התקנת קודן לאוטו חדש

meirov

Member
מה היתרונות והחסרונות . להתקנת קודן למכונית חדשה (בהנחה שלא חובה בתנאי פוליסת הביטוח) ברור שהתקנה כזו עלולה למנוע ממני התנעת הרכב בעת תקלה בקודן אבל מצד שני מעניק מידה מסויומת של הגנה מגניבת הרכב ...כן אני מודע שאין רכב שלא ניתן לגנוב .... אשמח לחוכמת ההמונים .

Kiapicanto1000

Active member
מה היתרונות והחסרונות . להתקנת קודן למכונית חדשה (בהנחה שלא חובה בתנאי פוליסת הביטוח) ברור שהתקנה כזו עלולה למנוע ממני התנעת הרכב בעת תקלה בקודן אבל מצד שני מעניק מידה מסויומת של הגנה מגניבת הרכב ...כן אני מודע שאין רכב שלא ניתן לגנוב .... אשמח לחוכמת ההמונים .
ההגנה שזה מעניק היא לא מפני גנבים. גנב יודע להתגבר על זה ב3 שניות.
מצד שני התקלות החשמליות עלולות להעיק על מישהו כמוך למשל שזה יתקלקל ולא תוכל להתניעה ו/או שזה "יאכל" לך המצבר כשהרכב יעמוד בלא שימוש...

mkr

Member
לא סתם לא דורשים ממך קודנית. כנראה שהרכב לא גניב.
בכל מקרה, החיים נעימים יותר בלי כל צורך להקיש קודים למינהם. אל תתנדב להתקין גורמים מפריעים

em28

Well-known member
אם אתה לא חייב - אל תתקין , זה רק פתח לתקלות !

למעלה