התנצלות ועוד....

מצב
הנושא נעול.
התנצלות ועוד....

התנצלות ועוד....
אני חיבת לכם התנצלות על הזמן שנעלמתי למעשה רק בכתיבה כי אני כל הזמן עוקבת . רק שהיה לי קשה להשתתף. היתה לי מכה לא קטנה אחרי שתי הכשלונות שלי [הטרים ומוקפאים] . כל כך רציתי שזה יקרה כאילו רק מתוך הרצון שלי ההריון יבוא . והוא לא הגיע ואז באה הנפילה..... עכשוי כשהחלטתי שאני נוסעת שוב בסוף מרץ מצאתי עוז שוב לקוות ולהשתתף ולהגיד לכן שאתן באמת נפלאות ומזל שאתן פה כי אף שלא היתי שותפה פעילה רק פסיבית היצלתם אותי. וגם רציתי גם לשאול שאלה בנוגע לפיפל. פרופסור משיח הציע לי לעבור פיפל לפני נסיעה הבאה מתוך נסיון לשפר את הסיכויים הרופא שלי לא התלהב אבל לא סרב לבצע את הפרוצדורה שהבנתי שהיא די לא נעימה . אם יש מי שעברה את הפרוצדורה או יודעת לתת מידע אשמח לשמוע על כך

פיפל = ביופסיה של הרירית

התנצלות ועוד....
אני חיבת לכם התנצלות על הזמן שנעלמתי למעשה רק בכתיבה כי אני כל הזמן עוקבת . רק שהיה לי קשה להשתתף. היתה לי מכה לא קטנה אחרי שתי הכשלונות שלי [הטרים ומוקפאים] . כל כך רציתי שזה יקרה כאילו רק מתוך הרצון שלי ההריון יבוא . והוא לא הגיע ואז באה הנפילה..... עכשוי כשהחלטתי שאני נוסעת שוב בסוף מרץ מצאתי עוז שוב לקוות ולהשתתף ולהגיד לכן שאתן באמת נפלאות ומזל שאתן פה כי אף שלא היתי שותפה פעילה רק פסיבית היצלתם אותי. וגם רציתי גם לשאול שאלה בנוגע לפיפל. פרופסור משיח הציע לי לעבור פיפל לפני נסיעה הבאה מתוך נסיון לשפר את הסיכויים הרופא שלי לא התלהב אבל לא סרב לבצע את הפרוצדורה שהבנתי שהיא די לא נעימה . אם יש מי שעברה את הפרוצדורה או יודעת לתת מידע אשמח לשמוע על כך
פיפל = ביופסיה של הרירית
לשרה שלום וברכה לגבי פיפל , אני עברתי ביופסיה של הרירית , מאוחר יותר נאמר לי שזה פיפל או משהו דומה , לאחר שהכינו אותי עפם פרוגינובה פשוט לוקחים דוגמה מהרירית , על ידי גירוד של הרירית זוהי פעולה לא הכי נעימה , אבל לעומת היסטורוסקופיה זה קל יחסית , רופא מיומן יעשה זאת מהר ואין סיבה לדאגה . אני יכולה לומר לך שזה לפחות מספר דקות ועובר , אני עכשיו יום חמישי לאחר השתלת 6 שתלים בלסת תחתונה , ואין סוף ואין קץ לכאב , הקיסרי לא כאב כמעט בכלל וזה פשוט מוציא מהפוקוס . שיהיה בהצלחה בבדיקה ובעיקר בנסיעה הבאה

לי נאמר

פיפל = ביופסיה של הרירית
לשרה שלום וברכה לגבי פיפל , אני עברתי ביופסיה של הרירית , מאוחר יותר נאמר לי שזה פיפל או משהו דומה , לאחר שהכינו אותי עפם פרוגינובה פשוט לוקחים דוגמה מהרירית , על ידי גירוד של הרירית זוהי פעולה לא הכי נעימה , אבל לעומת היסטורוסקופיה זה קל יחסית , רופא מיומן יעשה זאת מהר ואין סיבה לדאגה . אני יכולה לומר לך שזה לפחות מספר דקות ועובר , אני עכשיו יום חמישי לאחר השתלת 6 שתלים בלסת תחתונה , ואין סוף ואין קץ לכאב , הקיסרי לא כאב כמעט בכלל וזה פשוט מוציא מהפוקוס . שיהיה בהצלחה בבדיקה ובעיקר בנסיעה הבאה
לי נאמר
שהפיפל במקרה הזה נועד לשפר את הקליטה של העוברים ויש לבצע אותו בחודש שלפני הנסיעה דהינו בעוד שבועים

tuttifrutti

New member
טוב לראות שחזרת

לי נאמר
שהפיפל במקרה הזה נועד לשפר את הקליטה של העוברים ויש לבצע אותו בחודש שלפני הנסיעה דהינו בעוד שבועים
טוב לראות שחזרת
ומקווה שיהיה יותר מזל בסיבוב זה! אורלי, (מהנסיעה לקייב בספטמבר)

