ה
של ל"ג בעומר הביאה לנו מאורע משמח

ליביתי

New member
ה../images/Emo117.gif של ל"ג בעומר הביאה לנו מאורע משמח../images/Emo9.gif

בעודנו שמחים ועולזים במדורה, קפץ הגדול משמחה ומהתרגשות, וסוף סוף נפלה לה השן הראשונה
לא בטוח מי התרגש יותר
ופיית השיניים מיהרה אתמול להביא את המתנה המתבקשת (בעוד הצעיר מקבל מתנה למסיבת הפרידה שלו מהמוצצים
)

dafnapo

New member
../images/Emo49.gif

לגדול שחיכה בסבלנות עד עכשיו ומצא זמן מצויין לחגיגה כפולה. וכל הכבוד לפיה שלא מאכזבת. אני בטוחה שגם המתנות שלה לא מאכזבות.

../images/Emo49.gif- סוף סוף!!!!

עכשיו לכי תכיני את סדרת המתנות הבאה- לכל השיניים שבדרך

דש1דש

New member
../images/Emo6.gif ברכות!

תבדקי טוב טוב עם הפיה אם היא מביאה מתנה רק על הראשונה או על כולן.... אני אכלתי אותה.... אצלנו כבר שן #6 נפלה - והפעם החלטתי לשים לזה סוף
(טוב לא יצא לי בכוונה - אבל זה מה שיצא) מה הוא קיבל?

catנוע

New member
מברוק ../images/Emo13.gif

זאת בטוח מדורת ל"ג בעומר שהוא לא ישכח

אופירה10

New member
מזל טוב!

וברוכים הבאים לעולמן של פיות השיניים... מאחלת לכם שהאמונה בפיה תימשך כמה שיותר...(תכיני סטוק של מתנות...)

הרמוניה

New member
מזל טוב לנפילת השן

מאוד משמח ועם זאת-רגע....שלא יעלמו כל כך מהר סממני הינקות..... ואם את רואה את פיית השיניים תשאלי יאותה למה טול טול בעל חול מגיע כל כך מאוחר בימים האחרונים....... הרמוניה

ברכות ענקיות לנשירת השן../images/Emo140.gif

מי כמונו יודעים כשותפי גורל באיחור נפילת השיניים כמה זה מרגש. מנצלשת פה אותנו שגם אצל הגדול שן אחת התחילה סוף סוף להתנדנד.

../images/Emo49.gif לנפילת השן הראשונה !

ובהזדמנות זו - גם לגמילה מהמוצץ.
לפיה העסוקה ! פיה עסוקה זה סימן לדברים טובים. (ואם כבר בנצלושים עסקינן, אני מעדכנת שבכל בוקר וערב אנחנו מצחצחים את כככללל השיניים
, אבל שתי שיני החלב הכפולות החלו להתנדנד קצת, אז אולי נצליח להימנע מעקירות, ומה שחשוב יותר - מהרדמות כלליות
)

אורora

New member
בשעה טובה גם לנסיך וגם לאוצר של שונית

מקווה שהפיה תבקר אצל שתיכן בקרוב מאוד

למעלה