התקנת מנוע חשמלי באופניים

התקנת מנוע חשמלי באופניים

שלום לדעתי בעיר שטוחה, הפתרון הטוב ביותר לניידות יומיומית הוא אופניים (לא ממונעות). אך לצערי, מכיוון שאני גר ולומד בחיפה זה הופך לפתרון קצת פחות טוב... יש אפשרות להתקין מנוע חשמלי על אופניים ישנות (של ראלי, אם זה משנה למישהו...)? לא נדרשת יכולת עליה בעליות של חיפה, אלא עליה קלה בלבד, אבל לאורך דרך ארוכה (זה מה שעושה את זה קשה מדי בלי מנוע). נכון לעכשיו בשלושת החודשים האחרונים אני רוכב על האופניים מדי יום לטכניון וחזרה, אני אמנם מצליח אבל זה מתחיל להמאס ולא בא לי להמשיך עם זה. המרחק קצר מדי בשביל לקנות טוסטוס, חבל סתם על ההוצאה. יש אפשרות להתקין מנוע חשמלי על אופניים? וכמה זה עוזר? וכמה זה עולה? וכו'... בתודה, הטרקטור

טוב עכשיו כמובן שזה עובד...

בקיצור לפעמים זה עובד ולפעמים לא, תנסו עם קומונות אחרות ותראו או שזה רק בגלל שזו קומונה חדשה? (הוקמה לפני יומיים שלושה בערך)

כמה אתה מוכן להשקיע?

בעיקרון אין ממש מנוע לאופניים רגילות, יש מנוע שמיועד לאופניים שיש להם הכנה לזה, בעיה שניה, לא בטוח שמנוע לאופניים יצליח לעמוד בעליה, אפילו קטנה, לאומת זאת יש סקוטרים שיש להם מנוע החל מ500 וואט (באופניים זה הרבה יותר חלש) והם מסוגלים לעלות עליה בשקט, אבל עולים החל מ5000 ש"ח מצד שני רכיבה על אופניים זה כושר טוב

מה זה אומר בדיוק 'סקוטרים'?

הכוונה לקורקינט ממונע כזה? כי על זה אני לא אעלה בחיים זה נראה לי ממש לא בטיחותי, על אופניים אני הרבה יותר שולט בכל אופן, הכוונה שלי היא שהמנוע יעזור לי ואני אעזור לו וככה נעבור את העליה ביחד
כלומר שפשוט יהיה לי יותר קל, לא אכפת לי לפדל והעליה הזאת ממש קלה הבעיה היא שהיא לאורך מרחק רב, זה העניין ואין דרך להתאים אופניים שיקלטו את המנוע? אי אפשר לרתך משהו, איזה תושבת או משהו כזה? מה אתה אומר?

אתה יכול לנסות בעצמך

קיטים כאלו אולי אפשר למצוא באינטרנט בחו"ל השאלה כמה זה משתלם, אם יש לך ידיים טובות אז אתה יכול להשיג חלקים ולבנות תראה דוגמא של אופניים כאלו מוכנות אולי תנסה לבנות לפי פחות או יותר כמו שזה נראה אצלהם בהצלחה

למעלה