התפטרות בהריון.

מצב
הנושא נעול.

גלי27

New member
התפטרות בהריון.

התפטרות בהריון.
אני עובדת מחודש ספט' 2004. בשבוע 20 להריוני. "הגיעו מים עד נפש" אני מרגישה שלא יכולה לסבול עוד דקה שם וכמובן שהתפטרות מבחינתי היא הפסד מאוד גדול (ללא שכר מס' חודשים). האם אני עדיין אהיה זכאית לתשלום של חופשת לידה? האם אהיה זכאית לקבל דמי אבטלה? תודה

זכאות לדמי לידה

התפטרות בהריון.
אני עובדת מחודש ספט' 2004. בשבוע 20 להריוני. "הגיעו מים עד נפש" אני מרגישה שלא יכולה לסבול עוד דקה שם וכמובן שהתפטרות מבחינתי היא הפסד מאוד גדול (ללא שכר מס' חודשים). האם אני עדיין אהיה זכאית לתשלום של חופשת לידה? האם אהיה זכאית לקבל דמי אבטלה? תודה
זכאות לדמי לידה
מי שעבדה 10 חודשים מתוך 14 חודשים או 15 חודשים מתוך 22 חודשים עד ליום שהתפטרה/פוטרה במהלך ההריון - תהיה זכאית לדמי לידה. אם את עונה על הקריטריונים האלו - תהיי זכאית לדמי לידה גם אם תתפטרי במהלך ההריון. רצ"ב קישור

Che guevera

New member
למה לך להתפטר

התפטרות בהריון.
למה לך להתפטר
יש תנאים מסויימים שבהם את יכולה להיות בבית(כמו שמירת הריון וכיוצ"ב נסי לבדוק את הזכאויות שלך בהתאם למצבך,אל תתפטרי כל כך מהר,נסי למצות מהלכים שיטיבו איתך

אני לא נוטה להמליץ לשואלים בפורום

למה לך להתפטר
יש תנאים מסויימים שבהם את יכולה להיות בבית(כמו שמירת הריון וכיוצ"ב נסי לבדוק את הזכאויות שלך בהתאם למצבך,אל תתפטרי כל כך מהר,נסי למצות מהלכים שיטיבו איתך
לשקר. לא לעובדים ולא למעסיקים. זה לא לעניין.

Che guevera

New member
אף אחד לא ביקש ממנה לשקר

לשקר. לא לעובדים ולא למעסיקים. זה לא לעניין.
אף אחד לא ביקש ממנה לשקר
אלא להתאים את המצב בהתאם למצבה האמיתי,מאחר ואיני פוליגרף(גם את לא)לכן היא ומצפונה בלבד

מצב
הנושא נעול.
למעלה