התפקדות שבועית

emperor28

New member
נהה

שם: אבישי גיל: 18 איזור מגורים: גבעתיים שיר השבוע: Humor Me - guidance מסר לאומה: גם אנפלאגד זה נחמד תמונה למי שרוצה: עזבו אין לי כוח מי שצריך לדעת איך אני נראה יודע

MikeY fReAk

New member
שיהיהD:../images/Emo79.gif

שם: אודליה.. גיל: 15.7 איזור מגורים: י-ם שיר השבוע: יונתן שפיראP: |דבק| מסר לאומה: אתגר קרת לשלטון:p

איגית

New member
סתם כי בא לי להפגין נוכחות../images/Emo3.gif

שם: רותם גיל: 19.5 איזור מגורים: פ"ת בעקרון שיר השבוע: החדש של הדורבנים מסר לאומה: עד מתי?!?!?!?!????? אהובתי, אני מתגעגעת!!!

m i r u s h i

New member
../images/Emo108.gif

שם: מירי
איזור מגורים:העיר,הקסאמים והשעמום-אשקלון
שיר השבוע:עכשיו-ג'וני שועלי
מסר לאומה:יהיה טוב.
תמונה למי שרוצה:מי שראה,ראה. [וגם מי שלא,לא הפסיד]

../images/Emo220.gifאממ מתפקדת(?)

שם: דורין גיל:13 איזור מגורים:יבנה בעע שיר השבוע:משהו קטן וטוב מסר לאומה:בלעט זו ל רק מילה זאת משמעות החיים. תמונה למי שרוצה:שיהיה=](התמונה זה בנסיונות להיות "אימו"=]ב 6 לפנות בוקר זה היה...בלעט

Ivory Flower

New member
מעין הגדרת אישיות ותרבות שקשורה

לאמוציונליות מוגברת (eno - emotion).

bAruLi

New member
אני לא יודעת בדיוק מה זה,

אבל אם אני לא טועה, בד"כ ה"אימו" מסדרים את השיער בצורה כזאת
ונראה לי שזה מה שהיא ניסתה לעשות בתמונה
איזה צבע שיער מהמם יש לו

m i r u s h i

New member
ואני חשבתי שמה שהיא ניסתה לעשות

זה התנועת "אונגי" שרוס עשה בחברים. [מי שראה :X]

dominogrose

New member
שלום, חברים. חזרתי- והפעם לתמיד ../images/Emo3.gif

שם: סיון גיל: 23 איזור מגורים: אני גאה להגיד.. ראשון! עברתי דירה לבד לפני שבוע וחצי
שיר השבוע: שיר ישן מסר לאומה: "חופשי זה לגמרי לבד" תמונה למי שרוצה:

bAruLi

New member
אני ../images/Emo3.gif

שם-בר
גיל- 16 וחצי
איזור מגורים- דרום צפוני
שיר השבוע- דודו טסה ורוני אלטר
-מעליות
- מעליות
מסר לאומה- אל תחכו ליא' :X

אני ../images/Emo9.gif

שם: טל גיל: 15.9 איזור מגורים: חיפה והסביבה (בתי הזיקוק, רכבל, כרמלית, גני הבהאיים..). שיר השבוע: ממ..אין משהו ספציפי. בעצם יש
, "נרדם על החולות", שיר מצויין. אגב, במי אתם בוחרים ב'כוכב נולד 4'? מסר לאומה: תבואו למעגן הדיג! יש שם אחלה דגים (רובם מתים), וזיהום אוויר זה סבבה. אה, וכמובן, אני מקווה מאוד להיות בהופעה
.

../images/Emo60.gif

שם: ניצן גיל: 18 איזור מגורים: אריאל שיר השבוע: Especially in Michigan של רד הוט צ'ילי פפרס מסר לאומה: גלידה בטעם טירמיסו זה טעים. תמונה למי שרוצה: לא רוצה.

m a s h i n a

New member
היי

שם: מורן היינה גיל: 16 וחצי איזור מגורים: אשדוד שיר השבוע: בלש דטקטיב מסר לאומה: "העולם שלכם כשאתם זהירים אז תאמרו ת'אמת גם כשאתם משקרים"

עמטת

New member
../images/Emo42.gif

שם: ימיט גיל: 17 איזור מגורים: ראשלצ היפה והמסוקסת. שיר השבוע: המממ,. אני לא יודעת
מסר לאומה: תפסיקו להתלונן, ותתחילו לזיין.

למעלה