התקשרתי לשירות היום, כנראה שניפגש

אופה3

New member
התקשרתי לשירות היום, כנראה שניפגש

בעוד 4 שנים באמת. נכון שילד עם הליך פתוח מקדים את התור אבל לא בצורה דרסטית שמתחילים עכשיו אותו הדבר לגבי ילד עם תסמונת סמים. שאלתי גם מה יקרה אם בעוד 4 שנים מאיזה שהיא סיבה יחליטו שאנחנו לא מתאימים אמרו לי שאין ערובה לכך שאנחנו נתאים.......בקיצור הציעו לי ללכת לפיל"ת עכשיו ובעוד 4 שנים נחזור. מה שנראה לי לא הגיוני יכול להיות שעכשיו הזוגיות שלנו חזקה ובעוד 4 שנים היא תחלש, או לא יודעת מה.......דברים משתנים ו4 שנים זה המון זמן. אז בנות אני נשארת איתכם קצת........מקווה להצליח בטיפולים או להרוויח כסף לאימוץ בחו"ל העיקר שיהיה לי ילד. ובעוד שנה נהיה קצת יותר חכמים. תודה על הכל אופי

דיאנה*

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo50.gif

מקווה שהילד יגיע במהרה. כדאי לו

אופה3

New member
תודה ותודה לך על פורום נפלא ומדהים

מאחלת לכולכם לאחוז ילד בידיכם במהרה.......כמה שיותר מהר. ולגבי הילד שלי דיאנה באמת כדאי לו............

אופה3

New member
היי עליזה לא בורחת רק מורידה פרופיל

האמת שאני מאוד עסוקה ועמוסה, ומחפשת גם עבודה..........אז אני פה ושם וקצת....את יודעת תודה

אופה3

New member
אני פה לא בורחת אתם רואים נכנסת

כל רגע אפשרי אני פשוט עסוקה המון עם הבית, ועם ספורט שמנסה לגנוב פה רגעים וגם הקהילות שלי עמוסות......אז אני אהיה פה כמה שאפשר לעזור ולתמוך ולעודד.

ש ד מ ה

New member
כמו שבאפיה...צריך לתפוח..אופה יקרה

כך כנראה הילד שלכם צריך לתפוח לאט לאט ובטוח אני מחזיקה אצבעות בהצלחה חמודה ביי

אופה3

New member
תודה שדמה בטח הוא יהיה מיוחד אם הוא

תופח יותר מחמש שנים..........אף עוגה לא טופחת ככה חיחיחי

אופה3

New member
תודה ותודה לך על פורום נפלא ומדהים

מאחלת לכולכם לאחוז ילד בידיכם במהרה.......כמה שיותר מהר. ולגבי הילד שלי דיאנה באמת כדאי לו............

iris10

New member
מבינה אותך ותומכת בך

ההמתנה היא החלק הקשה ביותר קשה להבין למה צריך להמתין כל כך הרבה זמן על מנת לאחוז בילד מקווה בשביל כולם כי ההמתנה תהא קצרה ככל הניתן

דיאנה*

New member
../images/Emo24.gif

ולמען הסר ספק - ה
עבורך אופה. טוב לשמוע שאת מכוננת להישאר כאן בסביבה. מאחלת לך הצלחה בכל המטרות שהעמסת על עצמך. בטוחה ביכולתך להשיג אותן
מחזיקה לך אצבעות

English

New member
אופה, אולי עדיפה שיחה ולא טלפון?

עדיין הזמנים שניתנו לך נשמעים חריגים. אל תוותרי לפני שתבררי הכל. וכמובן שנשמח אם תישארי פה.

אופה3

New member
העו"ס אומרת שאין טעם שנבוא עוד שנה

וגם שהיא התייעצה עם עוד מישהי שמעתי אותה ברקע של הטלפון.....לא יודעת אין מה לעשות כנראה

משתפרת

New member
אוי...

זה נשמע ממש גרוע. אם עבור צרכים מיוחדים ממתינים ארבע שנים אז זה באמת יאוש גדול. אופה, יש לי הרגשה שאתם מופלים לרעה בגלל גילך הצעיר. לדעתי עדיין כדאי לך להתעקש ולשוחח עם מפקחת כדי להבהיר לגמרי את התמונה. ובאשר לעוד שנה- אני מקווה שבאמת תהיי מאד חכמה (איזהו חכם? הרואה את הנולד.

אופה3

New member
משתפרת תודה אני מקווה גם שבעוד

שנה שאני אחזור לשירות יהיה להם מה להגיד לי ככה אמרו לי עוד שנה להתקשר גם אני חושבת שאנחנו מופלים אבל איך אני יכולה להלחם בממסד הזה? גם היא אמרה שהיא מקווה שאהיה בהיריון וזהו........... אולי אני אתעקש לדבר עם המפקחת נראה כבר. תודה לך

אופה3

New member
זה מה שאני חושבת לעשות אבל הכל

בעוד חודשיים וחצי אחרי שאני אסיים עם הדיאטה ואחרי שאצא לחופשה באילת ואמצא עבודה ואנפוש...................

למעלה