התרגשתי עכשיו כל כך..

nina L

New member
התרגשתי עכשיו כל כך..

בועז מעודה שר את "חומות חימר" על פורצת החומות בשבט. הביצוע היפה ביותר העונה לדעתי. כמעט בכיתי מהתרגשות, היה מדהים. ותרשו לי לומר, לא במקרה, כאחת מנשים שפרצו את חומות החימר - כולנו.

טלטל11

New member
מעודה מרגש אותי כמעט בכל ביצוע שלו

יש בקול שלו פשוט צליל של מלאכים, ואכן הביצוע שלו היה מרגש מאוד

tutik1

New member
ונשבעת לכן -

שכשחשבתי מה ישירו היום בהינתן העובדה שישירו משירי השופטים פשוט ידעתי שמרינה תשיר את "בוא"... ...טוב, חיכיתי בשליחה כדי לשמוע אותה, ומה אני אגיד לכם-בינתיים שני ביצועים מושלמים ומצמררים ל-ג-מ-ר-י!

tutik1

New member
נינה, אני לא מאמינה!!!../images/Emo2.gif

ישבתי בגרון נחנק (בכלל לא התכוונתי לראות היום), מופתעת לגמרי ומעריצה לגמרי את בועז שבוחר שירים מדהימים ועושה להם ביצועים מדהימים לגמרי! והשיר - איזה שיר....

noni55

New member
מעודה ענק..

בתור אחת שלא ממש עקבתי אחריו אנ י הולכת ומגלה אותו בבחירותיו אין ספק שהביצוע היה מאוד מרגש ומיוחד והשיר עצמו הוא מהםם פעם ראשונה ממש הקשבתי למילים של השיר הזה.. ורק המשיך לי את הרגש שהרגיש לי עם הפשוש..

nina L

New member
מעודה אהוב לבי ואוזניי משכבר הימים ../images/Emo99.gif

מתועד פה.. ולי נגע ללבי פעמיים. אמי ואבי התגרשו מיוזמתה בשנת 80 כשזה היה מאד לא מקובל במחוזותינו...

אוי בועז בועז מה יהיה? הוא מפיל אותי

כל פעם מחדש... פשוט ע נ ק !!! איזה קול פעמונים מרגלית צנעני כמעט נפלה ממנו... ומה לעשות מרינה פשוט מעצבנת אותי עושה קולות פרצופים ופוזות כאילו......לא נעים להגיד פה בפורום
לא מתחברת אליה לדעתי היא בדרך החוצה

טלטל11

New member
אויש איתך ../images/Emo46.gif מרינה היתה מדהימה לדעתי ../images/Emo106.gif

ובכלל אני קרועה עליה- איזה כישרון יש לילדה הזו
אבל היא כל כך איכותית, שהיא ממש לא מתאימה לפורמט הזה, אני די מופתעת שהיא הגיעה עד הלום ולא נשרה מוקדם יותר. מקווה בכל זאת שגם היום היא תחזיק מעמד

nina L

New member
אני איתך כמובן. ממש ממש.

בלי קשר, אין כמו הביצוע המושלם של עברי לידר. אוהדות - עמכן הסליחה! שמחה שיוני בלוך העיר לה על התנשאותה, אבל זה הרבה מעבר לזה. (מסכימה גם עם ה-@$#% שלך לירונית...)

ידעתי שלא תאכזבי ../images/Emo23.gif

בכלל עברי לידר הוא אחד הזמרים הכי אהובים עלי והשיר הזה מתנגן אצלי באוטו הלוך וחזור ואיך אמר לולי כששמע את מרינה אמא מה זה היא הרסה את השיר וגם שינתה את המילים.... והרי ידוע שילדים אומרים רק את האמת

הילה35

New member
גם אני לא אוהבת את מרינה

למרות שאובייקטיבית אני מודה ששרה יפה. אולי כי היא ילדונת בת 20 עם מניירות של בת 40, ויש בזה חוסר חן וחוסר אותנטיות.

lb4

New member
איזה באס שהפסדתי

ישבתי ליד המחשב, אני בהתכתובויות עם חבר רופא עיניים מחו"ל בגלל בעיה שצצה לי אתמול ( פרוט כשיהיה לי כוח) וההודעה שלו היגיעה פתאום בפורמט שלא הצלחתי לפענח.... ישבתי וישבתי ובדיוק השירים "הטובים" חלפו להם.

lb4

New member
שלא תגידו שאני לא בעניינים צפיתי בבועז

אכן ביצוע שווה

למעלה