התפרסם היום סקר הקניות לחג של ידיעות אחרונות

יוכבדת

New member
התפרסם היום סקר הקניות לחג של ידיעות אחרונות

מסתבר שבשופרסל דיל - זה לא ביג דיל (הם יקרנים) אבל טוב שיש תחרות בין הרשתות, אנחנו מרוויחים. מי שגר קרוב לאחד הסניפים שזכו בתואר הזול בסקר יהנה מחיסכון יפה. אני לצערי צריכה ליסוע קצת..... למגהבול

kdr

New member
אתמול הייתה כתבה בחדשות

ואני אומר: "למה לשלם על מה שלא קונים", אני קונה בכפרים הסמוכים, שם עובד הבן עם ההורים, האחים, האחיות, הדודים, הדודות, השכנים, החברים, בקיצר, הוצאות נמוכות. אז האוטו חונה על משטח חצץ ולא אספלט, שותה כוס קפה בכניסה והעיקר, את הדלק שהייתי מוציא בכל מקרה בנסיעה לסופר, חוסך כבר בצנצנת הטחינה הראשונה או בגבינה הצהובה או על מחירי הירקות (שבוע שעבר רוב הירקות עגבניות, מלפפונים, בצל, כרוב, גזר 89 אגורות לקילו, מותר לערבב) אולי פיספסתי כמה. בגלל שגיאות מקלדת (יעני), הסתכלתי על הכותרת שוב וצחקתי לעצמי, כשכתבתי "חדשות", לי זה ברור שמדובר בערוץ 2. כבר קראו לערוץ 1 להעביר דיסקים עם התוכניות בשידור חוזר ששודר בשידור חוזר לשידור החוזר ששודר. מה שעוד אמרו, שכנראה יצטרכו להכין דיסקים ל4-5 צופים, והם עוד גובים אגרה שם ב"רשות".

הזכרת לי , גבינה צהובה "עמק"

3 ק"ג בנצרת = 114 ש"ח בלבד , לעומת זאת , כמעט בכל סופר , 1 ק"ג "עמק" = 70 ש"ח , זאת אומרת , 114 ש"ח בנצרת בחנות לעומת 210 ש"ח בסופר . בכלל , חלבה וטחינה - אני קונה ישירות בחנות המפעל בנצרת אותו דבר גם אקונומיקה (גלון של 5 ליטר = 5 ש"ח) . גלון של 5 ליור מרכך לשיער או שמפו קונה ב 18 ש"ח לעומת 25 ש"ח בסופר ולא חסרות דוגמאות להשוואה .

kdr

New member
מחירים

גבינה צהובה 46 ש"ח לקילו. חלבון חלב (יעני גבינה צהובה) 36 ש"ח לק"ג, אני אישית אוהב את המעושן. לגבי אקונומיקה, עברתי לשתות מים, לא מכיר מחירים. מרכך שיער, שמפו לשיער, סבון ידיים, סבון כלים בגלון 19.99 ש"ח טחינה "אל ארז" 19.99 ש"ח לליטר, בסופר טחינה זבלה של עלית עולה יותר לחצי קילו חלבה קניתי פעם, כמובן חלבה נצרת

פנומן 72

New member
קצת נסחפת

השבוע קניתי גבינה צהובה פרוסה לפי 38 ש"ח לקילו... לא צריך כפרים ערביים בשביל זה ...

גבינת "עמק" ב 38 ש"ח ../images/Emo35.gif

אין דבר כזה , בכל אופן לא עם גבינת "עמק" {במקרה , אני בעינייני קידום מכירות של מוצרי תנובה ויודעת את המחירים}

kdr

New member
אם זה היה בסופר במרכז

זה היה חלבון חלב, הם לא מחזיקים גבינות

אסור להסיק מסקנות מהסקר הזה

א. הסל צריכה שלך לא דומה לסל צריכה שניבדק. ב. אתה קונה במותגים אחרים חלקם פרטיים והם לא ניבדקו כאן. ג. אתה מפזר קנייה בכמה מקומות (ירקות בשוק, מזון בסופר וכדומה). והדבר החשוב מכל בצרכנות זה לא איפוא אתה קונה? אלא מה וכמה אתה קונה.

../images/Emo24.gif שלום אריק, ברוך הבא לבית שלנו

אהבתי לקרוא את הערותיך. אתה יותר מסתם מוזמן להישאר עמנו ולהמשיך להחכים אותנו בידיעותיך.

ידעתי !! ידעתי שיש פה סמויים ... ../images/Emo6.gif

אני מאוד שמחה שאת הפה, ובאמת, יותר מסתם אשמח אם תיקח חלק. לפי החתימה אני מבינה שאתה עוסק בתחום מאוד חשוב לכולנו, מה גם שלדעתי נוכל לשתף פעולה עם הפורום שבניהולך. אז אני שמחה שאתה פה !!!

פנומן 72

New member
יש פה יותר מדי סמויים

והכותבים מחולקים ב-50% מהקריות, 50% משאר הארץ ... פחחחח

למעלה