התקבלתי לאוניברסיטת באר שבע

arik311

New member
התקבלתי לאוניברסיטת באר שבע../images/Emo163.gif

כל הגאונים\גאונות מבינכם שגם התקבלו-תצרו איתי קשר. icq-158465252

שמש27

New member
מיכאל, אם הייתי מנהל - הייתי מוחק!

נשבע לך! רק בשבילך!

BMWE

New member
מחק את אונ' ב"ש בכיף

אז גם אני אמחוק את כל ה *** שלי.

שמש27

New member
לפי דעתי יש לו כוכבית מיותרת ../images/Emo6.gif

זה היה אמור להיות: אונ' ב"ש ב*** *** ** ** *** והתרגום: אונ' ב"ש (נשימה להרגעות) באר שבע זה לא אונ (ולא היה לו מקום ל !) צודק, מיכאל?

חשבתי שאני מיוחד אבל...לא...../images/Emo10.gif

מיכאל אתה כותב לכולם אונ' ב"ש ב*** *** ** ** ***! ואני עצוב! כי כבר פעם שלישית שאני רואה את זה... ועכשיו אני כבר בטוח שאני לא מיוחד!

אני אעשה ניצלו"ש קטן...

אני יודע שיש למעלה שירשור על זה אבל בכל זאת זה כייף לנצל"ש... באמת בקשר למפגש יש תוכנית אומנותית? מה בדיוק עושים? מה היה במפגשים קודמים? ו... כולם מוזמנים? צריך להביא משהו?

maoam

New member
מאמר - מפגש פורום עתודה!

סתם נו...נראה לכם??? אני לא ע-ד כ-ד-י כ-ך מ-ש-ו-ע-מ-מ-ת נכון לעכשיו אין תוכנית אומנותית חוץ מ"שירים ב-שמש" ההנהלה ביקשה להכין אז כל מי שמוכשר בקטע שיתחיל להזיז את ה*** *** **** [
] מה עושים- מדברים, מדברים, מדברים, צוחקים מהבדיחות של קריפטון, מדברים, מדברים, מאזינים לסיפורים [חלקם הזויים לחלוטין] של חברי פורום, מדברים, מדברים, יושבים במעגל הגדול שם מכירים את כולם ומקשרים סוף סוף בין הפרצוף לניק, אוכלים, אוכלים, אוכלים, נהנים מהפעילויות שהכינו..... קיצר-כיף!!! כולם מוזמנים פרט לכל אלה ששמם מתחיל באות ה' ונגמר באות פ'..
סתם ...ברור שכולם מוזמנים מקטנים עד גדולים!! מה היה? אממ...ערוך חיפוש קצר בארכיון ושם תמצא מיליון תמונות, סיפורים, חוויות, השוואות של חברי פורום לבע"ח ועוד..מהמפגש. להביא? את עצמך!

BMWE

New member
תגל, כבר הזזתי אתמול

וכשקיבלתי היום תשובה מכולם, אני כבר מארן דברים

arik311

New member
../images/Emo63.gif

כי אין לי משוג מהעושים וגם אף פעם לא השתמשתי בפורום ככה שאני אעריך כל עזרה אפשרית

BMWE

New member
אולי פשוט תשאל מה אתה רוצה

(ורצוי את כל השלות יחד) וכמובן תקרא מאמר

arik311

New member
שאלות

קיבלתי את מכתב הקבלה רק השבוע, שילמתי את המקדמה ואני אמור לשלוח את הטפסים למעונות יום ראשון. אני בכלל לא יודע איך כל התהליך עובד, אני פשוט מגיע ומקבל מעונות או שאני צריך לפנות למישהו בשביל זה? מתי ואיך אני אמור להרכיב מערכת ואיך אני יודע איזה קורסים לבחור? מה אני צריך להביא בשביל להתחיל ללמוד חלק ולהסתדר עם כל העניין של המעונות בלי בעיות(מבחינת אוכל וכאלה)? אני קונה ספרי לימוד או שמספקים לי? שוב, אין לי מושג בגרוש מה לעשות, והמאמר יצא שימושי להפליא. תודה

BMWE

New member
תשובות

מה שאני מציע, זה תבוא יום אחד השבוע לב"ש, ותסדר את הכל - בקשר למעונות (ובהזדמנות תראה מה יש ומה אין - אם תקבל), ייוץ... אני לא יודע מה אתה הולך ללמוד לכן אין ביכולתי ממש לתת טיפים וקישורים, אך בגדול, בדף של המחלקה שלך מפורסם לו"ז שעות. קח תרכיב לבד את המערכת הנוחה מבחינתך ללכת אליה (קורסי חובה ששם אתה צריך ללכת כפי שתרשם בייעוץ הם אנגלית ומעבדות אם יש לך כאלה). כיוון שאתה שנה א' כל הקורסים אמורים להיות חובה (חוץ מאנגלית שאולי יש לך פתור). מה שכן, ליד כל קורס אמור להופיע האם הוא חובה בתואר. ביום היעוץ תירשם לקורסים (ההסבר במאמר - לינק בהודעה הקודמת). מתי היעוץ? תסתכל בדף היעוץ (תיכנס אם שם משתמש וססמא) מתי חלון הזמן שלך פתוח. להתחיל חלק - להביא תיק (אם אתה רוצה), מחברת/דפדפת/קלסר... וכלי כתיבה. לא צריך יותר. לגבי מעונות יש שם מקרר מיטה (בלי כל הסדינים, ציפיות...) ומיקרו. ספרי לימוד - אתה לא חייב לקנות. אתה יכול לקחת גם בספרייהף ובספריית השאלה (ששם אתה משאיל לכל הסמסטר) תמורת תשלום סימלי. ובאמת הזכרת לי לדבר עם כמה כדי לעדכן את המאמר - בקשר למעונות.

למעלה