התפקדות חודש יוני

• פותח הנושא RiMiK
  • פורסם בתאריך

RiMiK

New member
התפקדות חודש יוני../images/Emo192.gif

אז אממ לא ראיתי שמישהו עשה וחבל חח
שם:
עיר:
שיר ג"ש:
קליפ ג"ש:
חבר בג"ש:
אלבום ג"ש:
כמה זמן אתם בפורום הזה?
איך הגעתם לפורום הזה?
נהנים חחחח?
סרט:
סדרה:
ספר:
משו שאתם מצפים לו בחודש הזה:
משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה:
להקה [חוץ מג"ש]:
אמן סולו:
אלבום [לא ג"ש]
שיר [לא ג"ש]
ציטוט:
תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם:
זהוווו וסליחה על החפירה פשוט אני מתה משיעמום

xoLiaty

New member
-

שם: ליאת גיל: 15 וחצי סטטוס [בעצפר, צבא...]: ביצפר :\ עיר: אשדוד שיר ג"ש: Seasons קליפ ג"ש: The Motivation Proclamatiom חבר בג"ש: בנג'י אלבום ג"ש: The Chronicles Of Life and Death ו- Good Charlotte כמה זמן אתם בפורום הזה? - לא זוכרת ? איך הגעתם לפורום הזה? - .. נהנים חחחח? - אוקיי .. S: סרט: Monster סדרה: חברים \ אבודים \ סיינפלד ספר: ט'חח . משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: חופש משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: עוד שבועיים לימודים :\ להקה [חוץ מג"ש]: וואו . הרבה . אמן סולו: ביונסה D: אלבום [לא ג"ש] : The Killers- Hot Fuss .. הראשון שבא לי . שיר [לא ג"ש] : Nirvana- Come As You Are

RiMiK

New member
אנייי

שם: רימה
סטטוס [בעצפר, צבא...]: מסיימת כיתה יב'
עיר: קרית גת
שיר ג"ש: Hold On
קליפ ג"ש: The River
חבר בג"ש: ג'ואל!
אלבום ג"ש: The young & Hopeless
כמה זמן אתם בפורום הזה? בדיוק מצאת האלבום האחרון.. אז בערך 3 חודשים פחות או יותר
איך הגעתם לפורום הזה? כתבתי בגוגל "גוד שארלוט פורום תפוז" כי רציתי לקרוא ביקורות על האלבום.
נהנים חחחח? יאפ
סרט: אמריקן פאי 5 - המייל העירום
סדרה: אבודים [בגלל הסיום הגדול של עונה 3]
ספר: הארי פוטר ואבן החכמים [התחלתי לקרוא הכול מהתחלה חחח מקווה לסיים לפני יציאת הספר השביעי]
משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: לא עולה לי כלום בראש חוץ מ.. ערב כיתה חח
משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: בגרות בספרות וחרישות לפיסיקה וטימטומטיקה
להקה [חוץ מג"ש]: מארון 5 כמובןןןןןןן
אמן סולו: קלי קלרקסון
אלבום [לא ג"ש] Maroon 5 - It won't be soon before long
שיר [לא ג"ש] Maroon 5 - Wake up call
ציטוט: You'll die together, but alone
תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם:מיכאל באללאק כפרעליוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו

שלה לה../images/Emo79.gif

שם:בלה גיל:14 סטטוס [בעצפר, צבא...]:חטיבה עיר:מעלה אדומים שיר ג"ש:broken hearts parade קליפ ג"ש:The River חבר בג"ש:בילי
אלבום ג"ש:החדש כמה זמן אתם בפורום הזה?לא יודעת,אולי חצי שנה אולי פחות. איך הגעתם לפורום הזה?דרך תפוז נהנים חחחח?מאוד
סרט:טיסה 93 סדרה:THE O.C מגרש ביתי
ספר:פרחים בעליית הגג משו שאתם מצפים לו בחודש הזה:סיום לימודים משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה:חחח לא יודעת להקה [חוץ מג"ש]:אוו יש הרבה החודש: The All American Rejects Taking Back Sunday Papa Roach silverstein אמן סולו:אמ. אלבום [לא ג"ש] שיר [לא ג"ש]silverstein-smile in your sleep ציטוט:אין לי כוח תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם:

noy flat

New member
עונהה...

