התנהלות באתרי הכרויות

התנהלות באתרי הכרויות

כמעט שבועיים לאחר ששלחתי לבחורה הודעה, היא חוזרת אלי ואומרת שהיא עסוקה כרגע עם בחורים אחרים ואם זה יהיה רלוונטי, היא תשלח לי הודעה נוספת...
העניין גרם לי להרים גבה.
שבועיים?

זה אולי נושא קצת חרוש, אבל האם אתם מחזירים תשובה גם אם זו תשובה שלילית?

נ.ב
לפחות היא אהבה את הכרטיס שלי.

ועוד קטע מוזר...

אם כבר לקבל הודעה ממישהי, אם זו הודעה או "חץ" (הודעה חינמית), הבחורה חייבת להיות מהמרכז/או סתם רחוקה... הסיכוי שבחורה ירושלמית תשלח הודעה...

Hagay35

New member
תהיי פתוח לקבל גם מאזור המרכז

ירושלים רק יגביל אותך .

ממש לא מתאים לי

ותאמין לי, ניסיתי...
בזמנו הסטט' הראתה ששליש מהבחורות לא היו מירושלים.

אומנם הבחורה האחרונה מהמרכז היתה לפני כמעט שנתיים...

בחו"ל אנשים מוכנים לבלות שעות בדרכים... בישראל, ירושלים נמצאת מאחורי הרי החושך...

Hagay35

New member
היי

חח ביום חמישי אני בעיר המדהימה בעולם:)

תהיי גאה שאתה מירושלים ,אני ניסיתי למצוא משרה טובה בעברי עבדתי חצי שנה בתלפיות ,לצערי לא צלח עד כה העניין ,אף פעם לא מאוחר אם תגיע הצעה טובה אשקול אותה.
תראה מי שרוצה והיא מהמרכז זה לא ממש יפריע,כשגרתי באשקלון הייתה לי חברה שנתיים מזכרון יעקב ישנתי אצלה וכו כשרוצים מסתדרים.

בטווח של מרכז הארץ לירושלים ולהיפך לא ממש רחוק כל עוד שאתה לא בשעות העומס.
בהצלחה

מן הסתם אפשר להסתדר...

אבל בשבוע רגיל אני בקמפוס מ-10:00 עד 20:00 בקמפוס... כלומר אם הבחורה לא מהסביבה הקרובה, נפגשים רק בסופ"ש... זה לא משהו שאני מחפש כרגע.

צלשלספק

New member
משוטטות בקמפוס שלו (האונ' העברית)

בענייני עבודה, שיווק, פרסום ו...סטודנטיות

אני לא חושב שכסטודנט אתה ממש "זקוק" לאתרי ההכרויות כשאתה כבר בקמפוס...במיוחד לא בעברית.

חשבתי על זה...

ואפילו למדתי מתמטיקה באו"פ ת"א למשך סמסטר קיץ...
אבל לא ממש מסתדר מחוץ לירושלים... לא מרגיש שייך...
כמובן יכול להיות שזה סתם חשש מהלא-נודע, מההתרחקות מהמשפחה...
אולי בתואר שני או לאחר התואר הראשון, כאשר אצא לשוק העבודה

muesli

New member
הנחתי הנחה שגויה

שאתה בטח בתואר מתקדם...

אין ספק שלהשאר בסביבה המוכרת זה הכי פשוט, בעיקר אם היא גם אהובה

muesli

New member
זאת בעיה.

כשתגלה איך פותרים אותה, תגלה גם לי. תודה.

צלשלספק

New member
זכותך, ומי כמוני מבין אותך.

עם האופנוע 125 שברשותך זה פשוט לא ריאלי ואם היא גרה עם ההורים ו/או אין לך מכונית אז זה עוד יותר יקשה על העניין. ואם הייתה לך מכונית אז 8 ש"ח לליטר כסטודנט / עובד זה פשוט היה גומר אותך כלכלית.

יש מספיק בחורות בירושלים והסביבה, נכון -אמנם פחות מההיצע במרכז - אך אם תתמיד ותמצא את הנכונה. זה לא שאתה "קופץ" מפתח תקווה להוד השרון, או מתל אביב לרמת גן "בקטנה", או מראשון לרמלה, כמו החבר'ה שגרים במרכז, להם זה הרבה יותר קל, זה כמו שאגיד לך, יש לי מישהי להכיר לך ממבשרת, מעוניין?

אגב בקשר לאתר ההכרויות הספציפי, אולי כדאי לך להרחיב אופקים לעוד אתר או שניים, חינמיים.

צלשלספק

New member
אהה...

התכוונתי, אם הייתה מישהי שאני מכיר ממבשרת...שמתאימה לך..אז...

חוצמיזה, לא חתמנו על הסכם עודפים עדיין

למעלה