התעוררתי בבוקר ונכנסתי לסלון אחרי

פברואר68

New member
התעוררתי בבוקר ונכנסתי לסלון אחרי

שראיתי התחלתי לבכות אני ממש מותשת מהכלבה היא רק בת 6 חודשים ועושה כל כך הרבה מהומה היא הוציאה את זר הפרחים מהמשי (מדהים ויקר)ופרקה אותו לגורמים היא לעסה את ספר הסיפריה של הבן שלי לקחה שקית קוסקוס מהשיש ופתחה אותה ופיזרה הכל זה מספר שבועות שאני מדי בוקר שוטפת את הסלון אחרי הצרכים שהיא עושה בלילה אני מורידה אותה פעם אחרונה ב 22.00 ובבוקר ב 6.30 בלילה כשאני ישנה היא נמצאת במרחב של הסלון מטבח עושה נזקים אולי רצוי שאפילו שהיא כל כך גדולה 19 ק"ג אני אסגור אותה בלילה במרפסת הכביסה ? זה מה שצריך לעשות ? אני מיואשת מה עושים?

אייל 401

New member
פברואר יש בכל

חנות ספרים ,ספר חביב שניקרא דע את כלבך ...ממליץ בחום ככה גם תלמדי להבין אותה וגם לטפ ל נכון

r e d head

New member
את יכולה לנסות כמה דברים ולראות מה

יקרה למשל, לעייף אותה מאוד אחה"צ בטיול ארוך. לארגן את הבית כך שיהיה ערוך לגור כלב, וזה אומר עד גיל שנה וחצי לפחות הכל למעלה וחדרי שינה סגורים כשאין אף אחד בבית. לתת לכלבה משחקים שלה, ולא חייבים לקנות, אפשר נעלי בית ישנות, גרביים ישנות וכו' ולשחק איתם בהם. אני נגד לסגור כלב או לקשור, אחרת היא תהיה יותר מתוסכלת ותגרום יותר נזק.

T i g e r R o n

New member
פשוט יחסית

כלבים בוגרים וגם גורים לא עושים צרכים במקום בו הם ישנים, את צריכה לתחום אותה בלילה באיזור של בערך שלושה ארבעה מ"ר, היא תלמד לשלוט על הסוגרים די מהר. בעניין הברדק במטבח... מאלף טוב יפתור אותך ויחנך אותה, די בקלות האמת. היא בגיל מצויין להתחיל אילוף בסיסי. ואם עדיין תרצי טיפים S.O.S אשמח לענות בהצלחה

jane34

New member
בוקר טוב- יהי הבסדר אל תדאגי

קודם כל זה טבעי שהיא עושה א כל זה- אלא אם כן את עובדת איתה על חוקים וגבולות. לא הייתי ממליצה בכלל לתת לה דברים ישנים שלכם כגון נעליים גרביים ורהיטים ישנים כי אז - הו אז היא לא תבדיל -בין נעל חדשה לישנה. יש ספר שנקרא הכלב ובו מלמדים על כל משפחות כלבים(שפיץ, זאב וכו) דרכי טיפול בסיסי וגם כמה טיפים ביתיים לגבי אילוף בסיסי. אפשר להתייעץ עם וטרינר ולראות אם יש משהו שהוא ממליץ עליו. כלבה בת חצי שנה במשקל של 19 ק לערך קצת קשה להתמודד עם זה..... משחקים לשיניים ולשעמום - ישנן עצמות מיוחדות(אפלו ללכת לקצביה יתנו לך עצמות בקר)קצת לבשל במים חמים ולתת לה שהתעסק עם זה.... את אפשרות האילוף לא פוסלת בכלל- לפחות דברים בסיסיים(כי לא כתבת איך היא מתנהגת (יושבת בפקודה, באה, הליכה צמודה, לעצור וכו)-כמובן שאת כל הפקודות היא אמורה למלא עם כל בני הבית)- רק שתדעי עם אילוף אפשר להגיע מאד רחוק. הדוגמא הקלאסית שאני אוהבת: כלבי נחייה (של עיוורים) עושים את צרכיהם על פי פקודה.....תחשבי על זה- אם לא תגידי פיפי קקי הכלב לא יעשה...אז ללמד אותה לא לאכול ולהרוס חפצים בבית? קטן עליה....ענין של חינוך התעודדי שי תקוה!!!!!!!!!. אם תרצי טלפונים של מאלפים - פני אליי במסר..... יום טוב ושבת שלום

maof

New member
הרבה.....הרבה......הרבה......הרבה..