שם: נוי גיל: 12 (קטנה..) סטטוס [בעצפר, צבא...]: יסודי... עיר: גבעתיים שיר ג"ש: BOYS &GIRLS קליפ ג"ש: TR חבר בג"ש: בנג'י\פול אלבום ג"ש: האחרון... כמה זמן אתם בפורום הזה? חודש וחצי איך הגעתם לפורום הזה? ניסיתי למצוא מידע על ההופעה של אוונסס (או איך שלא כותבים את זה) ומצאתי קצת בפורום פה בתפוז ובאותו זמן רק הכרתי את ג"ש ואחרי שראיתי פורום שלהם פה החלטתי להצתרף... נהנים חחחח? לא כ"כ... סתאאאם!!! מאוד!!! סרט: בילי אליוט סדרה: הכיתה\מה קורה עם בריאן?\משחקות את המשחק\ ערב טוב עם גיא פינס (עם זה נקרה סדרה)\ חברים ועוד... ספר: "בת 15 מקסימה אך מוטרפת" זה ספר ממש חמוד... משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: סיום הלימודים!!!! משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: המון מבחנים ותעודות.. להקה [חוץ מג"ש]: סימפל פלאן\טוקיו הוטל\בילי טאלנט\מקפליי\מארון 5\פול אווט בוי\ בלינק 182 ועוד.. אמן סולו: אליוט ימין (?) אלבום [לא ג"ש] מקפליי- מושן אי דה אושן (קיבלתי במיוחד מאנגליה) שיר [לא ג"ש]the rock show- blink 182 ציטוט: קרה כמה פעמים... הייתי עם חברה בקניון ו...אני: "אני רעבה" חברה שלי: "רוצה ללכת לסבארו?" אני: "כהההההההה, את קונה גלידת פיצוץ במקדונלס?" חברה שלי: "כהה" תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם: הטריף אותי לגמרי!!!! --->

MadinaLake

New member
אני...

שם: קתרין גיל: 16 סטטוס [בעצפר, צבא...]: בצפר עיר: ליד ת"א שיר ג"ש: Predictable s.o.s I Just Wanna Live life styles the river קליפ ג"ש: I Just Wanna Live Predictable אחד הקליפים היפים שיש חבר בג"ש: בילי
אלבום ג"ש: The Chronicles of Life and Death כמה זמן אתם בפורום הזה?: אולי 3 חודשים לא ממש זוכרת... איך הגעתם לפורום הזה?:ברגע שיצא האלבום אז חשבתי להצטרף
נהנים חחחח?:אמ.. כן?
סרט: shes the man stick it red eye the notebook mean girls סדרה: גיבורים,הישרדות, האו.סי ,מגרש ביתי,אחיות או לא להיות... ספר:היחיד שקראתי זה הארי פוטר חח
משו שאתם מצפים לו בחודש הזה:סיום הלימודים משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה:בגרות במדעים ובהיסטוריה זה מה שנשאר
אמן סולו:לא יודעת. אלבום [לא ג"ש] MCR-TCFSR The Used-lies for the liars Taking Back Sunday-louder now שיר [לא ג"ש] יש יותר מדי........ ציטוט: Santi!! תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם

Pushoka

New member
D:

שם:טל גיל:13 וחצי סטטוס [בעצפר, צבא...]: חטיבה עיר:חור קטן וחמוד במרכז D: שיר ג"ש: Predictable
קליפ ג"ש: [Predictable ללא ספק בכלל 3> חבר בג"ש: בנג'י
אלבום ג"ש:TCOLAD
כמה זמן אתם בפורום הזה? אממ.. חודש כמעט? איך הגעתם לפורום הזה? דרך שיר3> [AsleepOrDead] שהיא גם הסיבה להתאהבות שלי בג"ש נהנים חחחח?חחחח כמובן סרט: Just My Luck
סדרה: כל ה-CSI ספר: אממ.. נופ משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: חופש!! משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: עוד מבחנים ~_~ נשבר לי מללמוד השנה להקה [חוץ מג"ש]: הכי אהובות: מקפליי, טוקיו הוטל, ו30 סקונדס טו מארס 3> אמן סולו:קלי קלארקסון!
אלבום [לא ג"ש] Tokio Hotel- Zimmer 483
שיר [לא ג"ש] כל השירים של טוקיו הוטל ושל ג"ש!! ציטוט:"תביא את המונסון@$%" [לא אמורים להבין] XDDDDD תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם: בהחלט עשתה את החודש. #$%@

