התפקדות חודש מרץ

fvighsu

New member
התפקדות חודש מרץ

שם: גיל: דמות אהובה: דמות שנואה: סצינה אהובה בחודש האחרון:

fvighsu

New member
שלי

שם:עידו גיל:16 דמות אהובה:לואיס דמות שנואה:אליסטר סצינה אהובה: שואיס מגלים על המתחזה

I n n u e n d o

New member
מתפקדת....:-|

שם: דורין גיל: 18 דמות אהובה: איב דמות שנואה: אליסטר ורבקה סצינה אהובה בחודש האחרון: מהפרק של אתמול,החשפנים

LauraLF

New member
מתפקדת

שם: שמוצקי גיל: 100 דמות אהובה: שרידן דמות שנואה: אליסטר סצינה אהובה בחודש האחרון: הצעת הנישואין של לואיס לשרי

coullette

New member
מתפקדת!!

שם:דפנה גיל:20 דמות אהובה:טאבית'ה דמות שנואה:צ'ריטי סצינה אהובה בחודש האחרון:לא זוכרת...

shahar s

New member
שליי

שם:שחר גיל:13 דמות אהובה:ג'ון/תרזה דמות שנואה:צ'ירטי סצינה אהובה בחודש האחרון:אממ...לא זוכרת

MaStIk BaZoOkA

New member
מתפקדת!../images/Emo9.gif

שם:אלינור גיל:15 וחצי=] דמות אהובה:רבקה ו..ו.. וג'וליאן(כן ..אני יודעת שהן מניאקים אבל שהם ביחד הם מצחיקים
דמות שנואה:אליסטר סצינה אהובה בחודש האחרון:מופע החשפנות

גם אני! ../images/Emo9.gif

שם: משי גיל: 14 וחצי כמעט
דמות אהובה: לואיס
קיי כשהיא עושה דברים רעים וטאבית'ה כשהיא יורדת על טימי...
דמות שנואה: במילה אחת צ'-ר-ט-י !!!
(אהה וגם כול הג'סיקה/סימון/גרייס) קיצ קוצ כול הנשמות הטובות והטהורות של הרמוני
סצינה אהובה בחודש האחרון: הסצנה שבה האנק לואיס אית'ן וצ'אד נכנסו לחדר וצ'אד והאנק ירדו על אית'ן ולואיס על החשפנים שהזמינו הבנות...

שלי:

דמות אהובה: אייבי, ג'וליאן דמות שנואה: גרייס, ג'סיקה סצינה אהובה בחודש האחרון: איב נכנסת לחיזיון בו התינוק שלה לא מת אלא נחטף
עצוב כל כך

מתפקדת../images/Emo11.gif

שם:מעין גיל:15 דמות אהובה:צ'ריטי
דמות שנואה:רבקה-גוון סצינה אהובה בחודש האחרון:מ לא זוכרת

darklighter

New member
מתפקדת../images/Emo115.gif

שם: עדי גיל: 22 בעוד 15 ימים חחח... דמות אהובה: טאבית'ה טימי קיי ושואיס... דמות שנואה: גרייס צ'ריטי וטיסי... סצינה אהובה בחודש האחרון: מופע החשפנים

מתפקדת קצת באיחור.....

שם: לולה גיל: כמעט 15!!!! דמות אהובה: מהחודש האחרון, אייבי. עם כל התעוזה במרדף אחרי סאם..... וזה שהיא התפשטה בערך 3 פעמים...:) דמות שנואה: גרייס. איך היא העיזה לסלוח לו??? *סייבי לנצח!!!* סצנה אהובה: לואיס המתחזה מכה את דידי.. סצנה חזקה שעשו ממש טוב. איזה חרא שגיילן שחקן כל כך טוב, הוא ממש הפחיד אותי. ובהמשך לסצנה הזאת- הקטע ששרידן איימה על דידי עם הקרטה....

סקיפי

New member
נו, שיהיה

אני - חצי. בינתיים בהכחשה. אני נמצאת בבית פעם בשבועיים ורואה תשוקות פעם בשבועיים, ושתדעו שככה זה ממש מעניין...

dar dar5

New member
../images/Emo37.gifמתפקדת../images/Emo70.gif../images/Emo27.gif../images/Emo182.gif

שם: דרי גיל: 14 ו-7 דמות אהובה: ממ.. לואיס
דמות שנואה: גוון. מעצבנת אותי גרררר
סצינה אהובה בחודש האחרון: די די.. אפקט הפלומה נו אי אפשר בלעדיו... זה היה בחודש האחרון לא?... נו טוף..

limooor

New member
מתפקדת

דמות אהובה:טימי!!!וקיי אבל רק את הראשונה שהייתה. שמות שנואה ביותר:צ'רטי. סצינה :שלואיס ושרדין גילו על המתחזים

מתפקדת ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

שם: אושרי גיל: 14.3 דמות אהובה: לואיסוןןןןןןן דמות שנואה: גוון, צ'ריטי... סצינה אהובה בחודש האחרון: אמממממ כל הנשיקות הכי הכי רומנטיות של שואיייססססססססס....... חולת אהבה אני...

למעלה