ה-TOP10 של כל הזמנים..

ה-TOP10 של כל הזמנים..

האמת? אני עושה פלייליסט ל-MP3 ואני צריכה שירים טובים.. יש לי כבר איזה 20 אבל כלום לא עולה לי לראש.. אז שכל אחד יכתוב את ה-TOP10 שלו מכל הזמנים, טוב? יאללה בוא נתחיל..

Jagged chaos

New member
../images/Emo122.gif../images/Emo151.gifמנסה....

יש יותר מידי שירים, וזה רק בגלל שעלו ה-10 הטובים שעולים לי עכשיו, זה די משתנה, אבל אלה שירים שבחיים לא נמאס לי מהם, אל תתיחסו לסדר- 1- Pink Floyd - shine on you crazy daimond 2 - Various artist & Lou Reed - perfect day 3 - Sinead Oconnor - nothing compares 2 u 4 - Alanis Morissette - ironic - לאו דווקא אירוניק, פשוט ככה זה ייסכם את זה טוב שבקיצור כמעט כל מה שעשתה אלאניס מוריסט עד שנת 99... לא מצליח עוד

milkshakit

New member
אוקיי, מה הסגנון שאת אוהבת?../images/Emo189.gif

שיהיה לי פחות או יותר כיוון (חוץ מאנסטסיה)

milkshakit

New member
ממ ../images/Emo189.gif

טוב תשמעי, אני מתה מעייפות אז מחר אני אארגן לך רשימה אוקיי? לילה טוב

העכביש2

New member
ולמה לא לשרשר גם פה..?

שכל הפורום יהנה??
מילק' לא מתאים לך החוסר אכפתיות הזה...

milkshakit

New member
../images/Emo4.gif../images/Emo189.gif

סורי שכחתי מזה לגמרי
אבל לא שמרתי את הרשימה
תבקש מליהי

העכביש2

New member
ליהי אנסטסיה ../images/Emo27.gif ../images/Emo13.gif

קודם כל, אני מצטער ששכחתי את השם שלך בקובץ ההודעות הקטן שבו דנו על כמה בנות יש פה בפורום אתמול...את גם פעילה...איך יכולתי לשכוח את חיבתך האדירה לאנסטסיה??
לגבי הטופ-10: אני יכול להגיד שלהגיד דבר כזה זה בהחלט קשה כי יש הרבה שירים יפים, וגם אני רציתי לפתוח שירשור כזה...אולי בעתיד... אבל....... יש כמה שירים שאמצאים אצלי בראש הרשימה, אני שומע אותם כל הזמן, ואלה שירים שאני חושב שיילוו אותי עד הסוף...
חוץ מזה, אתמול היה פה בפורום בחור בשם "ניר החיפאי" שביקש המלצות...אז הבאתי לו רשימה מאוד מכובדת של שירים (את רק צריכה לגלגל עם העכבר לתחתית העמוד..
) ובכל מקרה-- הנה זה כאן לעיונך... והנה הטופ מהשירים שלי, תמיד אני מביא אותם בסיטואציות שונות:
A-HA - summer moved on Maroon 5 - She Will Be Loved ELO - Moment in Paradise The Commodores - Sail On The Cars - drive James Taylor - Fire and Rain

תודה../images/Emo9.gif

אהה ולא נורא ששכחת אותי.. לא ביג דיל
אני גם לא כותבת כל כך הרבה חח.. ובנוגע לשירים..בהורדה, תודה

גיא246890

New member
יש זמן טוב להוציא את ===>>

ואי כמה זמן חיכתי לשהשתמש בו עשית לי תיום!! זה אומר שהז קשה.. איזה סגנון ישראלי ?? בין לאומי?? חדש ישן??אהוס?

למעלה