התקנת המשחק WATCH DOGS

TetiBETTY

New member
התקנת המשחק WATCH DOGS

הי,
קניתי לאחי את המשחק WATCH DOGS בניו יורק, התקנתי אותו, אבל המשחק לא זז על המחשב...
מבדיקה ראיתי כי יש דרישות חומרה מינימליות על מנת שהמשחק ירוץ כמו שצריך.
(מצרפת את החומרה שיש למחשב שלי, מערכת הפעלה WIN 7 64BIT)
אני מעוניינת לשדרג את החומרה שצריך, בעיקר לפי מה שאני רואה מדובר במעבד ובכרטיס מסך.
העניין הוא שאני לא רוצה לקנות חומרה אחת ואז לגלות שזה לא מספיק או ההיפך, לקנות למשל כ. מסך ולגלות שמעבד כבר היה עושה את העבודה (לא באמת, סתם לצורך ההמחשה...)
אשמח להמלצות ועזרה בעניין

תודה רבה!!

נ.ב
זה האתר שראיתי לגבי החומרה ההכרחית להפעלת המשחק, אשמח לשמוע את דיעותכם מנסיון/ידע.
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=4546&game=Watch Dogs

sky121

New member
תשובות

ממה שאני רואה, המחשב שלך לא עומד בדרישות המינימליות של המשחק. לא רק הכרטיס מסך והמהעבד, גם הזיכרון הפנימי שלך עומד על 4 ג'יגה בייט. בעוד המשחק דורש מינימלי 6 GB, ו-8 GB כדרישה מומלצת.

כשאת פונה לחנות מחשבים, את בונה יחד עם המוכר מחשב שאמור להיות חזק למס' שנים.
בקשר לחשש שלך אם לקנות כרטיס מסך מול מעבד והחוזק שלהם. כל רכיב יש לו תפקיד מוגדר, כרטיס מסך לא יכול לעשות עבודה של המעבד הכללי, והמעבד הכללי לא יכול לעבד גרפיקה (במשחבים בסיסיים יש סוג של כרטיס מסך מובנה שעושה עבודה בסיסית, אך לא יכול לעבד גרפיקה ברמה גבוהה)

אך יש משהו מאוד מאוד חשוב שצריך לדעת לפני שקונים משחקים למחשב. זהו כלל מאוד חשוב ואנשים מתעלמים ממנו מסיבה לא ברורה.
חברות פיתוח קודם כל מפתחות לקונסולות ואח"כ למחשב, בגלל שלקונסולות יש חומרה מובנת וקל יותר לעבוד איתן. בעוד למחשב יש עניין של רזולוציה ואופציות רבות של רמות גרפיקה, דבר שגורם למפתחים לא להשקיע מספיק זמן בלהמיר את המשחק למחשב האישי בצורה אופטימלית.
ו-Watch Dogs זהו אחד המשחק שלא הומר בצורה טובה למחשב. יש דיווחים של גיימרים שיש להם מחשבים חזקים במיוחד והמשחק לא רץ בצורה חלקה ויש גליצ'ים ובאגים. לכן חשוב לזכור שגם אם יש לך מחשב חזק ואת יודעת לתחזק אותו, יש את הסבירות שהמשחק לא ירוץ חלק.

אני נתקל בהרבה אנשים שבאים בטענות שקנו מחשב חזק בהמון כסף, אך משחקים מסוימים לא עובדים כמו שצריך. זה בגלל המרה לא אופטימלית של המפתחים. לכן חשוב לבדוק לפני שקונים האם המשחק עובד בצורה נאותה או שכבר הוציאו טלאי תיקון באגים ושיפר יכולות.

TetiBETTY

New member
תודה רבה על המענה. באשר לתיקוני באגים למשחק..

ראיתי כי שחררו תיקונים רבים למשחק לאחר תלונות רבות מצד הרבה משתמשים.
לגבי החומרה, אתה בעצם ממליץ לשדרג כרטיס מסך+מעבד+RAM ביחד?
&nbsp

זה יותר מורכב מ״כרטיס מסך+מעבד+RAM״

כיוון שהחלפת מעבד תצריך החלפת לוח אם.
בנוסף, סביר להניח שכרטיס מסך חדש יותר יצריך יותר חשמל ולפי כך תצטרכי גם ספק כוח חדש.
במילים אחרות, מדובר פה על מחשב חדש לגמרי.
&nbsp
ואכן יצאו תיקונים למשחק שמשפרים את הביצועים על מחשבים.
אני בספק גדול עם זה יעזור לך כיוון שנתוני הפתיחה שלך בעייתים, אבל את בהחלט יכולה לנסות, בשביל ההרגשה הטובה, להתקין אותה (וכמובן להגדיר את המשחק על הגדרות גרפיות מינימליות).

למעלה