התנהלות באתרי הכרויות

אביeג7

New member
באמת קטע מוזר..

אני לא עונה לכל מי שפונה.. אחרת הייתי עובדת רק בזה...

אביeג7

New member
אני לא רוצה להשמע שחצנית

אבל אני מקבלת כמה עשרות הודעות ביום.
את רובן אני בכלל לא פותחת..

אם אני אתחיל לפתוח את כולן ולהתחיל להשיב לכולם.... זה יקח המוון זמן

אבל אולי...

אחת הפניות שאת מדלגת עליה, תגרום לך לוותר על האתר...
כלומר למצוא את בחיר ליבך.
הרי זו המטרה...

אביeג7

New member
אני לא פותחת פניות שהן לא

רלוונטיות בעליל... אז ככה ש.. לא חושבת שאני מפספת משהו.

Hagay35

New member
תבין

זה טיימינג וזה הבעיה ולכן יש לי כרטיסים באתרים ,אני לא משלם כבר מי שירצה אך לחפש אותי בפייס או בגוגל.
פשוט מאוד היא תפתח את מי שנראה לה או מי שבא לה טוב בזוית של עין ,תמונה בולטת או הודעה חצופה או מסקרנת,אתה צריך להיות מיוחד משלל ההודעות הבנאליות שהיא מקבלת כל יום.

Hagay35

New member
היי

אני מדבר על השפויות והסטודנטיות כשאתה יוצא מהבית כל יום וכ20 גברים מתחילים איתך בממוצע וחלק בצורה מגעילה אז זה עושה להן משהו.
היום זה עבר גם לאימיילים וכשיש מס טל אז גם באס אם אס.
השאלה היא עד כמה אתה יוצר סקרנות אצלה? במידה והיא מאלו שאוספות ידידים כמו גרביים לכל צרה ולכל עזרה ,אז תיקח את זה בחשבון מרגישים את זה עליהן,אחת שיוצאת במקביל או שתקועה בסטטוס קשר של לא מוגדר אז אתה תשים לב לכך להרפות כשצריך וכו.

riki23

New member
באמת

מוזר, אני לא נוהגת לענות לאלו שלא מתאימים ולא מבינה את המשחקים הטפשיים האלו. היה לי מקרה שבחור אמר שרק בחודש הבא הוא יתפנה לראות אותי, מכיוון שהוא מאוד עמוס בעבודתו. נו באמת? וכמובן נעלמו עקבותיו וגם בחודש הבא הוא לא יצר קשר, הבחור השני- לקח לו חודש לקבוע איתי בסוף הוא קבע פגישה ולא בא. לא מבינה את המניעים לשטויות האלו, הרי מדובר באנשים בגיל 35. בשביל מה סתם לבלבב את המוח? לא מתאים- סבבה.

אז מה הבחור עושה באתר הכרויות?

אם הפרופיל של הבחורה מתאים, אני מעדיף להפגש מיד ולא לאחר שנתיים...

mila1231

New member
אנשים שוכחים שמאחורי המסך יש אדם

עם רגשות, ולכן הם מרשים לעצמם להתייחס לצד השני בזלזול, להתעלם או להחזיר תשובה אחרי שבועיים כמו שסיפרת.

כשהייתי רשומה לאחד מאתרי ההכרויות (לזמן קצר בלבד, כי מהר מאוד הבנתי שזה לא בשבילי) לא הייתי מתעלמת.

באותה מידה שלא הייתי רוצה שיתעלמו ממני השתדלתי לא להתעלם מאחרים והערכתי את עצם הפנייה.

החזרתי תשובה בסגנון: "תודה על הפנייה, אך נראה לי שזה לא יתאים. מאחלת לך הצלחה ואושר"
בעיני התעלמות יותר פוגעת מסירוב. זה לגטימי שלא נמצא חן בעיני כולם ושנקבל סירוב מידי פעם,
אבל בהתעלמות יש משהו מאוד מזלזל, מעליב בעיני.

אתרי ההכרויות מייצרים תחושה שאתה נמצא "בסופרמרקט של אנשים" וזה גורם להחפצה והתייחסות אל הצד השני כאובייקט.

לאתרי ההכרויות יש גם יתרונות ( זו דרך טובה להכרות לאנשים ביישנים, שלא מסוגלים להתחיל עם מישהי אטרקטיבית במציאות,
אתה נחשף לאנשים, שרוב הסיכויים שלא הייתי פוגש ביום יום וכדומה), אבל אני מצאתי שהחסרונות עולים על היתרונות, ולכן סגרתי
את הכרטיס, למרות שהוצפתי בפניות.

נ.ב- אדם, התמונה שצרפת הרסה אותי

את אומרת את זה כאילו

היא רצחה את נשמתו.

ברור שמאחורי מסך יש בני אדם ,
לכולם יש רגשות.

עדיף הייתה מתעלמת, יותר טוב.

Hagay35

New member
היי לך

הבעיה שאם מגיבים ואומרים תשמע לא נראה לי וכו ,הבחור או הבחורה יחשבו מה אך הוא הגיע למסקנה והוא לא ראה אותי. בכלל?

לכן אי תגובה זה גם תגובה .

הבעיה שהיום עם כל נושא הטרדה וכו אנשים פוחדים להתחיל במציאות לא נעים וכו בגילאים שלנו אני לא מתבייש אני מעדיף להכיר במציאות מאשר באתרי הכרויות, נמאס לי גם לשלם בעבור גרושות ושרוטות למינהם.

למעלה