התפקדות נובמבר

Slow Cheetah

New member
התפקדות נובמבר../images/Emo195.gif

ובכן, היום אחרון של אוקטובר חלף לו, והשאיר אותנו לבדנו עם חודש נובמבר. מאחר שהייתה אמורה להיות פינת השבוע היום, ולא הספקתי לשים, ההתפקדות תכלול גם את ההתפקדות השבועית (אין לי זמן בכלל לשים את "החוליה החלשה". האם תסלחו לי?
). כמה מאורעות חשובים שיקרו החודש (רובם קשורים אליי, אבל מותר לי
):
עוד פרקים של גיבורים
בחירות לנשיאות ארה"ב.
בחינה במתמטיקה שאולי אני לא אקבל בה ציונים בטווח של 29-30.
יומולדת לאחותי הקטנה. היא תהיה בת 8
יסיימו לרצף את הגינה, וסוף-סוף אני לא אצטרך לדרוך על מרצפות הפוכות כדיי לא להרוס את הריצוף החדש (למה הרסו את הגינה ואת הדשא?! למההה?!).
ימי הולדת של עוד אנשים
ובכן..
שם:
כינוי:
תאריך לידה:
מיקום גיאוגרפי:
עיסוק בחיים:
איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר?
מה אתם מתכננים לחודש נובמבר?
אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש?
שיר החודש:
דיסק החודש:
להקת החודש:
ספר החודש:
משהו טוב שקרה החודש:
משהו רע שקרה החודש:
המלצת החודש:
ציטוט החודש:
סרט/סידרת החודש:
תמונת החודש:
מסר לאומה:
מה אתם חושבים שיקרה בפרקים של החודש? חודש נעים

Yggdrasil19

New member
עונה

שם: יונתן כינוי: בחיים או בפורום? תאריך לידה: 25.5 מיקום גיאוגרפי: ירושלים עיסוק בחיים: סטודנט איזה חודש עדיף: אוקטובר, בגלל סוכות מה אני מתכנן לנובמבר: אין לי בררה, לחרוש. האם ירד הרבה גשם: על סמך השבוע, כן שיר החודש: Led Zeppelin - Kashmir דיסק החודש: Aerosmith - Rocks להקת החודש: Led Zeppelin ספר החודש: "מועדון הגמל" של דיוויד בלדאצ'י משהו טוב שקרה החודש: טיסה לאמריקה משהו רע שקרה החודש: וירוס המלצת החודש: להמשיך לראות גיבורים. ואם אתם רוצים המבורגר ג'אנק, תאכלו בברגר קינג. ציטוט החודש: היו מלא, אני מתקשה לבחור. סרט/סידרת החודש: סרט - "שחק אותה סמארט". סידרה - גיבורים תמונת החודש:
מסר לאומה: גיבורים לוקח את אבודים בהליכה מה אני חושב שיקרה בפרקים של החודש: סיילר יהרוג את ארתור והוא יתקן את הכוחות של אל ושל קלייר.

Slow Cheetah

New member
בחיים, בפורום- איפה שבא לך.

ואני מסכימה בקשר לגיבורים ואבודים

Lion_Heart

Well-known member
so

איך את קשורה לבחירות בארה"ב(אלא אם כן את מועמדת. . .ואז אני אצביע בשבילך) שיהיה מזל טוב-8!!! שם:אלון כינוי:Lion_Heart\"היי אתה"\"הוד מעלתך"(טוב אז השלישי המצאתי. . .אז מה?) תאריך לידה:5/7 מיקום גיאוגרפי:בבונקר סודי 10 ק"מ לפני השטח איפה שהו בירוש . .מה? ראשון?. . .מי בנה את הבונקר הזה??? עיסוק בחיים:שליטה בעולם\חוואי תרנגולות\עובד דואר ממורמר. . .או שלא איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר?יולי!!!!! מה אתם מתכננים לחודש נובמבר?PIE אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש?בבקשה כן!!! גשם=כיף שיר החודש:Alice Cooper - Poison דיסק החודש:אין לי להקת החודש:scorpions ספר החודש:בלה משהו טוב שקרה החודש:החודש היה המפגש,לא? משהו רע שקרה החודש:הסטנדרטי המלצת החודש:לא לשכוח לקחת תרופות ציטוט החודש:אחד ארוך-Dr. Horrible: I say successful in that I achieved my objective. It was less successful in that I inadvertantly introduced my arch-nemesis to the girl of my dreams, and now he's taking her out on dates, and they're probably going to french kiss or something. סרט/סידרת החודש:הירוז\supernatural תמונת החודש:בלה מסר לאומה:like sand through the hourglass. . .so are the stinking days of my life מה אתם חושבים שיקרה בפרקים של החודש?פיטר ישאר חסר כוחות. . . אבא שלו ישאר דיק, סיילר יחזור להיות רשע. . .או שלא, זק יחזור וירביץ לכולם. . . אה כן, ולחמניות עם ריבה ותה!!! חודש נעים

