ה
של הודעות ה

היום בתפוז אנשים ../images/Emo43.gif../images/Emo165.gif

הערב ב-21:00 מגיע יובל אברמוביץ', הלא הוא רועי מ"השיר שלנו", יבוא להתארח בפורום הסדרה ולענות לשאלותיכם LIVE ב- blogtv
פורום להקת "דה קולינג" מחפש לוגו לפורום לקראת הקאמבק של הלהקה. הכניסו את הצעתכם בגלריית הפורום ואולי תזכו בחולצת תפוז אנשים.
המשחק הוירטואלי של פורום סדרות מציאות עומד להתחיל והפורום מחפש את הגולשים שמעוניינים להשתתף בקרב על התואר "המומחה הנולד". לפרטים נוספים.

NightElf

New member
אולי תגידי איזה פרטים את רוצה בדיוק

ולמה, ואז אנחנו נשקול אם לתת לך או לא. ואת רוצה להכיר אנשים, את מוזמנת להגיע למפגשי פורום, שמה תקבלי את כל הפרטים שרק תרצי, כמעט...

tamar brandy

New member
הילהההההה../images/Emo24.gif

היית צריכה להגיד שזו את!!! וכל הזקנים, סתמו, יש עכשיו יותר קטנים ממני בפורום
חחחח אולי נשדח את הילה עם עודד?

Shani Tzi

New member
../images/Emo24.gif ברוכה הבאה ופרטים....

קוראים לי שני, אני ג'ינג'ית, בת 14 צמחונית... (צריך להוסיף
) ואני מיוחדת.... איך מזהים אותי ברחוב
ככה: גבוה עם חולצות מוזרות של דובנים חמודים, מכנס מתרחב, נעלי ספורט (בלבד) ושיער בצבע אדום (אין לי שיער כתום אלא אדמוני
) כתום חלק.... לזה התכוונת פרטים

tamar brandy

New member
חחחח.. וגם כתובת,

וטלפון ודואר
ולמה אתה צוחק על שני??? היא לפחות נתנה פרטים על עצמה!!! אולי תיתן לנו פרטים עליך? (בתור התחלה תרשום- "אני אוהב לאכול הרבה דברים... אני אוכל נון סטופ"
)

NightElf

New member
אני צוחק בגלל שהיא נתנה פרטים ../images/Emo8.gif

לכי תדעי אם אין איזו מטורללת בחוץ שמאתרת את שני עכשיו כדי למשוך לה בצמה או משהו נבזי אחר ;-P ואני לא אוכל נון סטופ!!! אני דווקא צם בין הארוחות

NightElf

New member
אז תתחילי... ../images/Emo3.gif

אלא אם כן את רוצה לאכזב מישהי מטורללת אי שם בחוץ...

tamar brandy

New member
*אהם אהם*

הילה לא מטרוללת
אלה אם כן אתה מתכוון אל.. אמממ.... *חושבת על מישו מטורלל*... אה! מצאתי! אלה אם כן אתה מתכוון להדס
<המבין יבין>

Shani Tzi

New member
מה ../images/Emo35.gif ../images/Emo13.gif ../images/Emo3.gif...

לא נכון, זה רק מראה חיצוני, אני הרבה יותר מבפנים. ולא אני לא שטחית ואני לא יודעת איך נראים המורדים
.

E l y s s a

New member
אם למישהו יש את הטלפון של אריאל...

זה יעזור מאוד לי, ולכן גם לו! ...מישהו?

barakbl

New member
ממתי סלמון הוא ממחלקת הצומח?

קטע פאקינג מוזר. השבוע שמתי לב בביקורי בסופר שטופוטי מוכרים גבינה בטעם סלמון שכוללת סלמון מעושן (על פי המרכיבים) כגבינה "צמחית". אז או שלא סיפרו לי והתחילו לגדל סלמונים על העצים, או שאני סתם הוזה, או ש...? נ.ב. לא שהתכוונתי לקנות את זה, אבל סתם מסקרן אותי.

Neta558

New member
זה באמת מוזר

בעיקר כי באתר שלהם מופיע הקטע הבא:
Are all Tofutti products vegan? No, not all of our products are totally vegan. Although all of our frozen dessert, cheese, nuts, and candy products are completely vegan, some of our frozen food entrees and all four of our cookies do contain egg whites. Of course, every product that does use egg whites will have it clearly listed in the ingredients. We never use whole eggs, as we are always cholesterol free.​
הם מציינים שהגבינות שלהם טבעונית...

למעלה