התנסות במחקר רגרסיה וניתוח שונות

rozel

New member
התנסות במחקר רגרסיה וניתוח שונות

שלום לכולם! אי סטודנטית לפסיכולוגיה (דהההההה) כמו רוב חברות הפורום.... באוניברסיטה הפתוחה... שנה אחרונה... והסמסטר לקחתי את הקורס של רגרסיה וניתוח שונות... האמת היא אני די בפוביה מהקורס.... אם להסתכל אליו בהשוואה לשיטת מחקר א' וסטטיסטיקות למיניהן.... בקיצר, אני מאוד אשמח לקבל כל סיוע להבנת החומר..... גם לא ייצא לי הסמסטר להגיע למפגשים.... אז הלחץ רק גובר... אחלה פורום.... שמחתי לגלות

הייתי בסירה הזו

מותר לשאול מי המנחה שלך? זריקת ארגעה>הקורס לא כזה נורא!להפך,בהשוואה לסטטיסטיקה הוא יותר סימפטי:) ואם תצטרכי משהו,אנחנו כאן בהצלחה

דיסוצ

New member
מסכימה עם מבוקשת

באמת בהשוואה לסטטיסטיקות זה לא קורס עמוס, יש בסך הכל שני נושאים מרכזיים. חשוב לנסות להבין את ההיגיון שמאחורי הרעיונות, גם אם לא מלמדים אותו במפורש. אה, וכמובן - לתרגל... והרבה... מצטרפת גם להזמנה להיעזר בנו בכל שאלה או בעיה

rozel

New member
תודה רבבבבבבבבבה

קודם כל המון תודות על העזרה העתידית שאתן מציאות לי... זה ממש מעודד... ותודה.... לגבי המנחה.... נועה משהו (לוי נדמה לי)

זה אולי ישמע חולני אבל

ברגע שמבינים סטטיסטיקה ושיטות מחקר למיניהן, זה הופך אפילו להיות נחמד.ניתוחי שונות לא יוצאי דופן בהיבט הזה, לדעתי. איך זה הולך אצלכם- כל כמה זמן יש מפגשים? אתם לומדים לעבוד ב-SPSS? בהצלחההה

האמת?

אחרי שלמדתי קצת ססטיסטיקה בשנה הראשונה, ויצאתי מדעתי מכל החישובים שצריך לעשות בכתב, כאשר לראשונה התחלתי ללמוד את ה-SPSS בסמסטר ב' של שנה א'- ראיתי שאפשר להגיע לפתרונות תוך עשירית שניה (אם מכניסים את הנתונים ובוחרים ניתוח נכון). באותו הרגע רציתי לרדת על ברכיי ולהודות לאלוהי ה-SPSS באשר הם!! זה לא קשה יותר מדי, אבל הממשק קצת עתיק ולא נחמד (לא כמו אקסל למשל).

זה אולי ישמע חולני, אבל

סטטיסטיקה ושיטות מחקר למיניהן יכולות להיות אפילו די נחמדות ברגע שמבינים אותן. ניתוחי שונות לא יוצאי דופן מההיבט הזה, לדעתי. איך זה הולך אצלכם באו"פ- כל כמה זמן יש פגישות? אתם לומדים לעבוד על SPSS? בהצלחההה

למעלה