התפקדות אוגוסט [רק למקרה שעוד יש כאן מישהו]

inbal287

New member
התפקדות אוגוסט [רק למקרה שעוד יש כאן מישהו]

שם: גיל: תאריך לידה: מקום מגורים: דרכים ליצירת קשר: כמה זמן בפורום? תמונה
יולי
שיר החודש של בלו: שיר החודש בכללי: דבר טוב שקרה החודש: דבר מעניין שעשיתם החודש:
אוגוסט
תוכניות להמשך החודש: דברים מעניינים שאמורים לקרות: עוד משהו שבא לכם להוסיף על החודש הקרוב: שיהיה לכולם חודש מקסים
.

ronaldiniho3

New member
נראלי אני היחיד פה...

שם: מתן גיל: 16 תאריך לידה: 4/5 מקום מגורים: חיפה דרכים ליצירת קשר: במסרים.. כמה זמן בפורום? יותר משנה נראלי... תמונה יולי שיר החודש של בלו: After The Show שיר החודש בכללי: Craig David- Are You Up For This דבר טוב שקרה החודש: דבר מעניין שעשיתם החודש: אוגוסט תוכניות להמשך החודש: נוסע לברצלונה עוד שבועיים לראות ת'גאמפר! דברים מעניינים שאמורים לקרות: בארסה בית"ר בטדי? עוד משהו שבא לכם להוסיף על החודש הקרוב:

Dani Ryan

New member
מזלטוב ענבלי ../images/Emo23.gif../images/Emo65.gif

שם: דניאלה גיל: 21 תאריך לידה:3.4 מקום מגורים: כרמיאל דרכים ליצירת קשר:- כמה זמן בפורום?6 שנים בערך תמונה יולי שיר החודש של בלו: אין שיר החודש בכללי: אממ לא יודעת. דבר טוב שקרה החודש: הזיכרון שלי בוגד בי כרגע דבר מעניין שעשיתם החודש:כנ"ל אוגוסט תוכניות להמשך החודש: לסיים שירות! להנות. דברים מעניינים שאמורים לקרות: אינלימושג עוד משהו שבא לכם להוסיף על החודש הקרוב: אחלה חודש :]

Blank Smile

New member
אני פה!

אבל לא בא לי לענות על השאלות
אז שני, 20, הרצליה, פרטים ליצירת קשר בכרטיסישי

lidor love lee

New member
אני אני אני פההה!!! :)

שם: לידור גיל: 20 תאריך לידה: 28/07/1988 מקום מגורים: לוד דרכים ליצירת קשר: 265615762 [email protected] כמה זמן בפורום? אוו וואהה..נראה לי כבר שנתיים וחצי אולי XD תמונה
יולי: שיר החודש של בלו: breathe easy
שיר החודש בכללי: my all של מריה קארי..שיר מדהים!!!
דבר טוב שקרה החודש: אממ יומולדת
דבר מעניין שעשיתם החודש: לא זכור לי על משו האמת חח אוגוסט: תוכניות להמשך החודש: לעבוד לעבוד לחסוך כסף להיפגש עם הנסיך שלי כל יום מחדש ולהנות מהחיים :) דברים מעניינים שאמורים לקרות: אממ לא יודעת חח עוד משהו שבא לכם להוסיף על החודש הקרוב: שיהיה לכולם אחלה חודש!!!

למעלה