סבלנות ואורך רוח מעוף

החתולית

New member
יש הרבה מאד שיטות

ללמד את הכלבה שלך מה מותר ומה אסור. ראשית - כשיש כלב צעיר בבית, מרימים הכל - בדיוק כמו שעושים כשיש תינוק שמתחיל לזחול או לעמוד. שנית - ממליצה לך להכנס לפורום "כלבים" כאן בתפוז, לקרוא את המאמרים השונים ולשאול שם שאלות - יש שם אנשים עם נסיון וידע שישמחו לעזור לך (לפעמים הם קצת פנאטים בענייני עיקור וסירוס וכאלה, אבל בגדול הם שמחים לעזור). בהצלחה :)

פבואר שאלה קטנה...

מתי את נותת לה לאכול? באיזה שעות מהיום? אם זה במשך היום..אז פשוט תשני לשעות הערב ואז אם תתני לה בערב היא פשוט תהיה יותר עייפה ופחות תתעלל בדברים

פברואר68

New member
טלה אני נותנת לה בבוקר קערית בגודל

של מרק או קורנפלקס, רק אוכל של כלבים בבוקר ב 7 בצהריים ב 2 בערב ב 7 זה בסדר? פעם ראשונה שאני מגדלת כלבה וזו ההזדמנות לומר לך תודה וגם לכולם אני מאוד נעזרת בהצעות

אמרת שהיא שוקלת 19 קילו?

אז אם במשקל הזה את צריכה לתת לה משהו כמו שלוש מאות גרם ליום תורידי את ארוחת הבוקר ובהדרגה את הצהריים ותני לה רק בערב...ואז יהיה לכם יותר שקט בלילות...

בגיל הזה היא כבר

מספיק בוגרת וגדולה לא אמורה להיות שום בעיה שלי זה גולדן רטריוור.

יערית

New member
רואה מה מחכה לי../images/Emo8.gif

ועדיין לא מתייאשת,היא חוזרת לעצמה אחרי הניתוח,מדדה בבית, התחילה לכרסם שוב כל עץ שניתקלת בו,את דפי הקשר של הילדים, את הצרכים שלה עדיין אוספת מכמה מקומות קבועים שלה, היללות שלה בלילה ליד המיטה שלי עדיין ממשיכות ואני מתוך שינה מרימה ומשתיקה:). אמרו לי שמחכה לי תקופה של בלאגן עצום איתה,עד שיתחמם קצת היא תגדל ואז אוכל להשאיר אותה במרפסת במידה והיא תהרוס לי ריהוט. אם יש מקום סגור שתוכלי בינתיים להלין אותה ולא לקבל התקפי לב בכל בוקר,תעשי זאת:). בהצלחה!

אצלי הכלבה מצאה מקום..

בין קומה ראשונה לשנייה תמיד על אותה מדרגה... מחרבת ומשתינה... מזל שיש ימים של שמש אז היא בחופשה במרפסת...

פברואר68

New member
כן כמעט קיבלתי התקף וכן בכיתי כמו

ילדה קטנה ...מזל שהילדים היו ועדיין בסוף שבוע ארוך אצל אבא שלהם ולא ראו אותי מגיבה כך פשוט נשברתי ....גם כך זו תקופה בה אני מתמודדת עם כל כך הרבה ....

יערית תגידי...

אולי תארגני מפגש כלבים??? (רציתי לרשום כלבות...אבל פחדתי מהלינץ...)

למעלה