התנצלות

התנצלות

לפני מספר ימים התלוננתי על מנהל האתר מרקיד, אלי רונן, על שנמנע מלהוסיף קישור לאתר של אחד החברים בארגון מסיבות לא ענייניות. לאחר מכן כתבתי מסרים אישיים באותו נושא לאחד החברים בפורום שבהם טענות חריפות בנושא הזה. למרבה הפתעתי, נמחקו המסרים האישיים ששלחתי. בגלל האפשרות שיש למנהל אתר מרקיד לראות את המסרים האישיים ולמוחקם, הנחתי שאלי רונן אכן מחק את המסרים האישיים. לא הייתי בטוח לחלוטין, ולכן פירסמתי שאלה בפורום מרקיד שבו דרשתי לברר אם זה נכון. בנוסף, ביררתי עוד פרטים בקשר לנושא, וקיבלתי עוד הוכחות לעצם זה שניתן בקלות להסתכל ולמחוק את המסרים, והוכחות שאכן מנהל האתר ביצע את הפעולות המיוחסות. לאחר מכן, בא אלי רונן ומחק בפורום את השאלות שלי בנושא שזה הוסיף עוד שמן (והוכחות לכאורה) למדורה. בגלל "סתימת הפיות", פירסמתי בפורום "תפוז" את ההאשמה בצורה חריפה (כבר ללא ספקות). ועוד הצחיק אותי שאלי רונן אמר שיבדוק את העניין. לאחר מכן דיברתי עם דב אורבך והוא אמר בתוקף שהוא מאמין לאלי רונן שלא מחק את המסרים. בגלל שרציתי להיות בטוח במאת האחוזים, ואיני סומך על בדיקה של אנשים שאינם מומחים למחשבים, התחלתי לבדוק את העניין בעצמי. זה כבר מספר ימים שאני בודק את התוכנה שמשתמשים בה בפורום מרקיד (תוכנת Snitz - ניתן להשיג עותק מהאתר של Snitz) וגיליתי מי ומה מחקו את המסרים האישיים שלי. למרות טענותיי האחרות לגבי הקישורים (שמאז סודר), על עצם האופציה של מנהל האתר להסתכל על מסרים אישיים, ומחיקת השאלות (הנושאים) שלי בפורום מרקיד, אני מתנצל בכנות ובכל ליבי על שחשדתי והאשמתי את אלי רונן במחיקת המסרים כאשר היום אני יודע שרוב הסיכויים שזה לא הוא. אני גם מתנצל בפני חברי הפורום שהצגתי בפניהם חשד שבדיעבד התברר כי אינו נכון. עמכם הסליחה
 
דני - ההתנצלות בזמן ובמקום

ואני מעריך אותך כעת הרבה יותר שידעת להתגבר ולכתוב ביושר ובאומץ את הדברים האלו. הנה ציטוט ממאמר שפרסמתי אז בנושא בפורום "מרקיד" : "אני משוכנע ללא צל של ספק שלא דני (כמומחה מחשבים) ולא אלי רונן (כמנהל האתר) נכנסו לתיבת המסרים האישיים והציצו או מחקו פרט כלשהו. אני דיברתי ארוכות עם שניהם, אני משוכנע ששניהם דוברי אמת. אני חושש שיד זדונית שאינה קשורה לשני חברים אלו חיבלה במסרי הפורום, כדי לפגוע במנהל האתר, או אולי סתם בשביל ליצור כאן כאוס." - סוף ציטוט נראה שצדקתי. טוב שבאה ההתנצלות שנעשתה לאחר בדיקה מקצועית..... ובא לציון גואל. דבל'ה.
 
../images/Emo140.gif לדני

כתבתי גם במרקיד שדני כמוך אכן יש רק 1 ברור כ-
שברגע שגילית את האמת, יושרך וכנותך לא יניחו לך עד אשר תבוא ההתנצלות. תבורך.
 
התנצלותך

מבלי להכנס לעומק הקלחת(שבכנות אינה מעניינת אותי...) אני רוצה רק להגיד שאדם נמדד בזה שהוא יודע להגיד :טעיתי , סליחה. יישר כח וכל הכבוד. לצערי , הולך ופוחת הדור של ישראלים שיודעים להודות בטעותם(ככלל) ולבקש סליחה.
 
למעלה