ציפי9

New member
שרה שלום

טוב לראות שחזרת
ומקווה שיהיה יותר מזל בסיבוב זה! אורלי, (מהנסיעה לקייב בספטמבר)
שרה שלום
גם אני עברתי פיפיל היום יש הרבה רופאים שמאמינים שפרוצדורה זו אכן מסייעת לקליטה טובה יותר לאחר מחקר שביצעו נדמה לי בבלינסון . גם הרופא שלי שהוא רופא מאוד מנוסה וראש מחלקה המליץ. נכון שלמספר שניות זה לא כל כך נעים וכדאי לך לפי דעתי לקחת כחצי שעה לפני כן משכך כאבים אבל רופא מנוסה יעשה זו במהירות והתהליך קצר ביותר.כדאי לשאול את הרופא האם זו יש לו נסיון . בהצלחה רבה נחזיק לך אצבעות......

נראה לי מאוחר לעשות פיפל

לי נאמר
נראה לי מאוחר לעשות פיפל
משום שעושים במחזור שלפני ההחזרה. יכולה לספר לך שאני עשיתי פיפל ונכנסתי להריון. בהצלחה.

ayoosh

New member
../images/Emo50.gif../images/Emo70.gif

התנצלות ועוד....

לגבי הפיפל- אני עברתי אותו כביופסיה, ואני חייבת לציין שממש ממש לא כאב לי (מה שאני ממש לא יכולה לומר על ההיסטרוסקופיה...). אם עוד לא מאוחר לעשות, יש בהחלט טענה שזה מעודד את צמיחת הרירית בחודש שאחרי הפיפל, ומגדיל את סיכויי ההשתרשות...

אדוינה

New member
טוב שאת כאן. מצטערת על אי ההצלחה

התנצלות ועוד....
המון הצלחה לטיפול הבא !!! ושיהיה אחרון לסיבוב הזה! מעתיקה לכאן תשובה שכתבתי בעבר על הפיפל:בדיקת פיפל היא בדיקה ותיקה. במקור ביופסיה של רירית הרחם,לנוכחות זיהום או תאים אחרים. ואז היו רופאים שטענו שהבדיקה עצמה העלתה את ההשתרשות של עוברים ברחם בטיפול פוריות שלאחר מכן. הקטטר שמחדירים לרחם נראה כמו מזלג או קילשון קטנטן. באמצעותו מגרדים את הרירית ואז כאילו יש פצע ורקמה משגשגת עם כלי דם רבים מסביב שמעודדים את ההשתרשות. הנושא כולו שינוי במחלוקת יש רופאים הטוענים שהגירוד הזה של הרירית גורם להידבקויות ברחם. יש מניפולציות דומות שנקראות חריש וערוגות.אני הבנתי שזה תהליך דומה,שגם נעשה במהלך היסטרוסקופיה. במיקרים של כישלונות חוזרים בטיפול ראיתי שנוטים יותר ויותר להציע את הטיפול. אני גם עברתי חריש בהיסטרוסקופיה הניתוחית האחרונה לפני הטיפול שהביא לי את טל. שוב בהצלחה יקירתי!