כן המפקד../images/Emo195.gif

שם: ניר גיל: עוד חודשיים 14 סטטוס [בעצפר, צבא...]: אני מניח שתלמיד עיר: הרצליה
שיר ג"ש: all black קליפ ג"ש: cance floor anthem חבר בג"ש: joel אלבום ג"ש: good morning ravival כמה זמן אתם בפורום הזה? קשה להגיד.. אני מניח שכמה שבועות אבל לפני זה הייתי איזה חודש-חודשיים איך הגעתם לפורום הזה? דרך אורלי נהנים חחחח? לא חרא פה...
סתם -_- סרט: שודדי הקארביים-סוף העולם אתמול הייתי בסרט הזה בפעם השנייה!
יש לי פוסטר של ג'ק ספארו! woo hoo סדרה: חברים מאז ומעולם ספר: אמממ אל תכשילו אותי זקטע הזה
משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: החופש הגדול
משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: מה? לא הבנתי את השאלה... להקה [חוץ מג"ש]: my chemical romance אמן סולו: רונה קינן אלבום [לא ג"ש] אגם שפוא-רונה קינן שיר [לא ג"ש] i dont love you-my chemical romance ציטוט: "אם אתם מחפשים את האשם look to your left" תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם: ג'ק ספארו בלגו

GC 4 EVER

New member
^^^^

שם:טליה גיל:13 סטטוס [בעצפר, צבא...]: בצפר (חטיבה) עיר: כפר ורדים 0.0 שיר ג"ש:I JUST WANNA LIVE,BREAK APART HER HEART ועוד הרבה קליפ ג"ש:LITTLE THINGS,THE RIVER חבר בג"ש: בנג'י
אלבום ג"ש: TY&TH כמה זמן אתם בפורום הזה? אמממ לא זוכרת, שנה פחות או יותר, משו כזה. איך הגעתם לפורום הזה? לא זוכרת :S נהנים חחחח? יאפ סרט: שר הטבעות 3> שודדי הקאריביים 3> סדרה: דרייק וג'וש חחח ספר: ---- משו שאתם מצפים לו בחודש הזה:----- משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה:---- להקה [חוץ מג"ש]: המון: ESCAPE THE FATE, BLESSTHEFALL,MCR,30STM,BLINK.SIMPLE PLAN,BILLY TALENT ........ אמן סולו:----- אלבום [לא ג"ש] ESCAPE THE FATE- DYING IS YOUR LATEST FASHION שיר [לא ג"ש] BLESSTHEFALL-GUYS LIKE YOU MAKE US LOOK BAD ציטוט: "איזה כיף לחברה שלו" חחח תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם: איזה חמודיםםםםםםםםםםםםםםםםםםם =] XXXXX

The happiest day of my life

is the day that i die. בוו שם: שיר. גיל: 13 וחצי סטטוס [בעצפר, צבא...]: בצפר.. עיר: ראשל"צית לא גאה שיר ג"ש: My Bloody Valentine \ The Anthem \ Broken Hearts Parade ועוד רבים וטובים קליפ ג"ש: בויז אנד גירלז
חבר בג"ש: ג'ואל\בילי אלבום ג"ש: TY&TH!!!!!!!
כמה זמן אתם בפורום הזה? חודשיים שלושה איך הגעתם לפורום הזה? דרך עצמי ? חח נהנים חחחח? אפילו מאוד סרט: "נחשו מי" סדרה: לא רואה סדרות חח..ואני גם לא אוהבת סרטים.. ספר: אה... משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: שהכל ייפתר כבר..בלאגן אחד גדול משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: שהדברים ימשיכו להסתבך יותר ממה שעכשיו. להקה [חוץ מג"ש]: מיי כימיקל רומנס, מקפליי, בלינק 182 אמן סולו: אפחד. אלבום [לא ג"ש]: דה בלאק פארייד?XD שיר [לא ג"ש]: Disenchanted של MCR ציטוט: האהוב עליי ביותר - Girls don't like boys...girls like cars and money! XD תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם: כי ככה. להת'.

SainTonix

New member
../images/Emo191.gif

שם: תומר גיל: 17 סטטוס [בעצפר, צבא...]: בי"ס, אבל הצבא כבר רוצה לראות אותי עיר: פ"ת שיר ג"ש: קצת קשה הייתי אומר?.. The Anthem..I just wanna live קליפ ג"ש: Hold On חבר בג"ש: דינו אלבום ג"ש: GMR !? כמה זמן אתם בפורום הזה? נראה לי ששנתיים איך הגעתם לפורום הזה? וואי ממש לא זוכר נהנים חחחח? אני מניח P= סרט: ספיידרמן 3, וסרט סיכום מסע לפולין שאני עורך בימים אלה והוא יצא לי מכל החורים! היום מ11 בבוקר עד 11 בלילה ישבנו בחדר עריכה , שעות של מאיידנק, אושוויץ ובתי קברות... כולי בדיכאון כבר חח סדרה: הסדרה היחידה שאי פעם צפיתי בה זה גיא פינס בערוך הוט ישראלי הזה.. (7) כי זה בדיוק בזמן שאני הולך לישון, מ11 וחצי עד 12 . ספר: לא קראתי בזמן האחרון משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: חופש?! הופעה של אוונסנס..! משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: בגרות באזרחות וספרות להקה [חוץ מג"ש]: דה יוזד, פרום פירסט טו לאסט, לינקין פארק (כן, התחלתי לשמוע אותם לקראת ההופעה) אמן סולו: פינק אלבום [לא ג"ש] Lies for the liars שיר [לא ג"ש] Teenagers של MCR וPretty Handsome Awkward של היוזד ציטוט: "I am very English" תמונה: ....."אבא תקנה ליייי", זה היעד שלי, את הדבר הזה אני רוצה חח בגיל 30 אולי

