ה-מ-צ-ע-ד של "קולות החיילים" עם ->

אסף צרנילס

לכולם יש לי שאלה למה אסף צרנילס עושה מצעד זה שידור חוזר של המצעד השנתי או שזה מצעד שנתי שהוא בחר ולמה הוא בחר אם הוא מיוחד שהוא יכול לעשות בעצמו מצעד אישי אני לא מבין שמישהו יסביר לי ויספר לי האם מדובר במצעד שנתי נוסף תודה לכם

ShukyD

New member
לאסף צרינלץ

שלום לשימי זהו המצעד שבחר אסף מרקס כי כל עוד צרילס לא אומר מה הוא חושב זה לא באמת תוצאות של נחשב אמיתיות

ליואב תודה

ליואב תודה למה אסף צרנילס בוחר לבד למה לא נותנים לנו להצביע כמו במצעד הקודם אני חושב שזה לא הוגיין

b o n c h

New member
למה נראה לך שאסף בוחר!?!?!

כן, כל הארץ שומעת את המצעד שאסף דירג בעצמו.... למה נראה לך?!?!?! זה מצעד עברי שחיילים מבסיסים שונים בחרו את המקומות בו. אם היית חייל היית יכול לבחור, אבל אתה בן 14, כמה חבל, יום יבוא וגם אתה תבחר במצעד הזה.

tkuihehr

New member
כתוב שהוא בן 19, לא?

אוקיי, ככה יותר הגיוני... אסף ,שמנחה את קולות החיילים [יום חמישי בגלגלצ] ,מנחה גם הערב את מצעד החיילים, מצעד שהחיילים בחרו בו את השירים והסדר שלהם, ולא כל האוכלוסיה כמו המצעד הרגיל.. מצעד החיילים מגיע כל שנה, וזו לא השנה הראשונה שלו...

אני אתמול אמרתי שאני בן 14

אני אתמול אמרת שאני עבדתי אליכם שאני אמרתי שאסור לי להגיד מה שמי אני לא מתחנגל שמפחד אני שימי נעים מאוד

tkuihehr

New member
כן, טעות שלי, קראתי את זה רק עכשיו

לא קראתי אתמול היי, נעים מאוד, אני אלון, בן 18, ומבחינתי גם התחלנו דף חדש, ברוכה הבאה ותהנה פה...

tkuihehr

New member
אסף עוד רבע שעה

אבל אחרי 3 שעות הדר מרקס [פורטה/עמוס/טורבו? מילים שמחליפות את מגה של הדר??] אני מעדיף לראות את האלופה [פרק סיום], אחזור ואהיה פה עוד מעט [בינתיים נשאר עם הדר, כמה זמן שנשאר]

עכשיו נעמה החמודה מאושרת

והיא גם מתרגשת אני רוצה שנעמה תדע שאני לא צוחק עליה אני חושב שזה חמוד להעריץ סלבריטי בארצינו הקטנטנה

b o n c h

New member
אני לא מעריצה והוא לא סלבריטי

ותעזוב אותי בבקשה כבר בשקט!!

טוב אל תכעסי אני צוחק מאמי שלי

אני צוחק את יודעת שאני מת עליך חמודה שלי את חמודה ולהדרוש מרקס אני תמיד יאהב אותך ואת יותר חמודה מנעמה אבל אני חושב שנעמה חמודה אבל זה לא אומר שאני לא חושב יותר שאת חמודה אני אוהב את שתיכם אותך יותר ברור

b o n c h

New member
התלבטות תעזרו לי!!!!!!!!!!

אני לא יודעת כמה זמן המצעד הזה, רק שעתיים או 4 שעות? אם הוא שעתיים אני אראה האלופה ב-23:15 (בכל זאת פרק סיום העונה!!!) אם זה 4 שעות אני אראה עכשיו..... מה אני עושה?!?!?!?!?!?!

לנעמה

אני במקומך לא היתי משנה את התוכניות שלי בשביל מישהו שאני מעריץ את חמודה אבל אני חושב שאת עושה יותר מדי בשביל אסף הוא לא מכיר אותך והוא לא מעריץ אותך כמו שאת מעריצה אותו אני חושב שאת תלכי לאכול ולשחק ועם תרצה לישון עם בא לך אסף עוד ישדר

למעלה