התפילין הנם שעשוע בלבד

naftalyb2

New member
רצח היהודים בשואה

זה בגלל התפילין אני יודע שרצח לא קורה סתם יש כאן יד אלהים דילוגים שווה ערך וקשרתם לאות על ידך ואם אף אחד לא מבין את המשמעות אז דם יהודי ימשיך להיות הפקר

oren*

New member
אחותה של סבתא שלי נרצחה בשואה

בגיל 14 בגלל שלא הניחה תפילין? "אז דם יהודי ימשיך להיות הפקר" כל עוד ההפקר הזה לא מוגבל רק לחילוניים, סבבה, עוד הוכחה שהאלוהים שלכם לא קיים ושהוא הלך לשחק בדילוגי אותיות ושש בש עם בודהה וזאוס.

begone

New member
בלתי אפשרי

"זה בגלל התפילין" אבל גם יהודים שהניחו תפילין - גם הם נרצחו. אז תמצא תירוץ אחר.

naftalyb2

New member
אני חלוני אבל מאמין במה

שכתוב בתורה התפילין הוא משגה חמור של עם ישראל כולם מקבלים את התפילין כמצוה ברורה מאליה אבל זאת טעות תפילין זאת לא מצוה וקשרתם לאות על ידך זה לקשור אותיות כדוגמת הצופן ממשלת שרון והדילוגים זה למעשה וקשרתם לאות על ידך ישראל לא יודעים מה זה וקשרתם לאות על ידך ואני בטוח שהתפילין זה פשוט טעות משגה פשלה של עם ישראל גם שאני מנסה לדבר פה על העניין זה לא נתפס בקלות ואנשים ממשכים לחשוב שהתפילין זה דבר קדוש או מצוה אבל בשביל אלהים זה לא ככה לכן יצא זעמו על עם ישראל ואם אתם לא מבינים אותי תנסו לחשוב דקה על העניין ולא לזרוק סתם דברים וקשרתם לאות על ידך זה לקשור את אותיות התורה כמו בדילוגים אלה שעניין הקשר בתורה זה דבר יותר מדי קדוש ואלהים לא מקבל תשובה כמו התפילין תחשבו על זה הנה הצופן שוב

begone

New member
לא ענית לי, בוסקילה

"אני חלוני אבל מאמין במה שכתוב בתורה" אבל למה אלוהים רוצח שישה מליון יהודים רק בגלל שחלקם הניחו תפילין? "התפילין הוא משגה חמור של עם ישראל" אני מסכים! לא צריך להניח תפילין, בשום צורה. "אנשים ממשכים לחשוב שהתפילין זה דבר קדוש או מצוה אבל בשביל אלהים זה לא ככה" מאיפה אתה יודע מה אלוהים חושב? הרי נסתרות דרכי האל. "עניין הקשר בתורה זה דבר יותר מדי קדוש ואלהים לא מקבל תשובה כמו התפילין" אם אלוהים ירצה להגיד לנו משהו, הוא יעשה את זה בעצמו. בינתיים תשב בשקט ואל תדבר בשמו. הוא כבר ימצא את הדרך להתגלות לנו ולספר לנו מה הוא חושב. ועד שהוא יתגלה - אנחנו אוכלים חזיר, נוסעים בשבת ועושים מה שבראש שלנו. חן חן לך על מאמציך.

naftalyb2

New member
מר דגון אלהים כבר אמר את דברו

ואת זה כל אחד יכול לראות כתוב בתורה אם אלהים אומר וקשרתם לאות על ידך זה פשוט לקשור אותיות התורה ולא להגיד סתם דילוגים כמו שאומרים כל האנשים ואם זה נראה לך דבר קטן או חסר ערך שאנשים עשו תפילין במקום מצוה כל כך חשובה של קשר אות אז אני יכול להגיד לך שבשביל אלהים להרוג שישה מליון זה לא דבר גדול זה דבר קטן אני לא יודע מה שאלהים יודע אבל בקשר למצוה של וקשרתם לאות על ידך אין לאלהים פשרות ועם ישראל לא יכול ללכת הלאה אם הוא לא מתקן את המצוה וגם עיניין המזוזה נגזר מהמצוה הזאת כך שגם המזוזות הם טעות ומשגה חמור לעם ישראל רק שתדע המצוה הזאת כל כך חשובה שאין בני ישראל יכולים לשבת בארץ לאורך זמן ללא קיום המצוה אני רק בראשית דרכי בלימוד המצוה הזאת ויש עוד הרבה מה ללמוד וללמד נפתלי