../images/Emo220.gifמגרד לי בגב.תגרד לי עכשיו.

שם:דורין/דורה/דוריניי/דורייניץ' גיל:14=] סטטוס [בעצפר, צבא...]:בצפר=] עיר:יבנה=] שיר ג"ש:The Anthem קליפ ג"ש:אמפ.יש כמה=] חבר בג"ש:אמפ.אמפ.אמפ.זה לא קל! אלבום ג"ש:אמפ.זה קשהP: כמה זמן אתם בפורום הזה?לא יודעת=] איך הגעתם לפורום הזה?אין לי שמץXD נהנים חחחח?לגמרה=] סרט:שודדי הקריבים=] סדרה:דרייק וג'וש=] ספר:אם יש גן עדן. משו שאתם מצפים לו בחודש הזה:יש מלא! משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה:כנ"ל. להקה [חוץ מג"ש]:יש כמה=]בעיקר רד הוט=] אמן סולו:אמפ לא יודעתPPאולי דרייק בל. אלבום [לא ג"ש]יש כמה. שיר [לא ג"ש]מיס יו.בלינק ציטוט:"כשכואב שמים פלסטר""לא,זה לא באמת עוזר," תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם:אמפ אמפ אמפ.יש אבל היא בפלאפון אז נשים מחר או משהו.

הסמל של קבוצתי

לא באיכות משהו.אבל זה ממש מגניב.זה יהיה לנו ביום ראשון כניראה על החולצות תנועה.סימפסון.

חן זוהר

New member
וואי לא נכנסתי הרבה זמן=S

שם: חן=] גיל: 17 וחודשייםP= סטטוס [בעצפר, צבא...]: בצפר, י"א עיר:ממ מושב..ניר עציון שיר ג"ש: festival song קליפ ג"ש:אממ boys&girls חבר בג"ש: ג'ואל, בנג'י ובילי, לא יכולה לבחור..=S אלבום ג"ש: The Chronicles Of Life and Death כמה זמן אתם בפורום הזה?אמממ לא יודעת כמה חודשים נראלי... איך הגעתם לפורום הזה?ראיתי אותו איכשהו לפני שנתיים בערך חח נהנים חחחח? כע סרט:עיר ליד הים, ג'יימס פרנקו!!! (חח סתם..לךא יודעת איזה סרט..) סדרה:אמממ לא יודעת ספר:לא יודעת..לא ממש קוראת משו שאתם מצפים לו בחודש הזה:לעבור טסט!!!!! משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: לעבור טסט! חחח להקה [חוץ מג"ש]:וואו..יש כמה taking back sunday, the rd jumpsuit apparatus,fall out boy, panic!,3 doors down,linkin park,madina lake, לא זוכרת..יש עוד כמה שאני ממש אוהבת! אמן סולו: אמממ=S אלבום [לא ג"ש]
שיר [לא ג"ש] : כרגע זה madina lake- house of cards ציטוט: "מי שלא חבר, עובר לגן אחר!" תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם:אמממ..אני אצל חברה, אממ אז אני אשים תמונה שלי...0_0 (אני הימנית..)

^^

שם:גל גיל:עוד שבועיים 14. סטטוס [בעצפר, צבא...]:בצפר עיר:ת"א שיר ג"ש:דה ינסנט, למרות שזה גם של גולדפינגר(?) ומאסט. קליפ ג"ש:ממ motivation proclamation חבר בג"ש:בילי אלבום ג"ש: גוד שארלוט כמה זמן אתם בפורום הזה?טכנית אני יום, אבל הייתי פה פעם המון זמן. איך הגעתם לפורום הזה?אני זוכרת את המספר מכשהייתי פה פעם, אז רשמתי במקום "1402" "805". נהנים חחחח?מאוד. D: סרט:אפקט הפרפר סדרה:מגרש ביתי ספר:קיץ אחד ביחד משו שאתם מצפים לו בחודש הזה:החופש הגדול משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה:יום ראשון, להישאר עוד שעה ולהגיש עבודה מזויינת במתמטיקה. להקה [חוץ מג"ש]:מיי כמ אמן סולו:אביב גפן? P: הוא לא ממש סולו, אבל ניחא. אלבום [לא ג"ש]החדש של דה יוזד שיר [לא ג"ש]יש יותר מידי

