התפקדות חודשית
תתעוררו בבקשה...

איף

New member
התפקדות חודשית ../images/Emo41.gif תתעוררו בבקשה...

שם: גיל: עיר/ אזור מגורים: שיר השבוע (של מאיר): שיר השבוע (לא של מאיר): אם יהיה מפגש פורום - תבואו ? אזור מועדף למפגש : הופעה אחרונה שהייתם בה: ההופעה הבאה שתלכו אליה: רואים כוכב נולד? אם כן - יש מועמד מועדף? תכניות מיוחדות לחודש הקרוב: מסר לאומה:

Growler

New member
אחד המפקדת!

שם: דויד גיל: 27 עיר/ אזור מגורים: גני יהודה שיר השבוע (של מאיר): גשם שיר השבוע (לא של מאיר): ניר גבע - אנשים אם יהיה מפגש פורום - תבואו? בוודאי! אזור מועדף למפגש: ליד הבית שלי יש גן כזה נחמד, בטח נוכל להעביר את הזמן בכיף שם. אם לא, אז תל אביב גם בסדר
הופעה אחרונה שהייתם בה: מתבייש לומר. הגיע הזמן כבר להגיע להופעה חדשה. ההופעה הבאה שתלכו אליה: בלי נדר... אביתר בנאי בבנימינה רואים כוכב נולד? בכוח אם כן - יש מועמד מועדף? יש כשרונות גדולים שם, אבל כוכב יש רק אחד: אוהד שרגאי. אני חייב לציין שהוא לא הכי לטעמי, אבל שוב, מדובר כאן ב-"כוכב נולד", לא מספיק להיות זמר, צריך לדעת לתת הופעה. תכניות מיוחדות לחודש הקרוב: מסר לאומה: שומר פיו ולשונו שומר נפשו מצרות

איף

New member
מתפקדת ../images/Emo140.gif

שם: יסמין גיל: 27 עיר/ אזור מגורים: קרית אונו לעת עתה
שיר השבוע (של מאיר): מנגינת הנדודים שיר השבוע (לא של מאיר): הראל סקעת- ימים אחרים אם יהיה מפגש פורום - תבואו ? ודאי שכן
אזור מועדף למפגש: עדיפות ברורה לאזור המרכז. הופעה אחרונה שהייתם בה: דודו טסה. מומלץ בחום! ההופעה הבאה שתלכו אליה: ככל הנראה אביתר בנאי באמפי שוני בבנימינה. רואים כוכב נולד? רואה באדיקות
אם כן - יש מועמד מועדף? בעיקרון אני ממש מתחברת ואבי בן אבו ועידן עמדי (יום יבוא ונגלה שהוא צאצא של משפחת בנאי)....אבל גם אוהד שרגאי מאד ראוי לתואר. תכניות מיוחדות לחודש הקרוב: לקנות נעליים ו....הממ, לעבור למקום עבודה חדש. *מתרגשת*
מסר לאומה: כל פעם שאתם חושבים שרע לכם , תנסו לחשוב איך היו החיים פעם ללא מזגן...ואז תראו שהמצב לא כל כך נורא

הדסי 26

New member
התעוררי התעוררי :)

בס"ד שם: הדס (מין הסתם... גיל: 28 עיר/ אזור מגורים:ירושלים שיר השבוע (של מאיר): שיר השבוע (לא של מאיר): חלון (אביתר) אם יהיה מפגש פורום - תבואו ? עקרונית כן מעשית קשה לי להאמין.. אזור מועדף למפגש : ירושלים הופעה אחרונה שהייתם בה: אביתר לפני שבועיים ההופעה הבאה שתלכו אליה: כל יום יש הפתעות... :) רואים כוכב נולד? לא... אם כן - יש מועמד מועדף? ההוא שעושה קאברים מטורפים תכניות מיוחדות לחודש הקרוב: יש משהו ממש מגניב, אני אספר בדיעבד בע"ה מסר לאומה: חודש טוב !!

ms pizza

New member
באיחור קליל...

שם: יסכה גיל:29 ומלא ( יענו אוטוטו 30)
עיר/ אזור מגורים: רחובות שיר השבוע (של מאיר):אצלך בעולם
שיר השבוע (לא של מאיר):דרשתי קרבתך- סיני תור, mr.tambourine--בוב דילן אם יהיה מפגש פורום - תבואו ?כן. אזור מועדף למפגש :לא משנה הופעה אחרונה שהייתם בה:מזמן, ממש,ממש במודיעין ההופעה הבאה שתלכו אליה:לא נראה באופק לצער- חוסר זמן מטורף להכל..
רואים כוכב נולד? התוכנית היחידה הנצפית על ידי היא למרבה ההפתעה- כוכב נולד !! אז כן.. אם כן - יש מועמד מועדף?דיאנה, עידן , ואבי בן אבו ( איזה גשם יפה הוא ביצע) תכניות מיוחדות לחודש הקרוב:חוץ מזה שביום ראשון אני עוברת עבודה חדשה ואז לא יישאר לי זמן פנוי לכלום..?? לא.. מסר לאומה: חם,חם,חם אל תשכחו לשתות !!

איף

New member
מזל טוב על העבודה החדשה!!!!

שיהיה בהצלחה! ובקרוב אצלי בע"ה
ובנימה קצת פחות אופטימית.... מה את אומרת על ההדחה של אבי בן אבו?

ms pizza

New member
מבאסת פחד..אבל היי לפחות דיאנה ועידן בפנים..

תודה על האיחולים לגבי העבודה ! בקרוב אצלך ממש ואגב דבר כייפי זה שהבחורה המקסימה שלידי שמה את אהבה קצרה בביצוע עם ארקדי ומאיר בתור צלצול פלאפון.. מדהים !

למעלה