zazaza

New member
פנאטיות

"להרוג שישה מליון זה לא דבר גדול זה דבר קטן" --- אולי אתה תהיה ה"דבר הקטן" הבא. אתה פנאט לא קטן. " אבל בקשר למצוה של וקשרתם לאות על ידך אין לאלהים פשרות" --- מתי דיברת עם אלוהים לאחרונה שאתה יודע על מה יש לו פשרות ועל מה לא ? "רק שתדע המצוה הזאת כל כך חשובה שאין בני ישראל יכולים לשבת בארץ לאורך זמן ללא קיום המצוה " --- מה עם מצוות "תלך-לצבא-כי-אחרת-הערבים-ישחטו-אותנו" ? זו לא מצווה חשובה יותר ? "אני רק בראשית דרכי בלימוד המצוה" --- עוד חוזר בתשובה שחושב שהוא מחב"ת משופשף.

naftalyb2

New member
זאזאזא בן כמה אתה

יש לך עוד הרבה מה ללמוד בחיים בנתיים או שאתה טיפש או עושה מעצמך כזה בסך הכל יש פה מסר אחד פשוט תבין ד י ל ו ג י ם = ו ק ש ר ת ם ל א ו ת ע ל י ד ך זה הכל מה שאני מנסה להגיד מה לא ברור

zazaza

New member
נפתלי

הגיל שלי גדול מרמת האי קיו שלך. כל מה שהייתי צריך ללמוד על טיפשים כמוך כבר למדתי. אוהב צפנים ? אז הינה בגימטריה : נפתלי בוסקילה = קרפד טיפש = עקרב הוא טיפש = פרימיטיבי טיפש אגדה = שס חוטא טיפש = צרעת חיה = מושחת בדיחה = שבת הולך ביוב = ספקנות עבודה. ואיזה דבר חכם יש לך לומר על הדילוגים המדהימים של "יהוה שקר", "שימפנזה" וכו´ שהבאתי ? מדהים הא ? למה בהם אינך מאמין ? כמ שכתבתי נפתלי, מי שאומר שמוות של 6 מיליון יהודים ועוד מיליונים של לא יהודים הוא "דבר קטן" --- הוא פנאט מפגר עם שכל ואי קיו של בן חמש. ואגב, רמז קטן - מי שעושה מעצמו טיפש בינתיים... זה אתה. אתה יכול לחזור על המנטרה שלך (דילוגים=וקשר.....) עד מחר בדיוק כמו דוד170/דוד159/דוד343 ועדיין זו תהיה שטות מפגרת... אז תתבגר ילדון, תתעורר ותריח את הקפה...

naftalyb2

New member
מר זאזאזאזא

אתה עוד לא יודע כלום על הדילוגים כל מה שקראת באתר חופש זה נכון בחלקו אבל זאת לא כל האמת על הדילוגים יש לך עוד הרבה מה ללמוד כל החומר שאתה מכיר זה רק פסיק קטן מתורת הדילוגים הדילוגים נותנים חיים ולא הורגים זה ההבדל

zazaza

New member
אני לא יודע למה אני בכלל עונה לפנאט

1. אתה מטורף לחלוטין וזקוק לאישפוז דחוף בכפיה, אנא רשום בסוף הודעתך את כתובתך (יש אמנם רק אחד ב144 - במגדל העמק, אבל אי אפשר להיות בטוחים אף פעם). 2. אנא הער את עיני בנוגע ל"אמת" על דילוגים... הרי הדילוגים זה בדיחה עצובה של שרלטנים שלמדו מתרבות המערב. 3. "הדילוגים" לא נותנים כלום, בדיוק כמו שההורוקופ במוספי העיתון לא נותן כלום, ולא לוקח כלום.

naftalyb2

New member
זאזאזאז היקר

הדילוגים זאת תורת החיים הכל נאמר וכתוב בדילוגים זה מדע שלם לכן התורה אומרת לנו וקשרתם(דילוגים) לאות על ידך תאר לך שאנשים חכמים מלפני שנים רבות עשו מהעניין הזה בכלל תפילין אתה מתאר לך את הסטיה ? זה הכל מה שאני רוצה להעביר פה אני מוכן לעשות הרבה להלחם בסטיה הזאת של היהודים תודה נפתלי בוסקילה ממגדל העמק רחוב זבולון 756.2

zazaza

New member
להלחם בטירוף בטירוף

ומה יעזור לנו החילונים אדם כמוך שרוצה להחליף טירוף אחד בטירוף אחר... מצידי תאמין במה שאתה רוצה וגם שהשסניקים יאמינו במה שהם רוצים, אבל למה לדחוף אותנו החילונים באמצע ? למה אתה בא לפה ופוצח בהתנהגות הדומה לזו של המחב"תים ? מה יעזור לך להדביק בכל פורום ופורום את העמוד שלך בנענע ? התנהגות אובססיבית משהו, חסרת תועלת, מציקה וזהה למטורפים שאתה רוצה להחליף...

