התעברות הכיצד?

GINA1

New member
התעברות הכיצד?../images/Emo95.gif../images/Emo49.gif../images/Emo57.gif

אביגיל שלומות, אני אישית מכירה כמה נשים שמנסות להתעבר ולכאורה אין בעיה רפואית אך הן עוברות תהליכים קשים פיזיים ונפשיים ובן הזוג משתתף וזו מערכה לא קלה. הרבה מנשים אלה מביטות על זה כעל "מבצע" חייהן ואני כאמא לשלושה מבינה אותן. מה שאני מבקשת ממך לספר לנו על דרכים שונות בהסתכלות על מצב של "תודה שאין בעיות פוריות". אני שמעתי על תהליכים אנרגטיים וזה מעניין אותי ויכול לעזור לבנות ובנים יחדיו!!!!!!!! תודה ושתהיי בריאה ומאושרת תמיד !!!!!!!

GINA1-יקרה../images/Emo28.gif../images/Emo28.gif../images/Emo28.gif../images/Emo28.gif../images/Emo28.gif

אישה יקרה שדואגת לכל שאר הנשים- נתינתך ודאגתך ללא תנאי וגבול- תבורכי הרבה נשים חוסמות את הרחם בגלל שאת כל העצבים והפחדים שלהן הן מנקזות לשם- אנרגטית המקום חסום- ולא פלא שאין הפריה- נשים אלה זקוקות לפתוח את צקרת הבסיס וצקרת הטבור שנקראת צקרת המין- יש צורך בטיפולים אנרגטים להעביר למקום אינסוף אור- כי כשהמקום חסום- הכל תקוע- אך כשהזרימה במקום נקיה ומאוזנת הרחם תפתח להפריה בקלות יתר אפשר גם לצייר על הגב מלמטה למעלה את נחש הביאונרגיה לחיזוק הרחם- אך כמובן ראשית יש צורך לפתוח את החסימה האנרגטית במקום- הדבר עובד- מניסיון עם מטופלות שניסו להרות ולא הצליחו- והאמינו רק אחרי כשלושה או 4 טיפולים- הפלא והנס יתרחשו תודה שאיפשרת לי להעביר את הידע הזה- על ידי שאלתך התודה והברכה שיהיה רק טוב- והנה בא המחר אביגיל

המון תודה על השאלה../images/Emo24.gif

תמיד הייתה לי תחושה שיהיה לי קשה ללדת. (ולא בגלל בעיות של פוריות). אני היום מטופלת גם ע"י פרחי באך וגם ע"י פסיכולוגית, בין היתר בגלל הפחד הזה, ואני מרגישה ששנה הבאה בתקופה הזאת אני אהיה בהריון, אבל תמיד טוב לדעת דברים כאלו. המון תודה ושיהיה לשתיכן יום מואר וטוב

למעלה