התפקיד הכי נחשק בצה"ל - המשך

Symbolic

New member
תיקון - מסך תרמי

יופי שאת לא נדבקת לקטנות במקום לענות תשובה הגיונית

חחח תן לה להנות היא טוחנת לא אתה

היא טוחנת 10 יום בצבא לא אתה אז שתזדיין צריך משהו שיעשה את העבודה המלוכלכת

אז בתור אחד כזה

צריכה להיות לך ולו מעט הערכה לאלו שעושים את הדברים שאתה עדיין לא הצלחת לפתח.

DNile

New member
יש לי המון הערכה לתפקיד שלך,

אבל מכאן ועד הודעות בפורום של "התפקיד הכי נחשק בצהל", "תצפיתניות - כבוד!!" המרחק גדול.

אממ..

זה המשך לשרשור של התפקיד הכי נחשק בצה"ל.. וכן, לדעתי זה מבין התפקידים הנחשקים. עובדה שבקורס שלי היו 5 בנות שביקשו העברה לתפקיד הזה, ושאר הבנות עדיין משרתות אותו בגאווה (חוץ מאחת שעזבה עקב הורדת פרופיל).

BoR|S

New member
התפקידים הכי נחשקים בצה"ל הם:

סיירות כל תפקידי השעתיים עבודה ביום פעמיים בשבוע ואז הביתה שבוע שבוע.

BoR|S

New member
בואו לא נפתח את הויכוח הזה

של מי עושה יותר אל מול מי טוחן יותר.

לא צריכה ויכוחים בשביל לדעת

איפה אני עומדת. בוא נסגור את העניין מראש בזה שאף אחד לא מזלזל בתפקיד של אף אחד אחר עד שהוא לא מכיר את התפקיד הזה לעומק.

BoR|S

New member
את לא עומדת.

את יושבת, כפי שאמרת בנצרים, מוגנת בחיילים שטוחנים 4-4 או משהו כזה, לא מוכשרת 02 לרוב, מחכה למחבל הבא שיחדור למוצב חס וחלילה. כבוד לך.

תיקון טעויות

מוכשרת 03. אני מגנה על החיילים האלה, ובמעגל הבא הם מגנים עליי. וטוחנת 16\8, כש16 שעות אני בעמדה. בערך כמו 4-4.

BoR|S

New member
וואו, אז זרקת רימון.

ממש לא כמו 4-4, אומנם 16-8 שוחק אף הוא ברמות מטורפות, אבל ממש לא כמו 4-4.

אני לא מתיימרת להיות לוחמת

אני פשוט טוענת שהתפקיד שלי הוא תפקיד בין הכי חשובים, זה הכל. לא באתי והשווצתי ברמת הטירונות. מה אתה בא להוכיח? למה אתה בעצם מתווכח? בשביל כביכול להוריד מהערך שלי? כשתהיה לוחם ותבקש מהתצפיתנית ס' בשביל להיות בטוח שלא אורבים לך באיזשהו מקום - אז תדבר. בינתיים, כדאי שלא.

BoR|S

New member
מצטער, לא רלוונטי לגבי, לוחם אני לא

וגם לא אהיה. (ביום שני נאמר לי שיש לי עודף פז"מ בשביל להיות לוחם, ככה לראשונה גיליתי שלנוב 03 בכלל יש פז"מ)

דרך אגב

תאמין לי שאני האחרונה שמורידה מהערך של הג'ובניקים. האמת היא שהייתי אמורה גם להיות ג'ובניקית באיזה תפקיד מסווג במודיעין עד שנפלתי בשלב כזה או אחר של המיונים אליו. אבל תסכים איתי שכשמישהו כזה בא ומלכלך זה קצת מרתיח.

BoR|S

New member
לא אכפת לי שמלכלכים על ג'ובניקים

גם כשאני ג'ובניק. אני בצבא בשביל לקבל את המקסימום בשבילי. אם במקביל אוכל לעזור לאנשים, אז בכיף, אבל זה לא מחייב. פעם, לפני הגיוס, עוד הייתי מורעל, עכשיו, אחרי שנה ו-4 בצבא, בטח ובטח אחרי יום שני האחרון, אין בי אף לא קמצוץ של אותו הרעל.

Symbolic

New member
את תופסת מעצמך

הרבה יותר ממה שאת בפועל. בסדר - אז את זאת שמתסכלת על המסך. מה את עושה את עצמך לוחמת? עוד ג'ובניקית שחיה בסרט. כל היום שותה קפה בחמ"ל ומשחקת אותה "בשטח" כי היא עשתה ווישט של 2 דקות עם הגזרה על המסך, ודגש על המסך, בשביל הטנק שילך לעמדת מארב שלו בלילה או למארב ח"יר. מנעת חדירות מחבלים. מי שמנע את החדירות אלה הלוחמים בשטח שהורידו אותם עם הנשקים שלהם. הם מנעו את החדירה. ברגע שתקחי נשק, תשכבי במארב על הגדר או יותר פנימה, או תעשי מעצרים או יזומות כלשהן, יהיה לך את הזכות לקרוא למישהו "ג'ובניק" בזלזול. ועד אז - שתקי צעירה.

BoR|S

New member
אגב טנקים

גם הם עושים חלק מהעבודה, עם הארטישוק שלהם למשל.

Symbolic

New member
ולא חלק קטן

מעשרות המארבי טנק שעשיתי בגזרה הדרומית כמעט כל הזיהויים התבצעו במארבי ארטישוק שלנו ולא ע"י התצפיתניות.

BoR|S

New member
מן הסתם, כי היא יושבת בחמ"ל

ואתה נמצא בשטח, יותר קרוב לפעילות, יותר יעיל.

TakTik

New member
אמת

לפחות בגזרה הדרומית,רוב הזיהויים הם של הכוחות בשטח ומארבים למנייהם,ופחות בעזרת התצפיתניות

למעלה