Slow Cheetah

New member
כתבתי ש*רובם* קשורים אליי../images/Emo3.gif

ופעם אני אהיה בבחירות שלהם
ארתור=דיק
זה אקסיומה
אפשר להוסיף את זה למבחן שלי במתמטיקה?

Slow Cheetah

New member
תדבר עם הסוסה בשבילי? ../images/Emo140.gif

(הסוסה זו המחנכת שלי והמורה למתמטיקה)

Robin Sparkles

New member
מתפקדת

שם:כרמית כינוי: תאריך לידה:7.6.91 מיקום גיאוגרפי:מרכז עיסוק בחיים:כיתה י"ב איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר?אוקטובר מה אתם מתכננים לחודש נובמבר?יש חתונה וטיול שנתי אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש?אני מקווה שיר החודש:יש כ"כ הרבההההההה דיסק החודש:The Corrs - Borrowed Heaven להקת החודש:^^ ספר החודש:אחוות הג'ינס 2 (באנגלית) משהו טוב שקרה החודש:עברתי תיאוריה והתחלתי ללמוד נהיגה
משהו רע שקרה החודש:הייתי חולה המלצת החודש: ציטוט החודש:המורה נהיגה-"זיר זיר ולהחזיר"
חח סרט/סידרת החודש:מגרש ביתי!!!!
תמונת החודש: מסר לאומה: מה אתם חושבים שיקרה בפרקים של החודש?יפתיעו אותנו

Slow Cheetah

New member
ניניני../images/Emo3.gif

שם: לילך (דני).
כינוי: לילושית, דני, מה שבא לכם
תאריך לידה: 30.7.93
מיקום גיאוגרפי: ליד ירושלים.
עיסוק בחיים: תלמידה, חתולה ורודה
איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? אוקטובר, היו יותר פרקים
(וגם יותר חופשים
)
מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? ללמוד.. והרבה
אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
שיר החודש: So What- Pink
דיסק החודש: אין
להקת החודש: ג'ונאס ברודרס
ספר החודש: כל מי שנחשב.
משהו טוב שקרה החודש: גיבורים
משהו רע שקרה החודש: חזירה לבצפר
המלצת החודש: תאכלו הרבה חתולות.
ציטוט החודש: בשיעור מדע"ח: |אני מציירת על היד שלי בגדול את הסמל של גיבורים| (למדנו על דברים פונקציונליים
) המורה: "למשל, זה שילדה מסויימת מציירת בכיתה על היד שלה, זה דיספונקציונלי בשבילי. אני: "אבל מה אכפת לך?" |המורה בא להזיז לי את העט| |אני מפריעה לו| המורה: "את גם מרימה ידיים על מורים" (הוא חיקה קול של המורות המעצבנות) אני: "כן, כי זה דיספונקציונלי בשבילי לא לצייר על עצמי"
סרט/סידרת החודש: גיבוריםםםםםםםםםםם
תמונת החודש:
מסר לאומה: תזכרו להכניס את הציף-ציף לתיק בזמן השיעור
מה אתם חושבים שיקרה בפרקים של החודש? פיטר יקבל כוחות חזרה, ורור תכנס לסדרה בתור חתולה

Offry2

New member
עונה

שם: עפרי כינוי: נו באמת רשום תאריך לידה: - מיקום גיאוגרפי: פ"ת עיסוק בחיים: ילד איזה חודש עדיף- אוקטובר או נובמבר? אוקטובר. מה אתם מתכננים לחודש נובמבר? לחכות לדצמבר. אתם חושבים שירד הרבה גשם החודש? כן. שיר החודש: דיסק החודש: להקת החודש: ספר החודש: משהו טוב שקרה החודש: הוא לא התחיל משהו רע שקרה החודש: כנ"ל המלצת החודש: ציטוט החודש: סרט/סידרת החודש: תמונת החודש: מסר לאומה: מה אתם חושבים שיקרה בפרקים של החודש?

למעלה