ה-צ-י-ל-ו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BiGuy3000

New member
ה-צ-י-ל-ו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קניתי את Red Faction. יש לי ווינדוס 98, רק פירמטתי. העלתי את המשחק, והוא כל הזמן "מתמזער" מעצמו. התחלתי לשחק- כל פעם שהמשחק "התמזער", לחצתי עליו, והוא נפתח חזרה. התחלתי את האימונים. ראיתי רק אורות אדומים. לא ראיתי אובייקטים. בסוף התיאשתי ופניתי אליכם. אני עובד עם וודו, 3DFX.

BiGuy3000

New member
אגב...

הצלחתי להתחיל לשחק, אבל המשחק פועל באיטיות נוראה, ואי אפשר לשחק כך. הסרט פתיחה נתקע לי האמצע, והווליום (Volume) שלו רעד וכל הזמן הפםיק את עצמו. הההההההההצצצצצצצצצייייייייייללללללללללווווווווו!!!!!!!!! ה-צ-י-ל-ו!!!!!!!

BiGuy3000

New member
כן.

בדקתי הכל מהפרט הכי קטן. היום אני אפנה לתמיכה, בפעם האחרונה שהשתמשתי בהם, הם עזרו לי מאוד.

BiGuy3000

New member
טוב...

הפעם הם לא עזרו במיוחד... מישהו יכול לתת לי פיתרון? המשחק עדיין ממשיך להתמזער...

צוחה

New member
אההההה

יכול להיות שהבעיה היא בגוף השאלה..... ידיד שלי קנה איזה משחק של פורמולה 1 וזה לא עבד לא, והמחשב שלו מספיק חזק בשביל המשחק ואז הוא בדק את הדרישות מערכת והיה כתוב שהמשחק לא עובד עם כרטיס voodoo מסויים שזה מה שהיה לו יכול להיות שפה זו אותה בעיה....

יש לי אולי תשובה בשבילך

אם יש לך כרטיס מסך וודו ולא כרטיס מסך של GEFORCE אז אין לך בררה אלה לקנות כרטיס מסך אחר אתה לא היחיד זה קורה אצל כולם אפשרות שנייה היא שיש לך פחות מ128 זיכרון הא]שרות הראשונה נראת לי יותר ראלית

למעלה