התקנת תריס גלילה-

jenyl

New member
התקנת תריס גלילה-

אנחנו רוצים להתקין תריס גלילה בווטרינה של הסלון 235X265 שמשמשת כיציאה לגינה. איזה סוגי תריסי אלומיניום קיימים? האם ניתן לחזק תריס מאלומיניום מוקצף שיהיה יותר בטיחותי? מה העלות האפשרית של כל העסק כולל מנוע? מנוע מאיזה חברה נחשב מומלץ? בהתחלה חשבנו ללכת על סורג מתקפל של טרלידור, אבל מקריאה באינטרנט הבנו שזה לא בטיחותי כלל (נוסף על זה שממש לא נראה יפה), האם באמת כך הדבר? תודה מראש :)
 

jenyl

New member
תריס אלומיניום מוקצף או משוך?

לפי מה שקראתי משוך יותר חזק, אבל לא מבודד חום קור. מה יותר מומלץ (בלי קשר למחיר)? מישהו יכול להמליץ על איש אלומיניות טוב ולא יקר במיוחד באזור נהריה והסביבה?
 

המנעולן

New member
ממליץ בחום רב

ועל בסיס הכרות מקצועית ארוכת שנים על אלום עוואד מא.ת. תמרה 0505287731 ותמסור שקיבלת מרון - רקם הנדסה.
 

בינא

Member
תריס גלילה לויטרינה - איזה שלבים?

ההבדלים העיקריים בין שלב משוך לשלב עם פוליאוריטן מוקצב הם חוזק ובידוד. השלב המשוך חזק יותר ולכן ניתן לבצע אותו גם בגודל "מיני" והשלב המלא פוליאוריטן מוקצף, מבודד יותר, אך ניתן לבצע אותו במפתח כזה של 235 ס"מ רק עם גודל "מידי" או "מכסי". שלב מיני - רוחבו כ-3 ס"מ. שלב מידי - רוחבו 4 ס"מ. שלב מכסי - רוחבו 5 ס"מ. הבדל הרוחב קובע גם את חוזקו יחסית לגודל המפתח (האורך שלו) ומשפיע גם על גודל הגליל כשהוא מגולל למעלה (תריס פתוח וכולו בתוך הארגז). קיבלת המלצה ממנעולן לאיש אלומיניום בתמרה. רצוי שתקבל ממנו גם מחיר. שני סוגי השלבים ניתנים להרכבה במקרה שלך ומומלץ בכל מקרה להתקין את מנגנון הנעילה האוטומאטית לתריס חשמלי המונע פריצה לבית. מומלץ לא להתפתות לקחת את סוגי המנועים הזולים. לא לשכוח שהתריס אמור לעבוד הרבה שניםוהיות והפרשי המחירים בין מנוע טוב וזול אינם עולים על 200 ש"ח, חבל לחסוך דווקא בזה. קבל את המנוע שאיש האלומיניום ממליץ עליו, כי חזקה ליו שעל מה שהוא ממליץ, לו יש הכי פחות בעיות איתו...
 

moti789

New member
איזה מנוע

גם אני אוסף כעת הצעות לאלומיניום לבית שלם ונושא המנוע הוא אחד הבעייתיים בהשוואות משום שרוב המציעים מנסים לטשטש את שם היצרן ולא מפרטים אותו בהצעות אני מכיר רק את השם SOMFY האם הוא באמת בין הטובים שיש, אילו עוד יצרנים של מנועים מומלצים ומה בכלל צריך לבדוק בהתאמת בבחירת המנועים ובהתאמתם מוטי
 

לiאור

New member
כל אנשי התריסים עמם דיברתי בעבר

אמרו שסומפי הוא מנוע מצויין. עם זאת חלק טענו שהמנוע של חברת קליל (נראה לי שהיא רק משווקת אותו ולא מייצרת) הוא זול יותר וברמה של סומפי.
 

בינא

Member
איזה מנוע לשים לתריס חשמלי?

נדרש לבדוק: 1 - אם יש למנוע אישור או תו-תקן (ישראלי או ארופאי). 2 - אם המנוע המוצע תואם לתריס המורם (לא לאפשר מנוע קטן וחלש לתריס גדול וכבד). 3 - למנוע חייבים להיות מפסיקים אוטומאטיים בהרמה ובהורדה, כדי למנוע המשך סגירה או פתיחה מעבר לשלב המותר. 4 - לקבל תעודת אחריות מקורית לכל מנוע, או כתב אחריות מאיש האלומיניום על כל ההתקנה (בכל מקרה האחריות מוגבלת לשנה, לכן עדיפה אחריות המתקין). 5 - לא ניתן להמליץ על סוג יצרן מנועים מסויים כי יש מבחר בשוק, לכן רצוי לבדוק את האמור למעלה ולהסתפק בזה. חשוב לזכור כי ניתן להחליף מנוע כזה, אם מתקלקל וגם המחיר הוא לא "סוף העולם" (כמה מאות שקלים).
 
למעלה