התקנת ווינדוס

אלון811

New member
התקנת ווינדוס

לאחרונה החברה שבה עבדתי פשטה את הרגל.
נשארתי עם המחשב של העבודה שבו אני לא מנהל מערכת (כך שאין לי אפשרות להוריד תוכנות מלבד מה שמנהל המערכת מאפשר).
מכיוון שאין לי את הסיסמא, ואין לי אפשרות להשיג את מנהל המערכת, חשבתי להתקין ווינדוס 10 חדש על המחשב, ולקנות רישיון. (גם כרגע יש ווינדוס 10).
שאלתי היא כזו:
האם ברגע שאני מוריד ווינדוס לדיסק און קי ומנסה להתקין צפויות לי בעיות מכיוון שמותקן לי מערכת שאני לא המנהל שלה?
והאם ההתקנה גורסת את הגרסה הקודמת?
תודה לכל מי שיכול להשיב.

מאמין שלא תהיה בעיה

אבל אני עונה בתיאוריה ולא מניסיון.
עד כמה שידוע לי לפחות, התקנה נקייה נסבה על אתחול USB מהביוס.
אין מדובר על התקנת תוכנה כחלק מווינדוז 10 המותקן כעת במחשב.
"התקנה נקייה" מפרמטת ודורסת כל פיסת מידע השמורה על הדיסק הקשיח ( מחיצת היעד).
&nbsp
לגבי קניית חלונות 10, בימינו זה כבר לא הכרחי.
ניתן להוריד חינם ולהתקין את חלונות 10 כגרסת דמו, והכל ללא הגבלת זמן.
החיסרון של גרסת דמו, שיש מן כיתוב צדדי בקטן, שזו גרסת דמו או משהו בניסוח דומה. אבל מדובר בגרסה מלאה לחלוטין של חלונות 10 ( אותו כנ"ל לגבי גרסת פרו ).
אם יש לך ספקות, אני אוכל לספק גם קישורים.

HelpSupport

Active member
בדוק איזו גירסת מערכת הפעלה מותקנת ...

PRO/HOME .
בעת ההתקנה בחר את המערכת שהיתה במחשב.
אין צורך במפתח רישיון חדש משום שהמערכת הנוכחית כבר עברה אקטיבציה והמחשב רשום אלקטרונית במיקרוסופט.

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
מסכים שניתן ללא בעיה וצציע שדרוג

&nbsp
מפה תוריד לדיסק און קיי 8 גיגה...
תתקין ממנו רשיון חוקי יש לך...לפי מה שיש לך כמו שאמרו פרו או הום ולפי הסיביות...
אתה תהיה מנהל המערכת וכאילו המחשב שלך מלכתחילה .
&nbsp
אם אתה רוצה שדרוג ולשלם קצת תקנה SSD של 240-256 גיגה ..זה ישדרג לך מהירות פלאים והיהי למערכת הפעלה ותוכנות . הדיסק הקיים לשמירת מידע קבוע.
&nbsp
קניתי לאחרונה 240 גיגה ב140 ש"ח SSD בסיסי...אתה יכול חברה יותר טובה סמנסונג למשל...אך לא מחייב בעיניי. SSD תוכל להעביר למחשב הבאה אם תקנה בשנתיים הבאות נניח :)

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
ברח הקישור להורדה של ווינדוס 10

&nbsp
https://www.microsoft.com/he-il/software-download/windows10
&nbsp
יהיה עידכון גדול החודש אולי מטוב שתמתין עם העיניין...חבל להתקין ולעדכן..יום אחרי שיש עדכון רשמי אתה יכול להוריד ישר מעודכן גרסא אחרונה וייחסך לך כפל התקנה + עדכון גדול לבדוק עידכונים ודרייברים וכו' רגילים חייב בכל מקרה.

רוב הזמן נח

Well-known member
חלונות 10 עדיין בחינם?

למעלה