אני:O../images/Emo176.gif

שם: מיטל גיל: 15 [בקיץ] סטטוס [בעצפר, צבא...]: בצפר-.-" עיר: ת"א שיר ג"ש: כרגע אני לא מפסיקה לחרוש על ברייק הר הארט אפארט. קליפ ג"ש: לייפ סטייל
חבר בג"ש: את כולם, איזו מין שאלה? אלבום ג"ש: כרוניקלז כמה זמן אתם בפורום הזה? לא בטוחה, בערך חודש נראה לי. איך הגעתם לפורום הזה? הממ, >< נהנים חחחח? בערך. סרט: שר הטבעות, ראיון עם ערפד, ועוד כלמיני מלחמה, תקופתי, פנטזיה, מד"ב.. סדרה: גיבורים, עקרות בית נואשות ומחשבות פליליות
ספר: הסיפור השלושה עשר, ועכשיו אני קוראת את בנות הדרקון. משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: לסיים בצפר? משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: >< להקה [חוץ מג"ש]: בחתימה יש תשלוש האהובות עלייP: אמן סולו: הא? אלבום [לא ג"ש]: הראשון של היוזד, השני של מכר, והשני של איידן
[אלה המרכזיים] שיר [לא ג"ש]: המון. ציטוט: בלהבלהבלה תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם: אני רוצה כזה

EleVaTioN

New member
אני ../images/Emo13.gif../images/Emo129.gif

שם: אורלי
סטטוס [בעצפר, צבא...]: צבא
עיר: אשדוד
שיר ג"ש:the young and the hopeless
קליפ ג"ש: lifestyles of the rich and famous
חבר בג"ש: בנג'י
אלבום ג"ש: the young and the hopeless
כמה זמן אתם בפורום הזה? ואיי, המון. מאז שהוא נולד
איך הגעתם לפורום הזה? פרסומות של תפוז
נהנים חחחח? ברור!!!!
סרט: השתולים זה סרט טוב
סדרה:מלקולם באמצע
ספר: דרקולה (אבל המקור לא כל מיני קאברים
)
משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: שיגמר!
משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: לא יכולה לפרט...
להקה [חוץ מג"ש]: יא יש המון! taking back sunday, rob zombie, all american rejects, bloc party, enter shikari, arctic monkeys, ועוד רבים וטובים
אמן סולו: ואיי האמת שאני לא אוהבת שום אמן סולו!
אלבום [לא ג"ש]: הממממממממממממ bleed like me של garbage
שיר [לא ג"ש]: הממ יש ממש המון, בינתיים זה eliot minor - parallal worlds תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם: המממ,

ronny ron

New member
שליייי

שם: רוני גיל: 16 ו-7 חודשים =] סטטוס [בעצפר, צבא...]: בצפר...י"א... עיר: חיפה שיר ג"ש: I just wanna live קליפ ג"ש: boys & girls חבר בג"ש: אעע לויודעת אפשר את כולם?? אלבום ג"ש: the young and the hopless כמה זמן אתם בפורום הזה? כמה חודשים... איך הגעתם לפורום הזה? אממ מבת דודה שלי עינב. נהנים חחחח? איך לא?! חח סרט: המממ קשה... "נערה בהפרעה" של אנג'לינה ג'ולי ו "המסור" !!!! סדרה: נמלטים וחברים כמובן.... ספר: אמממ נהיגה נכונה...חחח אני לומדת לתיאוריה.... משו שאתם מצפים לו בחודש הזה: לעבור את הבגרויות האחרונות בשלום =\ משו שאתם ממש לא מצפים לו בחודש הזה: לסיים י"א =( להקה [חוץ מג"ש]: הממ יש הרבה! ,panic!at the disco,evanescence,fall out boy,enter shikari,mindless self indulgence,system of a down,taking back sunday ועוד הרבההה! אמן סולו: אין לי...אממ אולי ג'סטין.... אלבום [לא ג"ש] : evanescence - the open door שיר [לא ג"ש]: Mindless Self Indulgence - Stupid Mother Fucker ציטוט: "חברים יש רק באגד!" חחחח תמונה שעשתה לכם ת'חודש חח או סתם מה שבא לכם: הנה לכםםםם -----> עשיתית אנדנדינו חחח

למעלה