voguemaster

New member
היי תותח יהודי עתיק

אם הדילוגים כ"כ מדהימים, זה מדע שלם וכו´, אולי תצליח לענות לי על הדברים הבאים: 1. למה אף ניסיון למצוא דפוסים קריאים בכתבים כמו התנ"ך לא הצליח לחזות תופעה כלשהי (מגדלי התאומים, שואה וכו´..) לפני ההתרחשות ?? רק אחרי, כל החכמולוגים קופצים ואומרים שהם מצאו צירופי מילים בתנ"ך. אז לידיעתך, זה אפשרי בכל טקסט גדול, בתנאי שהמילים מספיק קצרות.. בד"כ עד 8 אותיות. 2. איך זה שאפשר למצוא כל דבר שמחפשים בטקסטים אחרים ??

naftalyb2

New member
שלום לתותח

ראשית דילוגים ניתן לעשות רק בתורה חמשה חומשי תורה ולא כל התנך זה חשוב לדעת כי רק בספר התורה כתוב וקשרתם לאות על ידך בצופן ממשלת ברק למשל אני ראיתי את הנפילה שלו בצופן בפירוש אבל זה לא העניין העיניין בדילוגים זה למצוא את חייך בהווה ולראות את חייך בדילוגים איך אתה מה אתה ומעשיך הכל אפשר לראות למשל בצופן ממשלת שרון ניתן לראות שהממשלה הזאת לא תיפול אבל ישנם רמזים לשינוי גדול בעם לטובה למה להתעסק בעתידות אם ההווה הוא שבונה את העתיד רק בדילוגים בתורה יש אמת כל טקסט אחר לא שווה קריאה צריך לדעת לקרוא צפנים של דילוגים זה לא פשוט. לפי מה שאני רואה ברשת זאת ממש בדיחה איך קוראים צפנים לדוגמה באתר חופש עתיד ישראל תלוי בדילוגים נפתלי

voguemaster

New member
כמו שאמרתי

אם תצליח לחזות משהו מראש, נדבר. לחזות את נפילתו של ברק ? לא צריך דילוגים בשביל זה, צריך שכל! בכל אופן, תראה לי איך הדילוגים פועלים בשבילך. בוא נצא מנקודה הנחה שאתה צודק ויש משהו בדילוגים. טענת שברשת זאת בדיחה. תציג לנו את הצורה האמיתית, תראה לי דוגמא מוחשית שפועלת, אולי אז נדבר. כל עוד אין, אין לך מה לטעון פה לטובת הדילוגים...

naftalyb2

New member
באשר לתוכנה שאמרת יש לך

תחפש בבקשה את הצופן ממשלת ברק אם יש בתוכנה שלך אז אני יודע איזה תוכנה זאת ואם אין את הצופן ממשלת ברק אז אני גם יודע איזה תוכנה יש לך ורצוי שתהיה לך תוכנה שלמה ולעצם העניין תראה בצופן ממשלת שרון שצירפתי אני בכוונה לא מסמן שום מילה בצופן כי אלה הכללים והחוקים בדילוגים פירוש הדבר אסור לסמן שום אותיות בצופן מלבד הכותרת ממשלת שרון לדוגמה ברשת האינטרנט ובאתר חופש יש צפנים מסומנים. הצופן עצמו בסדר אבל הסימונים מטעים ומשקרים בצופן ממשלת שרון אפשר לראות הרבה דברים ואני לא יגיד לך מה יש שם כי גם זה אסור לי אלה החוקים והכללים פרוש הדבר אני לא יכול להגיד לך מה יש בצופן וגם אסור לי אתה לבד יכול למצוא או לא למצוא עניין בצופן זאת דרך התורה אין כפיה ואין פרשנות אם תשאל מאיפה אני יודע מה שאני אומר לך פה ? התשובה שלי היא שהכל אני יודע מהדילוגים כי אין לך דבר שלא כתוב בדילוגים תודה נפתלי

voguemaster

New member
זיין שכל אתה, הא ?

אתה מסרב אפילו להראות לי את השיטה. למה שאני אאמין לך ?

למעלה