Pugili

New member
אדוינה שאלה בבקשה ../images/Emo35.gif

המון הצלחה לטיפול הבא !!! ושיהיה אחרון לסיבוב הזה! מעתיקה לכאן תשובה שכתבתי בעבר על הפיפל:בדיקת פיפל היא בדיקה ותיקה. במקור ביופסיה של רירית הרחם,לנוכחות זיהום או תאים אחרים. ואז היו רופאים שטענו שהבדיקה עצמה העלתה את ההשתרשות של עוברים ברחם בטיפול פוריות שלאחר מכן. הקטטר שמחדירים לרחם נראה כמו מזלג או קילשון קטנטן. באמצעותו מגרדים את הרירית ואז כאילו יש פצע ורקמה משגשגת עם כלי דם רבים מסביב שמעודדים את ההשתרשות. הנושא כולו שינוי במחלוקת יש רופאים הטוענים שהגירוד הזה של הרירית גורם להידבקויות ברחם. יש מניפולציות דומות שנקראות חריש וערוגות.אני הבנתי שזה תהליך דומה,שגם נעשה במהלך היסטרוסקופיה. במיקרים של כישלונות חוזרים בטיפול ראיתי שנוטים יותר ויותר להציע את הטיפול. אני גם עברתי חריש בהיסטרוסקופיה הניתוחית האחרונה לפני הטיפול שהביא לי את טל. שוב בהצלחה יקירתי!
אדוינה שאלה בבקשה

במקרים של כשלונות חוזרים , האם את יודעת אם עושים פיפל גם כשרירית הרחם יפה מאוד ? או שהפיפל מיועד רק למקרה שהרירית לא טובה ?

Pugili

New member
וכמובן שרה בהצלחה במרץ../images/Emo45.gif

אדוינה שאלה בבקשה

במקרים של כשלונות חוזרים , האם את יודעת אם עושים פיפל גם כשרירית הרחם יפה מאוד ? או שהפיפל מיועד רק למקרה שהרירית לא טובה ?
וכמובן שרה בהצלחה במרץ

ayoosh

New member
אני יודעת שעושים

אדוינה שאלה בבקשה

אני יודעת שעושים
גם אם הרירית "יפה"- הרופאים שתומכים בזה, מוסרים מידע לפיו בכל מקרה זה מעודד השתרשות. שווה להתייעץ אם הרופא שלך- אם הוא לא מתנגד לשיטה- זה יכול לשפר את המצב (אצלי למשל- בטיפול השני שלא הספקתי לעשות פיפל לפניו, אבל קיבלתי זריקות פרגניל שהרופא שלי טען שמעודד השתרשות. אני לא יכולה לומר שזה רק בזכות זה, אבל השתרשו שלושה עוברים). בקיצור- אני בעד כל מה שיכול לעזור לטיפול להצליח, ולא כרוך בסיכון.

Pugili

New member
תודה איוש

אני יודעת שעושים
גם אם הרירית "יפה"- הרופאים שתומכים בזה, מוסרים מידע לפיו בכל מקרה זה מעודד השתרשות. שווה להתייעץ אם הרופא שלך- אם הוא לא מתנגד לשיטה- זה יכול לשפר את המצב (אצלי למשל- בטיפול השני שלא הספקתי לעשות פיפל לפניו, אבל קיבלתי זריקות פרגניל שהרופא שלי טען שמעודד השתרשות. אני לא יכולה לומר שזה רק בזכות זה, אבל השתרשו שלושה עוברים). בקיצור- אני בעד כל מה שיכול לעזור לטיפול להצליח, ולא כרוך בסיכון.
תודה איוש
אני אתייעץ עם הרופא שלי , נמאס לי כבר מכל הכשלונות .

כן אצלי זה כך. רירית מאד יפה+פיפל

אדוינה שאלה בבקשה

כן אצלי זה כך. רירית מאד יפה+פיפל

סנשיין61

New member
ברוך שובך,ובהצלחה

התנצלות ועוד....
ברוך שובך,ובהצלחה
לא מכירה את התהליך אך רוצה לאחל לך המון הצלחה לפעם הבאה.

שאלה נוספת לגבי הפיפל

התנצלות ועוד....
שאלה נוספת לגבי הפיפל
בניסיון האחרון [השני שלי] היה הריון כימ בהחזרה של 4 עוברים. אני מתלבטת אם לבקש פיפל [הרופא לא היציע] לפני הניסיון הבא . האם זה מיותר לאור העובדה שהיתה קליטה ברחם של הריון כימי, ? האם הפיפל מיועד רק במקרים שאין קליטה בכלל? כי אני מבינה שיכולים להיות גם סיבוכים. מה אתן אומרות? תודה

אני עושה קבוע פיפל. בנתים לא עזר

התנצלות ועוד....
אני עושה קבוע פיפל. בנתים לא עזר
הפעולה לא נוראית, לוקחים כדור נגד כאבים לפני, ובוחרים רופא עם יד קלה. פשוט מחדירים מן צנורית לרחם ומערבלים קלות, זו התחושה. לא נעים ולא נורא. ורק שיצליח!!!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה