התנצלות

ornaok

New member
התנצלות../images/Emo124.gif

סליחה על כל ימי ההולדת שפספסתי,ושאר המזל טובים... על כל המחלות שלא איחלתי עליהן החלמה מהירה (מקווה שלא היו ולא יהיו כאלה
) על כל התמונות של הילדים היפים והמתוקים ביותר, שלא ראיתי, על כל העיצות שלא חלקתי... אני מגיעה לפורום רק בשעות כאלה ולא מצליחה להחזיק מעמד מעב ל2-3 שרשורים... והנה לירי המקסימה שלי, שלא תשכחו

SupeRonit

New member
קיבלתי את התנצולתך

עכשיו בתור פיצוי אני רוצה עוד תמונות של המדהימה הזאת

אפעופ

New member
לירי מדהימונת שאין לי מילים../images/Emo99.gif

ודרך אגב, בגליון האחרון של להיות משפחה, יש כתבה על מסאז' לתינוקות והתינוקת שם שמדגמנת, הזכירה לי את לירי, למרות שלירי יותר יפה...

lulyK

New member
אולי תספרי איך הולך?

<איך אפשר לשכוח את לירי?
>

ornaok

New member
איך הולך?צולע../images/Emo4.gif

העבודה קשה,ולא הכי נחמדה, עבדתי כבר 4 משמרות ועוד לא סגרתי אף עסקה (ב10 ימי ניסיון מצפים ל2 עסקאות...אבל מפעילים עלי המון לחץ)... דותן מסתדר לא רע עם לירי, אבל בסוף היום שנינו שחוטים מעייפות כי אף אחד לא נח לרגע - הוא מהעבודה ישר בא למשמרת שניה בבית, ואני מיום שלם איתה רצה לעבודה...לא קל.. אני רק מקווה שאני אשתפר ואחזיק מעמד, אני רוצה להצליח, זה כל כך יועיל לנו מבחינה כלכלית!! אני יוצאת מהבית ב17:00 וחוזרת ב23:00 וכל הזמן מתגעגעת אליה וחושבת עליה... ובאופן מפתיע, המחשבות עליה נותנות לי כוח להמשיך, לרצות להצליח בעבודה. הרגע הכי מתוק ביום מתרחש כשאני מסובבת את המפתח בדלת כשאני חוזרת בלילה. אני עוצרת לרגע ומקשיבה - היא תמיד ממלממלת, או מקטרת, או צוחקת...ואז אני נכנסת, היא רואה אותי ומתחילה לחייך ולהשתולל וכמעט קופצת לי לידיים, ואני מחבקת אותה ומנשקת אותה ומרגישה אותה קרוב...

אני מקווה שעכשיו את מבינה

למה משמיצים את הילדה שלך ואומרים שהיא לא כ"כ יפה אלא רק חמודה. זה הכל בגללך! בגלל שאת מזניחה את הפורום! ובנימה יותר רצינית - לירי, כרגיל, מדהימה...

גורבי

New member
הי לירי, כמה שאת מתוקה!

כשיהיה לך רגע, תשאלי את אמא איך הולך בעבודה החדשה ותמסרי לה שאנחנו מתגעגעים נורא...

הו, שוב תמונה של הלא כל כך יפה

איזה עיניים יש לה. מדהימה ממש. כל פעם שאת שמה תמונה שלה אני נזכרת בהערה המטופשת ההיא. איך מישהו יכול להגיד את זה על הבובה הזאת. העיניים שלה משגעות אותי, מדהימות וגדולות.סחתיין על הכובע, היא מרשה לך?

ornaok

New member
תודה../images/Emo9.gif

לאחרונה היא גילתה שאפשר להוריד את הכובע ומשקפי השמש... לגבי משקפי השמש אני לא מתעקשת, אבל לגבי הכובע אני יותר עקשנית ממנה(ויותר פולניה
)

שוגי13

New member
../images/Emo24.gif

לירי מתוקה, תנשקי את אמא שלך בשמי, OK? יהיה בסדר אורנה

למעלה