ה-TE משתגע כל פעם בסנכרון DTC !

itrigalo

New member
ה-TE משתגע כל פעם בסנכרון DTC !

יש לי Documents To Go, עם רשיון שקיבלתי עם קניית ה-TE. שדרגתי אותו (בחינם ובאופן חוקי באתר היצרן), לגרסה 6.005. אגב ,נדמה לי שהתופעה קרתה גם בגרסה הקודמת שמצורפת עם הדיסק. אני עובד סה"כ עם מסמך EXCEL אחד. זה הכל. בד"כ מעדכן אותו בפאלם, ועושה סנכרון למחשב (ברירת מחדל בסנכרון : Synchronize the files וכך אני רוצה שיישאר). הבעיה, שכמעט כל סנכרון יש בעיות לא מהעולם הזה: הקובץ EXCEL נמחק, או שחלק מקבצי התוכנה נמחקים או שהם עוברים לתיקיית INSTALL ומותקנים שוב ושוב... בד"כ הסנכרונים נתקעים בשלבים אלה (לוקחים מס' דקות, כאשר סנכרון סטנדרטי אצלי הוא בערך כ-30 שניות), ולא תמיד לחיצה על "ביטול" עוזרת. לפעמים יש צורך ב-RESET. דברים שלא קשורים לכלום! וכל זה קורה באקראיות. משהו מוזר בטרוף! וזה רק עם הקבצים של ה-Documents To Go!! זה קורה גם אם לא עדכנתי בכלל את הקבצים. לפעמים הוא יוצר עותק של הקובץ המקורי (למרות ששיניתי רק את הקובץ בפאלם, והוא אמור לעדכנו למחשב בסנכרון) - אבל זו בעיה קלה יחסית. ניסיתי למחוק את התוכנה, והתקנתי שוב אך זה לא עזר. התשמשתי גם באופציית ה-ReInstall שנמצאת בתפריט התוכנה שבמחשב. לא עזר. מעניין אותי אם זה קרה לעוד אנשים והאם יש פתרון ענייני לתופעה הנ"ל. ממתין לעזרתכם, תודה.

itrigalo

New member
הקפצה נוספת... (מצטער)

אבל אולי מישהו יאיר את עיניי בנושא? אני היחיד שזה קורה לו?

למעלה