התרגשתי היום ורוצה לשתף אותכם...

מיריאל1

New member
התרגשתי היום ורוצה לשתף אותכם...

הי יקרים שלי, ראשית חג שמח לכולם. חזרנו לפני כשעה ממסיבת ברית של אחי. היה מקסים!!!! רום התנהג למופת, פשוט ילד מדהים. למעשה אני אישית קצת חששתי מזה שהוא יהיה מבולבל מכמות האנשים וכו' ויהיה היפראקטיבי ללא תקנה, אבל הוא היה פשוט מלאכון אמיתי. מה שריגש אותי במיוחד זה, שאחרי הארוחה רום רצה להיות בחוץ בדשא מתחת לכיפת השמיים ומי שמכיר את רום
יודע שמה שרום אוהב לעשות זה פשוט לרוץ לרוץ ולרוץ.... אבל לשמחתי ולתדהמתי בדשא היה ילד בריא לחלוטין בן גילו של רום שגם הוא אוהב לרוץ ולקפוץ. פשוט התמוגגנו לראות איך שהילד מתקשר עם רום והם רצים ונופלים ואחר כך סופרים ביחד 1,2,3,4 וכך הלאה.... התרגשתי וכאבתי משהו... יאללה אמרתי לעצמי איך רום נראה פתאום כל כך רגיל כל כך רוצה את הקשר הזה השובבי עם הילד הבריא הזה. הילד היה פשוט מדהים ומתוק הוא כל הזמן רץ עם רום וחיבק אותו. בסוף אמרתי לו אתה יודע יואב (זהו שמו של הילד) רום הוא ילד מיוחד ואם תתקשה להבין את דבריו תשאל אותי, הילד המתוק הזה ענה לי: גם לי יש אח בן 12 מיוחד ולפעמים קשה להבין מה הוא אומר אבל אני מאוד אוהב אותו כל כך התרגשתי מהדברים. ילד בן 8.5 עם כזו קבלה ואהבה ולא מתייחס לשוני שיש ברום ולקשייו. רק ילד שגדל בכזו השלמה ועם אח מיוחד יודע לקבל את השונה באהבה שלמה. הלוואי וגם האנשים מסביב דודים רחוקים וכאלה, היו יכולים לראות את היופי שבדבר הזה ולא שרויים בתוך הבועה של עצמם. רציתי לספר לכם שכל כך התרגשתי מהצחוק של רום מההתלהבות שלו לרוץ אחרי יואב לתפוס אותו ליפול איתו, לספור איתו עד 10 ובמיוחד ההתלהבות של רום מהכוכבים בשמיים. הילדים שלנו , המלאכיים האלה ממה הם מתלהבים מפיסת שמים וכוכבים, אווירונים וציפורים, איזו נאיביות איזה תמימות איזה טוהר. שנמשיך להתמוגג מחיוכים ומצחוק בריא שכזה. אוהבת אוהבת אותכם שלכם מירי

דנוש11

New member
מירוש נשמה !

מירוש ממש התרגשתי לקרוא את השורה שרשמת שבו יואב אמר שגם לו יש אח מיוחד...היתה לי ממש צמרמורת... איזה יופי שנהנתם ושרום עשה חיים שרק תהנו תכייפו ושרומצוק ימשיך להפתיע אתכם כל כך כיף לשמוע
חג שמח שנה טובה ונשיקות אוהבת אתכם דנה

oritsh3

New member
היי מירי וכולם

ושוב את מצליחה לגרום לי
מהשמחה ועוד כזה צירוף מקרים
-מאוד מרגש, גם לשרון לפעמים יוצא לשחק עם ילדים רגילים(בלי קשר לאחים מיוחדים), הרוב כמובן מתייאשים ועוזבים,אבל יש כאן כמה גדולים בגילאיי 9-10 שכן אוהבים לרוץ ולקפוץ איתו ואומרים שהוא חמוד ואז אני חושבת לרגע:"רק קצת לסובב לו שם מה שהוא בתוך המוח והוא יהיה רגיל כמוהם,הרי הוא משתף איתם פעולה-"חלומות פז". את יודעת מירי, לפעמים אני חושבת לעצמי"עם היה מקובל לשלם לילדים האלא-היתי משלמת להם אפילו יותר ממה שלאנשי מקצוע. אני מאחלת לנו שלא יפסיקו לרגש אותנו ושכמה שיותר ילדים הרגילים יקבלו אותם. ביי נשמה ולהתראות בקרוב. אורית.

עמיקםרז

New member
מרגש-מרגש-מרגש

עם כל הקושי של המשפחה הקרובה לגדל בתוכה ילד עם פיגור (או עם נכות אחרת), זהו בדיוק הרווח מהעניין: להשתייך לאותו מיעוט שמסוגל לקבל את השונה כמות שהוא ולהנות מחברתו, ואולי אפילו להנות מהמיוחדות של האחר, ולא תמיד לחפש באנשים אותו השטנץ. מוזר לדבר על רווח בהקשר הזה, אבל אם כבר נגזר עלינו, עדיף לראות גם את הצד החיובי של העניין. אני, למשל, מרגיש, שהעובדה שיש לי בן עם פיגור לימדה אותי הרבה מאוד על החיים בכלל, ולא רק בקשר ישיר לעניין: פרופורציות של מה עיקר ומה טפל; לראות דברים ואנשים מעבר לחיצוניות ולהתיחס לפנימיות; להבין שכל הישג הוא בעל ערך לעצמו ולא בהשוואה להישגי אחרים; לא לקבל דברים כמובנים מאליהם, אלא לדעת להעריך גם את הדברים הטריוויאליים; ועוד... מירי, תודה ששיתפת אותנו... חג שמח, עמיקם

Ofra m

New member
מירוש

אני כל כך שמחה בשבילך, שתהיה לך תמיד הנחת הזו על הנשמה,מגיע לך
אוהבת את מי שאת, עופרה.

../images/Emo24.gifאין אין אין עליך מירושקה,

קודם ברכת
לכבוד הרך הנולד, ושירבו רק שמחות, תודה לך על זה שאת משתפת אותנו בכל,הדברים המעודדים,כשנריה נולד לי מה שהדאיג אותי זה רק החברה, והנה את באה עם הסיפור הנהדר הזה, וזה נותן לנו עוד כוחות. הלואי שתמיד יהיו לך כאלו סיפורים לשמוח בהן וגם לשמח אותנו, חג שמח, וגמר חתימה טובה, לך ולכל בני ביתך.
אוהבת אותכם מימי

למעלה