם נותנים שירות).

למעלה