התפקדות אפריל

hitchhiker218

New member
התפקדות אפריל../images/Emo187.gif

שם: גיל: מקום מגורים: מה את\ה עושה בימים אלו ממש? CSI מועדף: חוקר CSI מועדף: מילה אחת על המנהל שלנו: 2 מילים על המנהל שלנו: 3 מילים על המנהל שלנו: 4 מילים על המנהל שלנו: 5 מילים על המנהל שלנו: 6 מילים על המנהל שלנו: מילה אחת עלי: (כל מי שכתב:"חפרנית" אני מגיבה עכשיו-זה במודע!) שיהיה לכם חודש אדיר... ואני אוהבת אתכם:)

מתפקד !!!

שם: = יוני גיל:= 19 מקום מגורים: = פ"ת מה את\ה עושה בימים אלו ממש? = עובד באורנג' במוקד הטכני. CSI מועדף: = NY חוקר CSI מועדף: = ראיין ו H ומק מילה אחת על המנהל שלנו: = תותח! 2 מילים על המנהל שלנו:= תותח על! 3 מילים על המנהל שלנו:= תותח על שבתותחים! 4 מילים על המנהל שלנו:= תותח על שבתותחים המתותחים! 5 מילים על המנהל שלנו:= אייל תעשה לי ילד בבקשה! 6 מילים על המנהל שלנו:= אייל תעשה לי ילד וילדה בבקשה! מילה אחת עלי: = חופרת!

Marg H

New member
נוכחת!../images/Emo192.gif

שם: הדר גיל: לא שואלים גיל של בחורה!
מקום מגורים: ראשל"צ מה את\ה עושה בימים אלו ממש?: ביה"ס. CSI מועדף: לאס וגאס חוקר CSI מועדף: קת'רין ווילוס [דה!] מילה אחת על המנהל שלנו: איל 2 מילים על המנהל שלנו: הוא בסדר 3 מילים על המנהל שלנו: הוא בסדר פלוס 4 מילים על המנהל שלנו:הוא בסדר פלוס אביה 5 מילים על המנהל שלנו: הוא בסדר פלוס אביה ויוני 6 מילים על המנהל שלנו: הוא מעולה פלוס אביה יוני ודרור [וגם אנשים אחרים, לא נכנס לי במשפט, מצטערת..
] מילה אחת עלי: חמודה [משוגעת אבל חמודה!]

Marg H

New member
נקי עלק! ../images/Emo3.gif

ואיך לא אמרת לי הייתי נפגשת איתך!

חחח לא ידעתי שאת גרה שם!

וחבל באמת היתה לנו מורה מעפנה היא לא היתה שמה לב אם היתי נעלמת
הינו במרכז המבקרים של ידיעות אחרונות,והביאו לנו ראש1 של לפני 3 חודשים!~!@!@#

hitchhiker218

New member
חודש טוב

שם:אביה גיל:אוטוטו 16 מקום מגורים:קרית אונו מה את\ה עושה בימים אלו ממש?לומדת לבגרויות:) CSI מועדף:לאס וגאס חוקר CSI מועדף:ניק!!(כאילו מישהו פה לא ידע..) מילה אחת על המנהל שלנו:גבר 2 מילים על המנהל שלנו:גבר גבר 3 מילים על המנהל שלנו:גבר גבר גזעי 4 מילים על המנהל שלנו:גבר גבר גזעי משהו 5 מילים על המנהל שלנו:גבר גבר גזעי משהו אש 6 מילים על המנהל שלנו:גבר גבר גזעי משהו אש אההא מילה אחת עלי:סתמי

הדמר

New member
מתפקדת,

וכן אני נמצאת פה אם כי יותר כקוראת סמויה. שם: הדס גיל: מסכימה עם הדר לא שואלים מקום מגורים: חיפה מה את\ה עושה בימים אלו ממש? מנקה לפסח... CSI מועדף: כבר אין חוקר CSI מועדף: כנ"ל מילה אחת על המנהל שלנו: מנהל 2 מילים על המנהל שלנו: מנהל פורום 3 מילים על המנהל שלנו: מנהל פורום זירת 4 מילים על המנהל שלנו: מנהל פורום זירת הפשע 5 מילים על המנהל שלנו: מנהל פורום זירת הפשע CSI 6 מילים על המנהל שלנו: מנהל מעולה את פורום זירת הפשע מילה אחת עלי: ניק

trigotrigo

New member
../images/Emo12.gif

איל 20 תל אביב לומד וישן מיאמי הורישיו גאון הדור צדיק כתמר יפרח בחור כארז, משתין כברז ידו בכל ויד כל בו סינוס איקס בריבוע, קוסינוס איקס בריבוע חפרניתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת חולים עלייך אביה

../images/Emo69.gif

שם:דרור גיל:14 מקום מגורים:ישראל מה את\ה עושה בימים אלו ממש?שותה הרבה מים ממש CSI מועדף:הכל חוקר CSI מועדף:שרה מילה אחת על המנהל שלנו:גדול 2 מילים על המנהל שלנו:גדול מאוד 3 מילים על המנהל שלנו:גדול מאוד משכמו 4 מילים על המנהל שלנו:גדול מאוד משכמו ומעלה@!# 5 מילים על המנהל שלנו: אואה אואה אואה אואה גדול 6 מילים על המנהל שלנו:מדהים מדהים מדהים מדהים מדהים מדהים מילה אחת עלי: מקסימולה

למעלה