התפקדות ראש השנה

איף

New member
התפקדות ראש השנה ../images/Emo88.gif

שם :
שיר החודש שלכם (של מאיר) :
שיר החודש שלכם (לא של מאיר) :
הופעה אחרונה שהייתם בה :
ספר אחרון שקראתם :
החג האהוב עליכם ?
יש תכניות לחגים ?
שעון קיץ או חורף ?
רכב פרטי או תחבורה ציבורית?
מה אתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה? שתהיה לכולם שנה טובה ומתוקה !

איף

New member
מתפקדת ראשונה

שם : יסמין
עיר/אזור מגורים: קרית אונו נכון לעכשיו
שיר החודש שלכם (של מאיר) : "עננו"....ברוח התקופה המרגשת הזו.
שיר החודש שלכם (לא של מאיר) : ארז לב ארי - בסוף היום
הופעה אחרונה שהייתם בה :אביתר בנאי וארז לב ארי באמפי שוני בבנימינה.
ספר אחרון שקראתם : ההגרלה - פטרישיה ווד. ספר שנון, נוגע ללב, אמיתי ומרגש. מומלץ.
החג האהוב עליכם ?אני אישית אוהבת את יום העצמאות ושבועות. אבל השנה אני ממש מתרגשת לקראת החגים הנוכחיים.
יש תכניות לחגים ? לישון, לנוח, סיור סליחות בירושלים שכל כך התגעגעתי אליה ו...חו"ל
שעון קיץ או חורף ?שעון חורף !!!! חד משמעית.
רכב פרטי או תחבורה ציבורית? רכב פרטי, אבל אם אפשר בלי פקקים.
מה אתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה? מאחלת לעצמי לעמוד בכל האתגרים החדשים שהצבתי לעצמי (עבודה חדשה, מעבר דירה, תואר שני וכו') . וגם לכם אאחל שנה מקסימה ! ברכה יותר מושקעת תגיע בהמשך.

ms pizza

New member
שבוע טוב !!

שם :יסכה גיל: עוד חודש 30 עיר/אזור מגורים: רחובות שיר החודש שלכם (של מאיר) : ללא ספק- בזכרי על משכבי..בהשפעת הימים הנוראים.. שיר החודש שלכם (לא של מאיר) : אבא- של אביתר ( אכן טווח רחב של זמרים..) הופעה אחרונה שהייתם בה :לא מדברים על זה..מזמן ממש ספר אחרון שקראתם : החג האהוב עליכם ?סוכות יש תכניות לחגים ? כן, כנראה להתפלל , בסוכות לטייל הרבה,ו.... הופעות ( סופסוף!!) שעון קיץ או חורף ?קיץ רכב פרטי או תחבורה ציבורית? הייתי Aשמחה לב.מ.וו חדשה אבל.. מה אתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה? שמחה !! גם לכם...

תמרי35

New member
מאוחר, מאוחר אבל עדיף מאשר אפפעם..

שיר החודש שלכם (של מאיר) : לך אלי ( כאילו ??!!) , חלומות אחרים ( הממ הממ) שיר החודש שלכם (לא של מאיר) : מלאכים נהלכים הופעה אחרונה שהייתם בה : לא מדברים על זה אבל כנראה במודיעין לפני ים זמן.. ספר אחרון שקראתם :כנראה שהספר שהקראתי לאחיינית של חברה שלי.. אה זה לא נחשב??טוב אז מה השאלה הבאה ??? החג האהוב עליכם ? ס-ו-כ-ו-ת יש תכניות לחגים ? כן, לאכול, לטייל, לראות משפחה ובעיקר לא לעבוד שעון קיץ או חורף ? נייטרלית רכב פרטי או תחבורה ציבורית? ציבורי, רק ציבורי ( לחסוך באנרגיה )
מה אתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה? אהבה, שמחה וכייף. גם לכם.

למעלה